Peržiūrėti {phdstudies-doctor-of-education:plural}, Tyrimo metodologijos studijos

Tie, kurie siekia tolesnio išsilavinimo, išlaikydami savo karjeros sritį, arba norintiems užsidirbti papildomą išsilavinimą įgiję magistro ar bakalauro laipsnį, gali nuspręsti įgyti edukologo daktaro laipsnį. Šio tipo programa orientuota į konkrečią švietimo studijų sritį ir padeda studentams tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius. Kas yra tyrimo metodologijos mokslo d… Skaityti daugiau

Tie, kurie siekia tolesnio išsilavinimo, išlaikydami savo karjeros sritį, arba norintiems užsidirbti papildomą išsilavinimą įgiję magistro ar bakalauro laipsnį, gali nuspręsti įgyti edukologo daktaro laipsnį. Šio tipo programa orientuota į konkrečią švietimo studijų sritį ir padeda studentams tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius.

Kas yra tyrimo metodologijos mokslo daktaras? Studentai, kurie yra labai susidomėję teorinėmis, metodinėmis ir etinėmis procedūromis, būdingi moksliniams tyrimams ir vertinimui socialinių mokslų srityje, gali įgyti tokį laipsnį. Mokydamiesi į šį laipsnį, studentai gali užsiimti įvairiomis su švietimu susijusiomis klasėmis, taip pat prisidėti prie programos vertinimo ir kokybinio tyrimo teorinės ir metodinės plėtros.

Studentai gali tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, siekdami šio laipsnio, kuris gali padidinti jų profesinį patikimumą ateityje. Jie taip pat gali sustiprinti jų gebėjimą dirbti su kitais ir įgyti profesines ryšius studijų metu, kurie gali padėti jiems įtvirtinti karjerą pasirinktoje srityje.

Bendros išlaidos, susijusios su mokslo daktaro uždirba tyrimo metodikose, yra labai skirtingos. Taip yra todėl, kad kur mokykla įsikūrusi, kokia įstaiga moka už mokslą, ir kiek laiko programa užtruks, gali turėti įtakos bendroms išlaidoms.

Užsiimant mokslo tyrimo metodologijos daktaru, absolventai paprastai siekia karjeros, kaip kolegijos dėstytojai, didelių profesinių organizacijų mokslininkai ir instituciniai tyrėjai. Kai kurie taip pat dirba kaip bandymų kompanijos instruktoriai ir konsultantai, teikiančios švietimo vertinimo paslaugas. Absolventai gali suvokti, kad jų įgūdžiai, susiję tiek su kiekybine, tiek su kokybine metodika, jiems prilygina akademinei bendruomenei, privačiam sektoriui ir vyriausybei.

Tie, kurie nori siekti šio laipsnio, gali mokytis kursus internetu arba asmeniškai. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ko tikitės, ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
National Institute of Education, Nanyang Technological University

Švietimo daktaras, Dvigubos apdovanojimų programa yra skirta specialistams, norintiems išplėsti savo profesinę patirtį ir mokymą bei plėtoti įgūdžius mokslinių tyrimų, vertini ... +

Švietimo daktaras, Dvigubos apdovanojimų programa yra skirta specialistams, norintiems išplėsti savo profesinę patirtį ir mokymą bei plėtoti įgūdžius mokslinių tyrimų, vertinimo ir praktikos apmąstymuose. -
Pedagogikos doktorantūros studijos
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Universiteto miestelis