Kadir Has University finansų ir bankininkystės doktorantūros (Ph.D.) programa tarnauja asmenims, kurie domisi karjeros finansavimu, kaip akademinis universitete arba kaip finansų sektoriaus institucijų ir organizacijų profesionalas. Atsižvelgiant į laiko vertę, studentai turi pasirinkti kursus pagal specializaciją, kurią jie siekia pasiekti maksimalią naudą savo mokymosi ir disertacinių tyrimų pastangose. Programą sudaro privalomi kursai kartu su pagrindiniais ir atviro lauko atrankos kursais. Pagrindiniai lauko atrankos kursai yra tie, kurie pažymėti FB kursų kodais, o atviri lauko atrankos kursai yra tie, kuriuos siūlo kiti pagrindiniai Kadir Has University studijų pakopų studijų laukai. Be to, studentai gali įsiregistruoti ir studijų kryptyse, susijusiuose su susijusiomis disciplinomis, pavyzdžiui, ekonomikos, teisės, verslo valdymo, ryšių, inžinerijos ir vadybos informacinėmis sistemomis. Sėkmingai baigę kursų darbus, studentai privalo išlaikyti kvalifikacinį programos egzaminą ir atlikti disertacinius mokslinius tyrimus. baigiama baigiamojo darbo gynimo ir patvirtinimo baigiamajame darbe.

Kadir Has University tinklalapio studijų programos nuorodose galima susipažinti su nuostatomis ir taisyklėmis, susijusiomis su programos priėmimu, kursų darbu ir baigiamojo darbo etapais bei kitais svarbiais klausimais.

Programos dėstymo, mokymo ir baigiamojo darbo kalba yra anglų.

Kursų rengimo laikas pritaikytas specialistų poreikiams.


KHAS finansų ir bankininkystės skiriamieji bruožai Ph.D. Programa

Finansų ir bankininkystės fakultetas Ph.D. Programą sudaro kompetentingi mokslininkai, kurie atidžiai stebi pasaulinius ir vidaus pokyčius savo srityje. Be dėstymo kursų ir kitų programos akademinių užsiėmimų, fakulteto darbuotojai taip pat organizuoja grupes, seminarus ir konferencijas aktualiais ekonomikos ir finansų klausimais. Taigi teorinis programos mokymas yra praturtintas realaus pasaulio pavyzdžiais ir veikla.

Kadir Has University nuolat augančios bibliotekos ir elektroninės duomenų bazės suteikia prieigą prie įvairių knygų, periodinių leidinių ir susijusios informacijos.

Programos absolventai įgyja naujausius nurodymus finansų ir bankininkystės sine-qua-non srityse, pvz., Finansų ekonomika, finansų įstaigos ir rinkos, bankų teorija ir politika, valdymo ekonomika, tarptautinė pinigų ir finansų sistema, finansinės rizikos valdymas ir finansinis modeliavimas . Tiems, kurie domisi, programa siūlo kiekybinio finansavimo, tikimybės, stochastinių procesų ir statistikos kursus.

Programos medžiagos yra anglų kalba, taip suteikiant studentams galimybę susipažinti su naujausia informacija apie kursus visame pasaulyje. Tai padeda jiems geriau konkuruoti vis labiau pasaulinėje finansų ekspertų rinkoje.

Programos absolventai sėkmingai dirba įvairiose privačiose ir viešosiose įstaigose, pvz., Bankininkystės įmonėse, korporacijose, investiciniuose fonduose, valstybinėse organizacijose ir didmiesčių daugumos, taip pat aukštojo mokslo institucijose, universitetuose ir mokslinių tyrimų centruose.

Informacija apie įstaigą

Finansai ir bankininkystė Ph.D. Programa buvo įkurta 2009 m. Socialinių mokslų magistrantūroje ir 2009–2010 mokslo metais pradėjo priimti studentus.

Gauta kvalifikacija / Kvalifikacijos lygis

Studentams, sėkmingai baigusiems programą, suteikiamas Ph.D. laipsnis (7 lygis) finansų ir bankininkystės srityje.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai, turintys 4 metų bakalauro studijų diplomą įvairiose srityse, gali kreiptis į Finansų ir bankininkystės daktaro laipsnį. Tiems, kurie kreipiasi į programą su disertacija, ALES turi turėti ne mažiau kaip 55 balus. ALES balas nėra reikalingas tiems, kurie kreipiasi į ne-disertacijos variantą. Dėl išsamesnės informacijos žr: - nuostatai bendradarbis ir bakalauro studijų programų iš Kadir Has University - Reglamentas už Graduate Švietimo ne Kadir Has University Yra skirtingos procedūros ir reikalavimai, dėl užsienio piliečių taikymo. Prašome patikrinti - Tarptautinių studentų vadovas.

Išankstinio mokymosi pripažinimas

Tie studentai, kurie sėkmingai baigė ne mažiau kaip vieną semestrą kitoje aukštųjų mokyklų programoje ar kitame universitete, gali būti priimami perkeliant. Perdavimo sąlygas nustato Universiteto senatas. Studentai turėtų būti baigę ne mažiau kaip 6 kreditų / valandų kursus, o jų balas turėtų būti 2,50 / 4,0 balo. Tie kursai, kurie bus įskaityti Finansų ir bankininkystės Ph.D. tarp kursų, kuriuos studentai imasi kitose programose, bus nuspręsta dėl Finansų ir bankininkystės daktaro disertacijos. ir galutinis sprendimas priimamas Socialinių mokslų universiteto Vykdomojoje mokykloje. Jei specialūs studentai tame pačiame lauke yra priimami į Finansų ir bankininkystės daktaro laipsnį, kredituoti kursai bus sprendžiami pagal Finansų ir bankininkystės doktorantūros pasiūlymą. Programa ir galutinis sprendimas priimamas Socialinių mokslų magistrantūros vykdomojoje valdyboje. Dėl išsamesnės informatiom žr: - nuostatai bendradarbis ir bakalauro studijų programų iš Kadir Has University - Reglamentas už Graduate Švietimo ne Kadir Has University Yra skirtingos procedūros ir reikalavimai, dėl užsienio piliečių taikymo. Prašome patikrinti: - Tarptautinių studentų vadovą.

Baigimo reikalavimai

Norėdami baigti programą su baigiamuoju darbu, studentai turėtų turėti bent 3,00 virš 4,00 kub. GPA, turėtų sėkmingai užbaigti visus privalomus kursus ir reikiamą pasirenkamųjų kursų skaičių, o jo disertacija turi būti priimta baigiamojo egzamino komisijoje po jo gynimo. Norint baigti ne disertacijos programą „Programa“, studentai turėtų turėti bent 3,00 virš 4,00 kub. GPA, turėtų sėkmingai užbaigti visus privalomus kursus ir reikiamą skaičių pasirenkamųjų kursų, o jo projektas turėtų būti patvirtintas jo patarėjo.

Programos apibrėžimas

Mūsų Finansų ir bankininkystės doktorantūros programos tikslas - sukurti akademinę aplinką, kuri padėtų rengti asmenis, atitinkančius tarptautinius standartus šioje srityje. Tai lanksti programa, leidžianti socialiniams ir techniniams mokslams priklausantiems kandidatams tobulinti savo profesinį ir akademinį formavimąsi daugiadisciplininėje sistemoje. Atitinkamai, be privalomų bankininkystės ir finansų kursų, studentai gali rinktis pasirenkamuosius kursus, kuriuos siūlo susijusios studijų programos, pavyzdžiui, ekonomika, finansų inžinerija, teisė ar tarptautiniai santykiai. Pasirenkant disertacijos temą, yra didelė laisvė.

Programos rezultatai

 1. Pagrindinių finansų sąvokų, pavyzdžiui, pinigų laiko vertės, rizikos ir grąžos santykių, įvaldymas. Įgyti teorinį pagrindą, reikalingą finansinėms ir bankininkystės problemoms suprasti ir spręsti.
 2. Pagrindinių finansų sąvokų, pavyzdžiui, pinigų laiko vertės, rizikos ir grąžos santykių, įvaldymas lygiu, į kurį reikia prisidėti prie šios srities. Įgyti teorinį pagrindą, reikalingą finansinėms ir bankininkystės problemoms suprasti ir spręsti bei teoriniams indėliams.
 3. Gebėjimas kūrybiškai ir naujoviškai analizuoti ir spręsti problemas, su kuriomis susiduriama bankininkystės ir finansų srityje įmonėse, sektorių, makro ir pasauliniu lygmenimis, atsižvelgiant į ekonominius ir finansinius modelius.
 4. Gebėjimas analizuoti problemas, su kuriomis susiduriama bankininkystės ir finansų srityje įmonių, sektorių, makroekonomikos ir pasauliniu lygmenimis, atsižvelgiant į ekonominius ir finansinius modelius.
 5. Mokymasis ir gebėjimas prisidėti prie istorinių, teorinių ir praktinių žinių apie finansų institucijas ir rinkas.
 6. Išsamių istorinių, teorinių ir praktinių žinių apie finansų įstaigas ir rinkas įgijimas.
 7. Kritiškai ir kūrybiškai vertinant socialinių, reguliavimo ir politinių veiksnių vaidmenį ir svarbą bankų ir finansų pramonei tiek praktiniais, tiek teoriniais požiūriais ir gebėjimu pateikti pasiūlymus tobulinti.
 8. Įvertinti socialinių, reguliavimo ir politinių veiksnių vaidmenį ir svarbą bankų ir finansų sektoriui tiek praktiniu, tiek teoriniu požiūriu.
 9. Mokymasis apie pasaulinius finansų rinkų aspektus ir jų sąsajas su tarptautiniais reikalais.
 10. Mokymasis apie pasaulinius finansų rinkų aspektus ir jų tarpusavio sąsajas su tarptautiniais reikalais išsamiai ir tuo, kad jie prisideda prie esamų žinių.
 11. Mokymasis ir gebėjimas taikyti finansinės ekonomikos teorijos principus ir metodus, įskaitant portfelio valdymą, įmonių finansavimą ir kitus subsektorius.
 12. Mokymasis ir gebėjimas taikyti ir plėtoti finansinės ekonomikos teorijos principus ir metodus, įskaitant portfelio valdymą, įmonių finansavimą ir kitus subsektorius.
 13. Gebėjimas analizuoti ir sintezuoti finansinius ir ekonominius duomenis. Gebėjimas pateikti mokslinių tyrimų rezultatus raštu ir žodžiu. Gebėjimas veikti tiek kaip komandos narys, tiek verslo nustatymų lyderis.
 14. Gebėjimas giliai ir kūrybiškai analizuoti, sintezuoti ir naudoti finansinius ir ekonominius duomenis.
 15. Gebėjimas pristatyti, aptarti ir ginti mokslinių tyrimų rezultatus raštu ir žodžiu tiek akademinėje, tiek verslo aplinkoje.
 16. Gebėjimas veikti tiek kaip komandos narys, tiek lyderis ir suteikti naujų perspektyvų tiek verslo, tiek akademinėje aplinkoje.

Profesijų profiliai absolventams

Programos absolventai gali siekti savo profesinės ar akademinės karjeros. Be to, jie gali įdėti savo žmogiškąjį kapitalą, kuris yra jų išankstinių žinių ir finansų ir bankininkystės doktorantūros studijų programoje įgytų rezultatų rezultatas, naudingas tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Vertinimo klausimynai

Kursų ir fakulteto narių vertinimo apklausos baigiamojo tyrimo apklausa

Tarptautinis bendradarbiavimas

Visos „Erasmus“ ir kitos tarptautinės bendradarbiavimo sutartys su „ Kadir Has University , apimantį aukštąjį mokslą ir mokslinius tyrimus absolventų lygmeniu, taikomos Finansų ir bankininkystės programai.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Kadir Has University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 4, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
12,000 USD
Doktorantūros programos - mokėjimas 3 dalimis: 20.000 $
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 31, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2023