Ph.D. inžinerijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Doktorantūros programos apžvalga

Elektros ir kompiuterių inžinerijos (EEK) katedroje, tarptautiniu mastu pripažintoje už savo mokslinių tyrimų ir švietimo kompetenciją, dirba 32 dėstytojai, dirbantys etape ir dirbantys daugiau nei 500 studentų. Elektros ir kompiuterių inžinerijos katedra siūlo labai prieinamą daktaro laipsnį. programa. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti neseniai baigusius doktorantus.

UNM yra labai prieinama ir paskirta kaip „Carnegie Research 1 University“ (aukščiausio lygio mokslinių tyrimų veiklai).

Tarptautiniai pretendentai automatiškai svarstomi gauti tarptautinę „Amigo“ stipendiją . Pasirinktiems asmenims suteikiamas atleidimas nuo studijų nerezidentų (jų vertė didesnė nei 11 000 USD per metus). „Amigo“ stipendijų skaičius yra ribotas, todėl ankstyvieji pretendentai turi didesnes galimybes gauti šią stipendiją.

ECE departamentas siūlo šias laipsnio galimybes:

 • Daktaras inžinerijos srityje, koncentracija - elektrotechnika
 • Daktaras inžinerijos srityje, koncentracija - kompiuterių inžinerija
 • Daktaras optikos mokslo ir inžinerijos srityse

Ph.D. programa reikalauja ne mažiau kaip 48 kreditų valandų kursinių darbų (išskyrus 18 valandų disertacijos kreditų valandų ir 2 valandų ECE 590 valandų) už bakalauro laipsnį, į kurį gali įeiti ne daugiau kaip 6 valandos magistro darbo. Naujosios Meksikos universitete turi būti baigtos mažiausiai 24 kreditinės valandos, iš kurių 18 valandų turi būti 500 ar daugiau.

Kaip potencialus kandidatas į daktaro laipsnį programą, kiekvienas studentas turi išlaikyti daktaro laipsnį. kvalifikacinis egzaminas, įrodantis patenkinamą akademinį pasirengimą ir mokymosi galimybes.

141182_ECE10-1-20Web.jpg

Daktaras Laipsnio reikalavimai

 1. Mažiausiai 48 valandų kursinių kreditų (neįskaitant ECE590 ir ECE699 disertacijos valandų).
  • UNM turi būti baigtas bent 24 valandų kursinių studijų absolventų kreditas.
  • Po priėmimo į doktorantūros programą UNM turi būti baigta ne mažiau kaip 18 valandų absolventų įskaitinių kursų.
  • Mažiausiai 18 valandų magistrantūros studijų kursų, uždirbtų UNM, turi būti kursai, kurių numeris 500 arba daugiau.
 2. Dvi kredito valandos ECE 590 (absolventų seminaras).
 3. Mažiausiai 18 valandų disertacijos kreditų (ECE 699).
 4. Ne daugiau kaip 6 kredito valandos kursinių darbų gali turėti C (2,0), C + (2,33) arba CR pažymius (studento pasirinkta vertinimo galimybė). ECE 590 šis apribojimas netaikomas.
 5. CR / NC klasifikacija neleidžiama ECE pagrindiniams ar mažesniems pagrindiniams kursams.
 6. Kaupiamasis studento GPA negali būti mažesnis nei 3,0. Be to, kandidatų paraiškoje pateiktų kursų VPS negali būti mažesnis nei 3,0
 7. Ne daugiau kaip 50% reikalingų kursinių darbų kreditų UNM gali būti imami su vienu dėstytoju. (Į šią ribą įeina magistro laipsnio baigtas kursinis darbas).
 8. Daugiausiai 9 valandos „problemų“ kursuose (ECE 551 arba ECE 651).
 9. Turi būti priimtas į semestrą, kuriame laikomas išsamus doktorantūros egzaminas, ir į semestrą, kuriame įvykdomi laipsnio reikalavimai, įskaitant vasaros sesiją.

Daktaras Kvalifikacinis egzaminas

Visi daktaro laipsniai tikimasi, kad kandidatai įgis daktaro laipsnį. Kvalifikacinis egzaminas, siekiant įrodyti ir įtvirtinti patenkinamą akademinį ir mokslinį pasirengimą. Magistrantas gali laikyti kvalifikacinį egzaminą ne daugiau kaip du kartus per savo daktaro laipsnį. programa.

Kvalifikacinį egzaminą reikia bandyti baigus pagrindinius studento kursus per keturis semestrus nuo priėmimo į daktaro laipsnį. programą, nebent akademinis patarėjas ir ECE absolventų programos direktorius nustatytų kitaip. Egzaminas susideda iš pateikimo raštu ir žodinio pristatymo, po kurio seka klausimų ir atsakymų žodžiu sesija. Pristatymas turi būti pagrįstas mokslinės literatūros skaitymu studento dėmesio centre ir trumpu pasiūlymu, kaip būtų galima išplėsti tyrimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams.

At UNM ECE we want you to succeed. We will help you find a good job. We will help you get your degree. We will give you all the tools and the confidence that you need to achieve your dreams. Skaityti mažiau