Mūsų departamentas siūlo unikalią tarpdisciplininę studijų programą, kuri leidžia jums sukurti įsivaizduojamus realaus pasaulio inžinerinių problemų sprendimus.

Mūsų studentai turi galimybę naudotis pažangiausiais moksliniais tyrimais ir technologijomis, aukštais pasiekimais, energingais ir prieinamais fakulteto nariais, naujovišku ir lanksčiu ugdymo turiniu, mes nuolat vertiname tarp geriausių inžinerinių programų JAV naujienų ir pasaulio ataskaitoje.

Sužinokite, kodėl mūsų programa turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas. Tai jūsų galimybė dalyvauti išskirtinėje inžinerinėje programoje.

Fokusavimo sritys

Mes siūlome magistrantūros ir aplinkos inžinerijos programas doktorantūroje. trijose pagrindinėse srityse, kuriose sukūrėme tiek švietimo, tiek mokslinių tyrimų stipriąsias puses:

Pažangios infrastruktūros sistemos (AIS)

AIS švietimo ir mokslinių tyrimų srityje daugiausia dėmesio skiriama naujų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tyrimui ir taikymui, siekiant pagerinti infrastruktūros sistemų projektavimą, statybą ir veiklą.

Aplinkos inžinerijos tvarumas ir mokslas (EESS)

EESS švietimo ir mokslinių tyrimų srityje dėmesys sutelkiamas į oro kokybę, vandens kokybę, valymą, pramoninę ekologiją, tvarią inžineriją, energiją ir aplinką bei aplinkos nanotechnologiją. Ši dėmesio sritis skirta įgūdžiams, analizės priemonėms ir technologijoms, skirtoms šiuolaikinėms aplinkos apsaugos ir tvarumo problemoms spręsti.

Mechanika, medžiagos ir kompiuterija (MMC)

MMC švietimo ir mokslinių tyrimų srityje daugiausia dėmesio skiriama atsirandančio sudėtingo medžiagų elgesio moksliniam supratimui ir praktiniam pritaikymui kompiuterinio modeliavimo metodais gamtinių ir inžinerinių medžiagų deformacijos, srauto ir gedimo analizei.

Mūsų magistrantūros programos palaiko įsipareigojimą tobulėti švietimo ir mokslinių tyrimų srityse ir siūlo papildomų privalumų, kurie tenkina mūsų studentų poreikius.

Lankstumas

Kaip mūsų programos absolventas, galite dirbti su savo fakulteto patarėju, kad sukurtumėte individualiai orientuotą programą. Tai leidžia jums tęsti studijas, atitinkančias jūsų profesinius interesus ir tikslus.

Jūsų pritaikytos programos gali būti nukreiptos į pagrindinį inžinerijos mokslą arba daugiau taikomųjų inžinerijos projektavimo ar plėtros, priklausomai nuo jūsų individualių karjeros tikslų.

Mes taip pat skatiname mokinius iš įvairių švietimo sričių tęsti studijas su mumis.

Parama švietimo bendruomenei

Kaip CEE studentas, jums patiks kolegialus, palaikantis ir pagarbus klimatas su išskirtiniu studentų / dėstytojų santykiu. Jūs tikrai tapsite bendruomenės dalimi.

Iš tiesų, daugelis absolventų palaiko santykius su departamentu per visą savo profesinę karjerą. Mūsų absolventai yra įvairūs ir visuotiniai, o mūsų Karjeros ir profesinio tobulėjimo centras dirba nenuilstamai, kad studentus įdarbintų geriausiose inžinerijos įmonėse visame pasaulyje.

Kol esate studentas, turėsite daug galimybių studijuoti ir susitikti, kad galėtumėte dirbti ir bendradarbiauti su savo klasės draugais.

Doktorantams katedroje skiriamas stalas, o po to, kai baigiamas doktorantūros kvalifikacinis egzaminas, jiems suteikiamas asmeninis kompiuteris. Visi biurai ir komunalinės patalpos turi asmeninius arba bendrus kompiuterius, prijungtus prie universiteto ir pasaulinio tinklo.

Ph.D. civilinės ir aplinkos inžinerijos srityse

Mūsų Ph.D. moksleiviai dalyvauja švietimo ir mokslinių tyrimų veikloje, siekiančioje tobulinti civilinės ir aplinkos inžinerijos disciplinų inžinerijos mokslo pagrindus. Doktorantai kuria individualizuotą studijų programą vienoje iš trijų svarbiausių sričių:

 • Pažangios infrastruktūros sistemos (AIS)
 • Aplinkos inžinerija, tvarumas ir mokslas (EESS)
 • Mechanika, medžiagos ir kompiuterija (MMC)

Mes siekiame tobulinti žinias ir meną, kaip formuoja, interpretuoja ir sprendžia inžinerines problemas.

Esame labai tarpdisciplininiai, dažnai artėja prie problemų su fakultetų ir studentų grupėmis, suteikiančiomis skirtingų įgūdžių, įžvalgų ir metodų iš skirtingų disciplinų. Mes pristatome savo rezultatus konferencijose, skelbiame aukštos kokybės žurnaluose ir skelbiame savo rezultatus sprendimus priimantiems asmenims ir visuomenei per įvairius vyriausybės ir privačius komitetus, tarybas ir patariamąsias tarybas.

Tiesioginis įrašas Ph.D.

Jei Jus domina mokslinių tyrimų karjera ir baigė inžinerijos ar susijusios technikos srities diplomą akredituotoje institucijoje, galite kreiptis kaip tiesioginis įrašas. studentas.

Tiesioginio įvedimo studentai turi užbaigti MS laipsnio reikalavimus prieš pradedant doktorantūrą. studijos, tačiau neturės būti taikomos doktorantūros studijoms. programos pabaigoje atlikus MS tyrimus.

Tiesioginio atvykimo studentai privalo sėkmingai baigti doktorantūros kvalifikacinį egzaminą.

Ph.D. Fokusavimo sritys

Keletas įtakos pastatytai ir gamtinei aplinkai lems būsimus mokslinių tyrimų poreikius ir galimybes civilinėje ir aplinkos inžinerijoje. Kadangi pasaulio gyventojai ir toliau auga ir koncentruojasi miesto vietovėse, jis apmokestina visas esamos infrastruktūros formas ir sukuria reikšmingus aplinkos kokybės klausimus.

Tuo pat metu daugelis išsivysčiusių miestų infrastruktūros yra senatvės ir blogos būklės. Klimato pokyčiai taip pat pasikeis ir miesto, ir kaimo vietovių oro sąlygomis ir sukurs naujus iššūkius tiek pastatytai, tiek natūraliai aplinkai, nes įvykiai yra intensyvesni ir dažnesni.

Kiekviena iš mūsų nustatytų tikslinių sričių padeda išspręsti šiuos tikrus iššūkius, su kuriais susiduria civilinės ir aplinkos inžinerijos disciplinų specialistai.

 • Pažangios infrastruktūros sistemos (AIS)
 • Aplinkos inžinerija, tvarumas ir mokslas (EESS)
 • Mechanika, medžiagos ir kompiuterija (MMC)

Studentai, baigę magistro laipsnį inžinerijos srityje iš Carnegie Mellon ar kitos institucijos, gali kreiptis į doktorantūrą. programa civilinėje ir aplinkosaugos inžinerijoje. Studentai, baigę „Carnegie Mellon“ valstybių narių reikalavimus, kurie nori tęsti, turi oficialiai kreiptis į doktorantūrą. programa.

Kiek tai užtruks?

Baigti daktaro laipsnį, paprastai ne mažiau kaip ketverius metus baigusių bakalauro studijas, arba trejus metus baigusių magistrantūros studijų programą.

Kas yra doktorantūros forma? egzaminą?

Ph.D. Kandidatai turės atlikti kvalifikacinį egzaminą, kurį sudaro dvi dalys:

 1. Išsamus tyrimas
 2. Darbo pasiūlymo nagrinėjimas

Išsamesnės informacijos apie laipsnio reikalavimus doktorantūros studijoms. studentai, apsilankykite mūsų doktorantūroje. Reikalavimų skyrius.

Kokie reikalavimai yra skirti doktorantūros studijoms? programa?

Ph.D. Civilinės ir aplinkos inžinerijos programoje. Dauguma Ph.D. studentai rengia tam tikrus kursus, kad galėtų pasirengti kandidatūros egzaminui ir (arba) suteikti papildomą pagrindą pasirinktai mokslinių tyrimų sričiai.

Ph.D. Finansavimas

Mokslinių tyrimų padėjėjai

Daugelis mūsų universitete vykdomų studijų pakopų (paprastai doktorantai ir keliais atvejais - MS studentai) gauna finansinę pagalbą, padedančią moksleiviams, kurie padengia mokslą, technologijų mokesčius ir stipendiją už gyvenimo išlaidas už kalendorinius metus. (įskaitant vasarą) iki penkerių metų, kol bus padaryta pakankama pažanga siekiant laipsnio. Mokslinių tyrimų asistentams skirtos lėšos paprastai gaunamos iš išorinių mokslinių tyrimų sutarčių ar dotacijų arba iš JAV ir kitų šalių stipendijų. Studentai privalo mokėti už sveikatos draudimą, veiklos ir transportavimo mokesčius, knygas ir kursų tiekimą. Išskirtinio būsto namai yra pasiekiami pėsčiomis nuo universiteto.

Studentams, kuriems suteiktas mokslo padėjėjas, reikia skirti apie 20 valandų per savaitę mokymo ir mokslinių tyrimų veikloje, be to, kad jie turi skirti savo kursų veiklai, kuri, mūsų nuomone, yra neatsiejama jų magistrantūros studijų dalis.

Dieninės Ph.D. studentai ir nedaugelis valstybių narių, dirbančių mokslinių tyrimų projektuose, vykdo mokslinius tyrimus pagal fakulteto rekomendacijas.

Magistrantai yra atrinkti gauti mokslinių tyrimų asistentų pasiūlymus pagal šiuos veiksnius:

 • Studento kvalifikacija ir ankstesni rezultatai (remiantis transkriptais, egzaminais ir rekomendacijomis)
 • Studentų interesai, kaip nurodyta jų „Tikslo pareiškime“
 • Išorės lėšomis finansuojamų mokslinių tyrimų sutarčių prieinamumas jų nurodytose interesų srityse
 • Studentų konkurencinė padėtis didesniame aukštos kvalifikacijos kandidatų grupėje

Fakulteto nariai su mokslinių tyrimų projektais, susijusiais su jūsų dominančia sritimi, gali su jumis susisiekti ir pradėti diskusijas apie jūsų interesus ir kompetencijas. Prašome žinoti, kad ši sąveika yra labai svarbi priimant sprendimus dėl RA. Juos rimtai paimkite ir atsakykite laiku ir atsakingai.

Ph.D. Stipendijos

Mūsų departamentas gali pasiūlyti „CIT Dean's Fellowships“ (pilnas studijų apimtis vieneriems metams ir 1500 JAV dolerių parama studento naudai) kvalifikuotiems, pirmojo kurso studentams, įstojusiems į programą. Studentams, išrinktiems gauti šią stipendiją, bus pranešta apie apdovanojimą savo pasiūlymo laiške.

Departamentas taip pat ragina visus įstojusius studentus kreiptis į visas stipendijas, dėl kurių jie turi teisę įstoti į universitetą. Studentai, kuriems buvo suteikta parama, vis dar naudos stipendiją, kuri leis didesnį lankstumą renkantis disertacijos temą ir užtikrinant didesnį mokslinių tyrimų finansavimo stabilumą.

Keletas stipendijų, kurias studentai paprastai kreipiasi prieš atvykdami į „Carnegie Mellon“:

 • Nacionalinis mokslo fondas
 • EPA-STAR
 • Krašto apsaugos mokslas ir inžinerija
 • Nacionalinis fizikos mokslų konsorciumas

Jei norėtumėte susisiekti su savo patarėju dėl paramos laiško ar pagalbos kuriant savo pareiškimą dėl šio tikslo, prašome nedvejodami tai padaryti.

GEM stipendijų programa

Nacionalinė konsorciumas mažumų mažumų inžinerijos ir mokslo, Inc. (GEM), ne pelno organizacijai, buvo įsteigtas padėti padėti nepakankamai atstovaujamoms grupėms (Afrikos amerikiečiai, Indijos amerikiečiai ir Ispaniškas amerikiečiai) inžinerijos ir doktorantūros lygmenyse. Fiziniai mokslai.

Inžinerijos kolegija džiaugiasi galėdama remti GEM stipendijų programą, suteikdama didelį apdovanojimą GEM MS Engineering stipendijų programos gavėjams. Keletas atrinktų kandidatų galės gauti apdovanojimą, kuris padidins GEM įnašą į stipendiją ir padės padengti bendrąsias išlaidas, susijusias su dalyvavimu MS programoje CMU.

Šių trijų programų taikymo ciklas yra liepos 1 d. - lapkričio 15 d.

GAANN Ph.D. Stipendija: AIS - Transportas ir vanduo

Dabar priimame kvalifikuotų studentų paraiškas mūsų naujai suformuotam GAANN (absolventų pagalba nacionalinio poreikio srityse). Pažangios infrastruktūros sistemų stipendijų programa. Ši prestižinė stipendija remia studentų švietimą ir mokymą tose srityse, kurios yra svarbios šalies poreikio sritys ir kurias finansuoja JAV švietimo departamentas.

Ph.D. Netradiciniai studentai

Dalis laiko Ph.D. Studentai

Ištęstinės Ph.D. registracija yra galimybė studentams, turintiems ypatingas aplinkybes, pavyzdžiui, studentams, norintiems studijuoti doktorantūroje. ne visą darbo dieną, išlaikant išorės užimtumą. Tačiau visi Ph.D. studentai privalo įvykdyti minimalų nuolatinės gyvenamosios vietos reikalavimą. Tarptautiniai studentai gali turėti reikalavimus dėl vizų apribojimų.

Visi ne visą darbo dieną dirbantys daktaro laipsniai kandidatai turi baigti vieną akademinius metus (du pilnus semestrus), gyvenančius universitete, pradėjus studijas doktorantūroje. programa. Dvi nuolatinės gyvenamosios vietos semestrai neturi būti nuolatiniai, tačiau ne mažiau kaip vienas semestras turi būti baigtas iki semestro, kurio metu studentas priima doktorantūrą. kandidatūros egzaminas. Gyvenamosios vietos reikalavimo tikslas - užtikrinti, kad visi doktorantūros mokslai būtų absolventai praleido laiką glaudžiai bendradarbiaudami su CEE fakulteto nariais ir absolventais, kaip dalį savo doktorantūros. patirtį. Gyvenimo laikas taip pat užtikrina tinkamą galimybę pasirengti ir baigti doktorantūros studijas. kvalifikaciniai egzaminai studijų pakopos pradžioje. Todėl studentai, ketinantys tapti Ph.D. kandidatai turi pasikonsultuoti su savo fakulteto patarėjais dėl tinkamų egzaminų ir rezidentūros formato ir laiko prieš pradedant arba baigiant doktorantūros studijas. tyrimus. Specialios situacijos gali reikalauti pakeisti gyvenamosios vietos reikalavimą, pvz., Siekti doktorantūros. „Carnegie Mellon“ personalo narys. Peticijos dėl gyvenamosios vietos reikalavimo pakeitimo turi būti patvirtintos departamento vadovo ir magistrantūros ir fakulteto reikalų dekanato dekano.

Ištęstinės Ph.D. VRE studentai turi būti registruojami ne mažiau kaip penkis (5) vienetus kiekvieną semestrą prieš egzaminą. Baigus pasiūlymo egzaminą, studentai perkeliami į ABD statusą ir gali kreiptis dėl sumažintų vienetų.

Tarpdis. Studentai

Tarpdisciplininis daktaras programa yra ne visą darbo dieną programa, skirta studentams, norintiems glaudžiai bendradarbiauti su profesine praktika pramonėje, konsultacijoje ar vyriausybėje. tyrimus.

Reikalavimai programai

 • Vienus metus dirbanti Carnegie Mellon
 • Tarpdis. studentai gali užsiregistruoti ne visą darbo dieną dirbantiems asmenims, kurie nėra rezidentai. Šių semestrų metu studentai, dirbantys ne visą darbo dieną, turi užsiregistruoti mažiausiai penkis vienetus kiekvienam semestrui prieš egzaminą. Baigus pasiūlymo egzaminą, studentai perkeliami į ABD statusą ir gali kreiptis dėl sumažintų vienetų.
 • Patenkinamas dviejų dalių egzamino atlikimas (kandidatūros egzamino ir baigiamojo darbo nagrinėjimas)
 • Oficialus susitarimas su pramoniniu rėmėju, į kurį įeina reguliarus leidimo laikas darbui universitetinėje mokykloje, o ne visą darbo dieną, disertacijos patarėjas ir įsipareigojimas teikti paramą, siekiant užbaigti doktorantūrą. tiriamasis darbas.
 • Baigiamasis darbas ir viešas gynimas.

Kiekvienas tarpinis daktaras programa bus skirtinga ir pritaikyta individualiam studentų ir pramonės rėmėjui. Programa, įskaitant oficialų grafiką, grindžiama studento, pramonės rėmėjo ir Civilinės ir aplinkos inžinerijos departamento susitarimais. Baigiamojo darbo tyrimas turėtų būti apibrėžtas srityje, kurioje pramoninis rėmėjas turi arba ketina turėti, pakankamo lygio ir sudėtingumo veikla, kuri bus Ph.D. disertacija.

Magistro programa

Paruošta taikyti?

Visos paraiškos pateikiamos internetu per CMU inžinerijos kolegiją.

Sukūrę paskyrą, sistema jums atsiųs PIN kodą. Šis PIN kodas, kartu su jūsų slaptažodžiu, leidžia išsaugoti programą keliose sesijose. Savo paskyroje galite stebėti savo paraiškos būseną ir peržiūrėti sprendimą dėl priėmimo.

Paraiškų pateikimo terminai
 • Pavasaris: rugsėjo 15 d
 • Ruduo: sausio 5 d
Ką įtraukti į savo paraišką

Jūsų paraiškoje bus:

 • Prašymo mokestis - 75 USD
 • Paraiškos internete forma
 • Trys rekomendacijos raidės
 • Įkelta neoficiali transkripcija (Oficialūs dokumentai bus paprašyti priėmus)
 • Esė Klausimai
 • CV / Tęsti
 • GRE testo balai - prašome, kad ETS gautų balų tiesiogiai CMU.

Jūsų oficialūs GRE ir TOEFL balai iš ETS ir IELTS balų yra vieninteliai popieriniai dokumentai, kurie turėtų būti siunčiami į Priėmimo biurą. Prašome ne siųsti į kitą popierinį dokumentą į CEE absolventų priėmimo biurą, pvz., CV / CV, leidinius, oficialius raštus, finansinius dokumentus ar pažymėjimus, nes jie nebus įtraukti į jūsų bylą peržiūrai priėmimo komisijoje.

Jei turite leidinių, kuriuos norėtumėte peržiūrėti priėmimo komisijoje, prašome susieti juos su savo interneto atnaujinimu.

Bet kokia papildoma popierinė medžiaga, siunčiama į CEE absolventų priėmimo tarnybą, bus atmesta.

Bandymų ataskaitos

 • ETS
  • Institucijos / mokyklos kodas: 2074
  • GRE departamento kodas: 1102
  • TOEFL departamento kodas: 65
 • TOEFL minimalus priimtinas balas yra 84
 • IELTS
 • Kreipkitės į IELTS testavimo centrą ir paprašykite, kad jūsų balai būtų siunčiami elektroniniu būdu naudojant IELTS sistemą. Nereikalaujamas institucinis kodas, tačiau testų rezultatai turėtų būti nukreipti į Carnegie Mellon University - Civilinės ir aplinkos inžinerijos. Visi IELTS bandymų centrai visame pasaulyje gali siųsti elektroniniu būdu rezultatus mūsų institucijai.
 • IELTS minimalus priimtinas balas yra 7,0
Informacija apie anglų kalbą

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, tuomet turėsite atlikti TOFEL arba IELTS egzaminą, kad patikrintumėte savo anglų kalbos žinias. Šie balai mums turi būti siunčiami tiesiogiai iš bandymų agentūros.

Jei dalyvavote ir baigėte ketverių metų bakalauro laipsnį universitete ar kolegijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, jums gali būti suteiktas testavimo atsisakymas. Informacijos apie atsisakymų išbandymą prašome kreiptis į mūsų stažuotės priėmimo biurą.

 • TOEFL minimalus priimtinas balas yra 84
 • IELTS minimalus priimtinas balas yra 7,0
Studentai, turintys ne inžinerijos laipsnį

Nors daugelis mūsų atvykstančių studentų turi statybos inžinerijos laipsnį, mes priėmėme asmenis, turinčius išsilavinimą įvairiose inžinerijos, mokslo ir informacinių technologijų srityse.

Studentai turi turėti bakalauro laipsnį, kad jis būtų priimtas į magistrantūros studijų programą CEE, ir turi turėti pagrindinius matematikos ir mokslo kursus.

Jūsų internetinė paraiška bus paprašyta įkelti užpildytą kursų audito formą.

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Price
44,400 USD
Per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 13, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 13, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date