Daktaras kibernetinio saugumo valdymo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Novos Pietryčių universiteto Kompiuterijos ir inžinerijos kolegijos kibernetinio saugumo vadybos filosofijos mokslų daktarui reikia ne mažiau kaip 67 kreditų. Unikalus formatas apjungia tradicinius ir internetinius nurodymus, kad suteiktų specialistams galimybę tęsti studijas ir toliau dirbti dabartinėse pareigose. Kibernetinio saugumo vadybos magistrantūros doktorantūros programa yra išsami, daugiadisciplininė, mokslinių tyrimų programa, kuri paruošia absolventus pagrindinėms pareigoms akademinėje aplinkoje, federalinėse, valstijų ir vietos valdžios agentūrose, taip pat versle ir pramonėje. Mokymo programa sujungia tiek techniškai intensyvius, tiek į valdymą orientuotus saugumo kursus, kad būtų pateiktas išsamus požiūris į informacijos saugumo / kibernetinio saugumo valdymo studijas. Kiekvienas studentas turi baigti septynis pagrindinius kursus, du doktorantūros tyrimų kursus ir daktaro disertaciją.

Programos formatas

Kolegija siūlo daktaro laipsnį. programos su miesteliu ir internetine veikla. Asmeninės stovyklos sesijos vyksta kartą per trečiadienį iki penktadienio Fort Lauderdale / Davie miestelyje. Reikalaujama, kad studentai lankytų visus numatytus klasės užsiėmimus. Tarp sesijų studentai užsiima kursų užduotimis ir tyrimais bei dalyvauja internetinėje veikloje, palengvinančioje dažną sąveiką su fakultetu ir su kitais studentais.

126778_126721_masters-home.jpg

Mokymosi rezultatai

Absolventas, turintis daktaro laipsnį kibernetinio saugumo valdymas turės galimybę:

 1. įgyti pažangių žinių ir gilesnio kibernetinio saugumo srities supratimo;
 2. profesionaliai ir etiškai bendrauti kibernetinio saugumo vadybos tyrimų klausimais;
 3. identifikuoti, analizuoti ir sintetinti mokslinę literatūrą, susijusią su informacijos saugumu / kibernetiniu saugumu; ir
 4. generuoti naujas žinias atliekant mokslinius tyrimus / stipendijas ir šias žinias paskleisti kitiems, parodant būtinus techninius ir intelektualinius įgūdžius, kad būtų galima pateikti rašytinį dokumentą, kuris originaliai prisideda prie informacijos saugumo / kibernetinio saugumo valdymo srities.

Priėmimas

Daktaras Kibernetinio saugumo valdymas yra skirtas asmenims, turintiems informacijos saugumo patirties. Sėkmingi kandidatai turės magistro laipsnį kibernetinio saugumo valdymo srityje (arba glaudžiai susijusį laipsnį) su tam tikrais kursais informacijos saugumo pagrindų srityje. Be to, studentai turėtų turėti profesinę patirtį informacijos saugumo srityje ir turėti didelį tyrimų potencialą informacijos saugumo srityse.

Priėmimas yra konkurencingas; Taigi pareiškėjams, kurie atitinka būtiniausius reikalavimus, nėra užtikrinamas priėmimas. Nėra formulės, kriterijaus ar balų, kolegija kokybiškai ir kiekybiškai įvertina kandidatus ir atrenka remdamasi rezultatais, asmenine kvalifikacija ir sėkmės potencialo įrodymais. Mes stengiamės atpažinti būsimus studentus su nepaprasta profesine perspektyva. Mūsų priėmimo procese atsižvelgiama tiek į jūsų profesinius, tiek į akademinius pasiekimus. Priėmimo sprendimai priimami reguliariai.

Priėmimo sąlygos

 1. Uždirbtas magistro laipsnis, turintis ne mažiau kaip 3,25 VPS iš regioninėje akredituotoje įstaigoje ir su atitinkamu pagrindiniu. (žr. konkrečių programų priėmimo reikalavimus pagal atskiras programas).
 2. Paraiška internetu ir negrąžinami 50 USD.
 3. Esė.
 4. Užantspauduoti oficialūs nuorašai iš visų kada nors dalyvavusių institucijų.
 5. Trys rekomendaciniai laiškai iš trijų žmonių, kurie yra susipažinę su jūsų akademinėmis ir (arba) profesinėmis galimybėmis ir geba įvertinti jūsų intelektinius sugebėjimus, brandą ir motyvaciją. Pirmenybė teikiama jūsų dėstytojų rekomendacijoms. Rekomendacijos nepriimtinos, jei jas teikia šeimos nariai, draugai, asmenys, neturintys mokslo tyrimais pagrįstos daktaro laipsnio, arba tie, kurie negali įvertinti jūsų akademinio potencialo sėkmingai įgyvendinti programą, į kurią kreipiatės. Pateikus internetinę paraišką, prašoma pateikti rekomendacijas ir jas pateikti elektroniniu būdu.
 6. Gyvenimo aprašymas / gyvenimo aprašymas (CV), kuriame trumpai aprašoma jūsų akademinė padėtis ir profesinė patirtis.
 7. Anglų kalbos mokėjimas. (Tikimasi, kad doktorantai parašys daugybę darbų ir disertacijos. Gramatinės klaidos, rašybos klaidos ir rašymas, kuris aiškiai neišreiškia idėjos, turės įtakos studento pažymiams ir jo laipsnio pabaigai. Fakultetas nepateiks korekcinių priemonių pagalba, susijusi su gramatinėmis klaidomis ar kitomis rašymo problemomis. Pareiškėjai, kurie nesugeba tinkamai ir aiškiai rašyti, raginami kreiptis į taisomąją pagalbą prieš kreipiantis į kurią nors iš kolegijos programų.)

Kolegija gali paprašyti papildomų dokumentų, pagrindžiančių paraišką. Be to, pareiškėjai gali pateikti standartizuotus testų balus arba bet kokius papildomus dokumentus, kad sustiprintų savo paraišką.

Mokymo planas

Programa reikalauja mažiausiai 67 kreditų valandų. Kiekvienas studentas turi baigti septynis pagrindinius kursus, mažiausiai du doktorantūros tyrimų kursus ir daktaro disertaciją. Kursų, mokslinių tyrimų ir disertacijų registracijos yra išvardytos žemiau:

Pagrindiniai kursai (po penkis kreditus)

 • ISEC 700 kibernetinio saugumo vadybos tyrimų seminaras
 • ISEC 740 saugių sistemų analizė ir projektavimas
 • ISEC 750 informacijos apsauga
 • ISEC 765 informacijos saugumo rizikos valdymas
 • ISEC 775 informacijos privatumas
 • RESD 700 tyrimų metodai
 • Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų kursų:
  • DISS 720 Žmogaus ir kompiuterio sąveika
  • DISS 735 žinių valdymas

Tyrimų ir disertacijų registravimas

Kiekvienas studentas turės baigti du doktorantūros tyrimų kursus, ISEC 885. Šie kursai bus priimami studento kursinių darbų pabaigoje. Šie nukreipti studijų kursai leis studentui, padedant fakulteto patarėjui, nustatyti perspektyvią tyrimo temą ir atlikti išankstinius tyrimus, kurie lems oficialią kandidatūrą į studentą.

 • ISEC 885: Doktorantūros tyrimai informacijos užtikrinimo srityje (po 4 kreditus)

Studentai privalo atlikti 24 kreditų disertacijų registraciją, tris ISEC 901 registracijas. Studentai, nepabaigę disertacijos per 24 kreditus, registruosis ISEC 920 tęstinėje disertacijoje, kol disertacija bus baigta.

 • ISEC 901 daktaro disertacija (8 kreditai)
 • ISEC 920 tęstinė disertacija (4 kreditai)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation.

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation. Skaityti mažiau