Ph.D. istorijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sveiki atvykę į Boston College istoriją

Boston College studijų programos istorijoje pritraukia talentingus studentus iš viso pasaulio. Siūlome magistro ir daktaro laipsnius. programas, kuriose mokoma daugelyje regioninių ir teminių specialybių; Britų, viduramžių, JAV ir šiuolaikinės Europos istorijos jau seniai buvo departamento stiprybės. Besivystančios fakulteto patirties sritys ir absolventų susidomėjimas apima Pietų Azijos, Rytų Azijos ir Lotynų Amerikos istoriją. Be to, katedra traukia įvairias lyginamąsias ir tarpvalstybines sritis, ypač dominančias religijos, imperijų ir palikimų istoriją, Atlanto pasaulį, miestų istoriją ir tarptautinę istoriją.

Istorijos departamentas kasmet renkasi nedidelę naujų pakopų studentų klasę; mūsų programos dydis užtikrina individualų dėmesį ir didelį lankstumą kuriant studijų planą. Visi Ph.D. studentams garantuojamas finansavimas per penktąjį programos metus, darant prielaidą, kad reikalavimai bus sėkmingai įvykdyti. Absolventai įgyja patirties mokymą dviejų semestrų pagrindinės istorijos sekoje, pirmiausia kaip mokytojų padėjėjus ir vėliau kaip mokytojus, atsakingus už savo klases. Fakultetai ir absolventai reguliariai susirenka pokalbiams apie istorijos istoriją.

Boston College istorikai naudojasi mūsų vieta viename iš didžiausių pasaulio akademinio gyvenimo centrų. Įvairūs kaimyniniai universitetai, bibliotekos ir kultūros institucijos praturtina mūsų darbą. Visų pirma, nuolatinis bendradarbiavimas su magistrantūros studijų programomis Bostono universitete, Brandeio universitete ir Tufto universitete leidžia mūsų absolventams įsitraukti į puikų pasaulinio lygio mokslininkų tinklą. Keletas studentų ir dėstytojų taip pat dalyvauja Europos studijų centre, „Fairbank“ Rytų Azijos tyrimų centre, „Reischauer“ Japonijos studijų institute ir Pietų Azijos iniciatyvoje „Harvard“, taip pat „MIT“ moterų studijų pakopoje. Vykdomi seminarai ir paskaitų ciklas Massachusetts istorinėje draugijoje, Bostono viešojoje bibliotekoje ir Dailės muziejuje sujungia gyvas mokslininkų bendruomenes, kurios domisi įvairiais pogrupiais ir kitomis disciplinomis. Apskritai, „ Boston College siūlo neprilygstamą svetainę, kurioje galima siekti pažangos istorijoje. Tikimės, kad apsvarstysite galimybę prisijungti prie mūsų klestinčios intelektinės bendruomenės.

Absolventas

Boston College istorijos departamento magistro ir daktaro laipsnis programos pritraukia talentingus studentus iš Jungtinių Valstijų ir visame pasaulyje. Magistro programa rengia studentus įvairioms karjeroms viešosios istorijos, švietimo, leidybos ir kitose srityse. Doktorantūros tikslas. programa yra gaminti istorikus, kurie yra ir pagrindiniai mokslininkai, ir išskirtiniai mokytojai. Nors daugelis doktorantūros studijų programos absolventų tampa akademiniais istorikais, katedra yra įsipareigojusi padėti studentams, kurie domisi universiteto administracijos, muziejų, archyvų ir mokslinių tyrimų institutų pozicijomis.

Departamentas jau seniai turi stipriųjų Europos ir JAV istorijoje, tačiau atsirandančios fakulteto patirties ir absolventų interesų sritys yra Pietų ir Rytų Azija, Artimieji Rytai ir Lotynų Amerika. Departamentas siūlo mokymus įvairiose lyginamosiose ir pasaulinėse srityse, ypač domindamasis religijos, pasaulio ir tarptautinės istorijos, Viduržemio jūros, Indijos vandenyno ir Atlanto pasaulio istorija.

Kiekvieną rugsėjį Istorijos departamentas imituoja nedidelę magistrantų ir doktorantų grupę, o nedidelė programos apimtis užtikrina individualų dėmesį ir lankstumą studijų plane. Visi Ph.D. studentams garantuojamas finansavimas per penktąjį programos metus, darant prielaidą, kad pažanga bus pasiekta. Doktorantai pirmiausia įgyja mokymo patirtį kaip dėstytojų padėjėjai universiteto pagrindinėje istorijos sekoje ir vėliau moko savo pagrindinius kursus, taip pat klasių savo kompetencijos srityje.

Boston College istorikai naudojasi mūsų vieta viename iš didžiausių pasaulio akademinio gyvenimo centrų. Įvairūs kaimyniniai universitetai, bibliotekos ir kultūros institucijos praturtina visą mūsų darbą. Nuolatinis bendradarbiavimas su „Brandeis“, „Tufts“ ir „Boston“ universitetais leidžia mūsų studentams įsitraukti į puikų pasaulinio lygio mokslininkų tinklą. Keletas studentų ir dėstytojų taip pat dalyvauja seminaruose ir konferencijose Europos studijų centre, Rytų Azijos mokslinių tyrimų centre, Reischauer Japonijos studijų institute ir Pietų Azijos centre Harvare, taip pat moterų studijų absolventų konsorciumu MIT

Seminarai ir paskaitos Massachusetts istorinėje draugijoje, Bostono viešojoje bibliotekoje ir Dailės muziejuje suburia gyvas bendruomenių bendruomenes, suinteresuotas istorija ir kaimyninėmis disciplinomis. Boston College istorikai turi prieigą prie Bostono bibliotekų konsorciumo, 19 Naujosios Anglijos akademinių ir mokslinių bibliotekų tinklo. Apibendrinant, Bostonas yra neprilygstamas siekdamas pažangos istorijoje.

Mokymosi rezultatai

Baigus Ph.D. absolventai turėtų turėti galimybę:

 • Parengti savo istorinius klausimus ir hipotezes bei atlikti istorinį mokslinių tyrimų projektą.
 • Moksliniu lygmeniu rašykite akademinius straipsnius ir recenzijas informuotoje, suprantamoje prozoje.
 • Paskelbti savo tyrimus recenzuojamuose žurnaluose ir pristatyti pranešimus konferencijose.
 • Turėti mokslinių tyrimų kompetenciją dviem kalbomis (trys - viduramžių).
 • Išmokyti efektyviai kursus Istorijoje, tiek įvadiniame, tiek aukštesniame lygmenyje, bendruomenės koledže, 4 metų kolegijoje arba universitetuose.
 • Palaikyti profesijos ir etikos standartus.

Baigus MA absolventai turėtų:

 • Turėti plačias teorijos ir mokslinių tyrimų žinias dviejose koncentracijose arba pogrupiuose.
 • Pademonstruokite gilesnes žinias apie vieną svarbią istorinę koncentraciją ar pogrindį.
 • Efektyviai bendrauti su tyrimų rezultatais rašytiniuose ir žodiniuose pranešimuose.
 • Turėti mokslinių tyrimų kompetenciją vienoje kalboje.
 • Laikytis profesijos ir etikos standartų.

Ph.D. Programa

Ph.D. laipsnis istorijoje yra pasiūlomas su koncentracija viduramžių istorijoje, ankstyvajame šiuolaikinėje Europos istorijoje, šiuolaikinėje Europos istorijoje, Amerikos istorijoje ir Lotynų Amerikos istorijoje. Departamentas taip pat siūlo kursinių darbų Vidurio Rytų istorijoje ir Azijos istorijoje.

Pirmojo semestro dieninės studijos metu doktorantai renkasi fakulteto patarėją, kuris prižiūri studento pažangą rengiantis visapusiškiems egzaminams ir plėtojant disertacijos temą.

Ph.D. yra mokslo laipsnis ir reikalauja specialių įsipareigojimų ir įgūdžių. Nors laipsnis nėra suteikiamas už įprastą tam tikrų taisyklių laikymąsi arba sėkmingai baigtas tam tikras kursų skaičius, yra tam tikrų pagrindinių reikalavimų.

Finansinė pagalba

Departamento finansavimas

Doktorantams paprastai suteikiama finansinė parama mokslinių tyrimų asistentų forma. Šie apdovanojimai apima konkurencinę stipendiją ir visapusišką studijų programą, skirtą visiems su programa susijusiems kursams. Doktorantai paprastai mokosi kaip pirmieji metai. Finansavimas gali būti pratęstas iki penkerių metų, priklausomai nuo patenkinamos pažangos siekiant laipsnio.

Ph.D. kandidatai turėtų vykdyti laipsnį visą darbo dieną ir išlaikyti patenkinamą pažangą siekiant laipsnio reikalavimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and studen ... Skaityti daugiau

The Robert J. Morrissey College of Arts and Sciences fosters the rigorous intellectual development and the religious, ethical, and personal growth of its students. Morrissey College faculty and students directly engage the world’s most pressing problems, using their gifts to enhance the common good. Skaityti mažiau