Ph.D. mašinų ir įrangos, mašinų ir įrangos projektavimas

Doktorantūros studijų programa "Mašinų ir įrengimų projektavimas" orientuota į nepriklausomus mokslo ir mokslinių tyrimų projektus mašinų ir įrangos projektavimo srityje. Jos tikslas - gaminti aukštos kvalifikacijos ir kūrybiškus absolventus, galinčius dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir profesinėje veikloje. Ph.D. kandidatai toliau tobulina ir tobulina savo žinias apie matematiką, fiziką ir taikomuosius mokslus teoriniame studijų disciplinos pagrinde, kad galėtų sėkmingai spręsti užduotis, susijusias su kūrimo, projektavimo, modeliavimo ir operacijų modeliavimo bei eksperimentų planavimu ir atlikimu .117782_laboratory_guy.jpg

Absolventai sugeba savarankiškai taikyti įgytas žinias ir aukštą teorinių žinių lygį, įgytas paskaitose ir įgytas šiuolaikinių mokymosi metodų, pvz., Skaičiavimų ir eksperimentų, sprendžiant konkrečias problemas pasirinktose mašinų dalių ir mechanizmų projektavimo srityse, ratų gabenimo, krovimo mašinos, darbo ir surinkimo mašinos, stūmokliniai degimo varikliai, stiklo gamybos mašinos ir robotika, tekstilės mašinos ir nanovandenių gamybos įrenginiai, šiluminių technologijų įranga, techninė diagnostika ir kt. metodai mašinų ir įrangos projektavimo srityje, gebantys kritiškai analizuoti, vertinti ir sintezuoti, tokiu būdu galėdami aptarti jų tyrimų rezultatus ir išplėsti dabartinių žinių sumą profesionaliai leidžiant ir dalijantis su kiti profesinės bendruomenės nariai tiek savo šalyje, tiek užsienyje.

Baigus studijų programą, absolventai gaus mokslinių tyrimų komandos narių pozicijas tiek teorinėje, tiek taikomųjų tyrimų srityse, arba kaip ekspertai pramonės plėtros centrų ir pagrindinių mokslinių tyrimų įstaigų, orientuotų į konkrečią sritį, komandose. Dėl jų gilių žinių ir profesinio požiūrio jie taip pat galės sėkmingiau dalyvauti aukštojo mokslo institucijų dėstytojų kontekste.

Škoda Auto Ph.D. Programa

Ph.D. TUL kandidatai gali dalyvauti "Škoda Auto Ph.D." ar jie gali rašyti savo disertaciją tema siūloma bendrovė.117786_mechatronics.jpg

Pagrindiniai faktai

 • FAKULTETAS: Mechanikos fakultetas
 • INSTRUKCIJOS KALBA: anglų kalba
 • TINKAMUMAS:
  • Pripažintas aukštojo mokslo diplomas (magistro laipsnis), kaip nustatyta įstatyme Nr. 49/2009, Rink. (nebūtinas pareiškėjams iš Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos, Vokietijos ir Slovėnijos).
  • Įėjimo egzaminas
 • Trukmė: 4 metai
 • MOKĖJIMO / AKADEMINIS METAI: 2000 USD
 • PARAIŠKOS MOKESTIS: CZK 500 / USD 25
 • PARAIŠKOS TERMINAS: sausio 31 d., Rugpjūčio 31 d
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Technical University of Liberec »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,000 USD
FEE / AKADEMINIS METAI
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date