Sveiki

Ariel University absolventų mokykla kviečia kreiptis į doktorantūrą. pozicija inžinerijos, gamtos mokslų, socialinių mokslų, verslo administravimo ir sveikatos mokslų srityse.

Prisijunkite prie Izraelio ir daugelio kitų pasaulio šalių doktorantų kuriant ir plečiant savo akiratį. Atlikite savo mokslinius tyrimus į kitą lygį, skatindami savo akademinius interesus ir patirtį pažangių laboratorijų veikloje, vadovaujant pasaulinio lygio tyrėjams, turintiems įrodytus mokslinius tyrimus daugiadalykio tarptautinio bendradarbiavimo mokslinių tyrimų srityje. Mūsų doktorantai publikuoja straipsnius pirmaujančiuose tarptautiniuose žurnaluose ir konferencijose.

Absolventų mokykla kartu su galimybe tapti universiteto akademinio mokymo ar mokslo darbuotojais lydės jus visą savo studijų kursą per asmenines konsultacijas ir mokymus, stipendijas, apdovanojimus ir mokslinių tyrimų stipendijas.

Linkime sėkmės studijose.

Pagrindinės prielaidos

Kandidatai turi atitikti šiuos pagrindinius reikalavimus:

 • Akredituotos akademinės institucijos magistro baigiamojo laipsnio ekvivalentas Izraelio 85 (GPA 3,3) arba didesnis
 • Prieš pateikdami paraiškos formas kandidatai turi rasti patarėją pageidaujamoje mokslinių tyrimų srityje ir pateikti doktorantūros pasirašytą susitarimo formą. patarėjas

Reikalingi dokumentai

Kandidatai, įgiję ir pateikę akademinio patarėjo sutikimą dėl siūlomo tyrimo, turėtų pateikti mums šiuos dokumentus:

Pastaba: diplomus ir galutinio pažymėjimo kopijas turi patvirtinti notaras arba apostilis. Originalūs dokumentai turi būti pateikti baigiamųjų studijų mokyklai atvykus į Izraelį.

 1. Prašymo forma
 2. Notariškai patvirtintos bakalauro ir magistro diplomų kopijos
 3. Notariškai patvirtintos baigiamojo bakalauro ir magistro laipsnio egzempliorių kopijos
 4. PDF kopija
 5. Du akademinės rekomendacijos laiškai, kuriuose aprašoma kandidato kvalifikacija doktorantūroje. tyrimus
 6. Gyvenimo aprašymas (CV), apibūdinantis profesinę patirtį
 7. Anglų kalbos mokėjimas:
  • Oficialus IELTS testo rezultatas - minimalus 6,5 laipsnis studentams, kurie anksčiau nebuvo studijavę akademinėje institucijoje, kurioje anglų kalba buvo oficiali mokomoji kalba.
  • Jei magistro laipsnį suteikė institucija, kurioje anglų kalba yra oficiali mokomoji kalba, prašome pateikti oficialią šios institucijos laišką, nurodantį.
 8. Ph.D. Susitarimo formos konsultavimas
 9. Užsienio paso kopija
 10. Paso nuotrauka
 11. Leidinių sąrašas
 12. Registracijos mokesčio mokėjimo kvitas

Registracijos mokestis

Pareiškėjai turi sumokėti 80 USD (USD) registracijos mokestį, kad užtikrintų paraiškos tvarkymą.

Mokėjimas galioja tik vienerius metus ir negali būti perkeltas iš vieno metų į kitą.

Registracijos mokestis negrąžinamas, net jei pareiškėjas nepriimamas, ir (arba) jei jis / ji atšaukia savo registraciją.

Registracijos mokestis mokamas PayPal.

Akademinės gairės

Studentai, besikreipiantys dėl stipendijos moksliniams tyrimams, bus apklausiami konsultanto, kad nustatytų studento prieinamumą ir gebėjimą atlikti atitinkamo lygio mokslinius tyrimus per standartinį laikotarpį.

Po priėmimo studentai turi užregistruoti savo pažangą pateikdami atnaujintą 727 formą magistrantūros studijų doktorantūros komitetui pagal tokį tvarkaraštį:

Pirmųjų metų studentai:

 1. Literatūros apžvalga turi būti pateikta iki 6 mėnesių nuo doktorantūros pradžios. tyrimus
 2. Mokslinių tyrimų pasiūlymas ir studijų planas turi būti pateikti iki 12 mėnesių nuo doktorantūros pradžios. tyrimus

Antrųjų metų studentai:

 1. Mokslinių tyrimų pasiūlymo tvirtinimas ir „geros būklės“ statuso nustatymas (Vidaus įgaliotinį mokslinių tyrimų studentui perduos departamento koordinatorius).
 2. Pradinė pažangos ataskaita -1: mokslinių tyrimų įgyvendinimo pažanga turi būti pateikta iki 24 mėnesių nuo doktorantūros pradžios. tyrimus.

Trečiųjų metų studentai:

 1. Tarpinė pažangos ataskaita -2: mokslinių tyrimų įgyvendinimo pažanga turi būti pateikta iki 30 mėnesių nuo doktorantūros pradžios. tyrimus.
 2. Tarpinė pažangos ataskaita -3: mokslinių tyrimų įgyvendinimo pažanga turi būti pateikta iki 36 mėnesių nuo doktorantūros pradžios. tyrimus.

Ketvirtųjų metų studentai:

 1. Gauti patarėjo patarimą, kaip pateikti disertaciją dėl tarpusavio peržiūros, o vėliau - išorės peržiūrai iki 48 mėnesių nuo doktorantūros pradžios. tyrimus.
 2. Leidimas gauti leidimą išduodamas iki 3 mėnesių nuo internetinės kelionės formos pradžios.
 3. Leidimas gauti doktorantūros studijas / baigiamųjų klasių stenograma (gali būti paimta iš studento asmeninės informacijos arba katedros koordinatoriaus).

Kiekvieno etapo pabaigoje Doktorantūros komitetas praneša apie asmeninę studentų pažangą dotacijos komitetui. Be to, konsultantas pateiks ketvirtinę ataskaitą apie tyrimo studento pažangą (727 forma).

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Ariel University »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 27, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date