Studijų charakteristikos

Doktorantūros tikslas - parengti kvalifikuotus tyrėjus Čekijos ir Čekoslovakijos istorijos srityje, kurie taps pagrindiniu tolesnių istorinių tyrimų pagrindu. Studijos plėtoja specialias doktorantų žinias ir suteikia joms gilesnį supratimą apie pasirinktą specializaciją. Per paskaitas ir seminarus doktorantai susipažįsta su naujausiomis istorinės mokslo žiniomis ir dabartinėmis metodologijos tendencijomis. Doktorantūros studijose pagrindinis dėmesys skiriamas rašytinės disertacijos disertacijos parengimui, remiantis originaliu šaltiniu. Ph.D. disertacija turėtų išplėsti ankstesnius tyrimų rezultatus, o doktorantai taip pat parodė gebėjimą dirbti su atitinkamais metodais ir tarptautiniu lygiu.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Įėjimo egzaminas

Diskusija apie pareiškėjo mokslinių tyrimų projekto pasiūlymą. Mokslinių tyrimų projektas turi būti siunčiamas kartu su paraiška Kauno universiteto Švietimo fakultetui. Pareiškėjas turi įrodyti savo kvalifikaciją mokslo darbui. Bus akcentuojama pasirinktos temos mokslinės gamybos orientacija, gebėjimas iš dalies integruotis į bendrą istorinį kontekstą ir suformuluoti savo išvadas. Pareiškėjai pateikia mokslinių tyrimų projektą iki 10 puslapių, įskaitant bibliografiją. Savo pasirinkta projekto tema paprastai atitinka bendrą temą, kurią jie norėtų vykdyti doktorantūros studijose.

Vertinimo kriterijai bus vertinami nuo 1 iki 10 taškų, o maksimalus balas yra 10 ir minimalus balas 7.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:


Karjeros perspektyva

Doktorantūros studijų programos Čekijos ir Čekoslovakijos istorija baigė teorines ir praktines žinias istorinio darbo srityje, būtent mokslinius tyrimus ir mokymo istoriją. Profesionaliai absolventai dirba universitetuose ir aukštosiose mokyklose, mokslo įstaigose, muziejuose, galerijose ir kitose kultūros įstaigose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Charles University Faculty of Education »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 10, 2019
Šis kursas yra Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
2,000 CZK
per mokslo metus. Prisijungimo paraiškos mokestis: 540 CZK. Darbo užmokestis: 590 CZK.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date