PhD (Socialinių mokslų mokykla)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Visi Socialinių mokslų mokyklos akademiniai skyriai kviečia doktorantūros studijas.

Mokslinių tyrimų sritys yra tik plačiai orientacinės, o mūsų darbuotojai labai vertina kūrybiškus ir novatoriškus požiūrius į klausimus, ar jie yra nauji ar pažįstami, ir intelektinės analizės, tiek įsitvirtinusios, tiek kelyje.

Mūsų prižiūrimi dalykai apima šias sritis:

 • Plėtros studijos
 • Taikos studijos
 • Psichologija
 • Sociologija ir kriminologija
 • Socialinis darbas ir socialinė priežiūra

Doktorantūros studijavimas yra įdomi galimybė, tačiau taip pat gali būti gana bauginanti, nes yra daug etapų, pagal kuriuos reikia galvoti apie taikymą, atvykimą, priėmimą, lūkesčius ir progresavimą, kad būtų galima nurodyti tik keletą. Socialinių mokslų mokykloje manome, kad svarbu, jog, nors mūsų moksleiviai dirba su atskirais projektais, jie nedirba atskirai. Mes siūlome įvairias galimybes mokymui, įgūdžių ugdymui, reguliarioms priežiūros sesijoms ir nuolatinei tarpusavio paramai.

Reitingai

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universitetų reitinguose užima 301–400 pasaulio socialinių mokslų.

Patekimo reikalavimai

Dėl filosofijos daktaro laipsnių

 • Patvirtinto universiteto ar institucijos bakalauro laipsnis
 • Aukštasis laipsnis patvirtintame universitete ar institucijoje
 • Išimtiniais atvejais kandidatai, turintys mažesnį nei aukščiau paminėtą lygį, tačiau turi patirties ir mokymą kaip tinkamas pasirengimas

Filosofijos daktaro laipsnio kandidatai dabar tiesiogiai registruojasi filosofijos daktaro apdovanojimu.

Dėl filosofijos magistro laipsnio

 • Bakalauro laipsnis patvirtintame universitete arba įstaigoje
 • Profesinė kvalifikacija, patvirtinta Fakulteto Mokslo antrosios pakopos pakomitečio ir tinkamo bendrojo lavinimo bei mokymo
 • Išimties tvarka fakulteto antrosios pakopos mokslinių tyrimų pakopų pakomitetis gali priimti kandidatus, turinčius mažiau nei aukščiau pateiktų, bet galinčių pateikti pakankamai įrodymų, kad gavo reikiamą žinių lygį.

Jei norite aptarti bet kokį doktorantūros ar mokslinių tyrimų pasiūlymo aspektą, kreipkitės į:

Dr Clare Beckett
01274 233521
c.beckett@bradford.ac.uk

Anglų kalbos reikalavimai

Pareiškėjai, neturintys anglų kalbos kaip pirmoji kalba, turi gauti bent 6,5 balo savo IELTS balais arba turėti laipsnį, kuriuo mokomoji kalba yra anglų kalba.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Tyrimo laipsnis suteikia jums galimybę nustatyti savo studijų sritį. Jūsų vadovas (-ai) padės suformuluoti savo mokslinių tyrimų temą ir užtikrinti, kad planuojate laiku atlikti savo tyrimus. Mokslinių tyrimų projektai beveik visiškai yra unikalūs. Paprastas projektas nėra lengva aprašyti. Tačiau tam tikri bendri bruožai taikomi visiems.

Kad patvirtintumėte savo doktorantūros pažangą, rekomendaciją turi pateikti jūsų vadovo pasiūlyta pažangos grupė. Jei pasirinksite, kad pateiktumėte MPhil, tada likęs darbas turėtų būti atliktas kitais metais.

Antraisiais savo doktorantūros studijų metais gali būti atsižvelgiama į faktinį duomenų rinkimą. Metų pabaigoje turėtų būti įmanoma bandyti atlikti pirminę jūsų rezultatų analizę.

Trečiaisiais metais galite atlikti išsamų rezultatų palyginimą ir analizę bei suskirstyti juos į loginę ir įtikinamą tezę.

Ketvirtus metus jūsų vadovas gali patvirtinti, kad esate pasiruošęs pateikti savo disertaciją nagrinėti. Po pateikimo jūsų disertaciją skaitys du egzaminuotojai, ir jums reikės lankyti žodinį egzaminą, kuriame bus tikimasi atsakyti į klausimus apie disertaciją.

Mokymasis ir vertinimas

Kad patvirtintumėte savo pažangą, reikia pateikti rekomendaciją Fakulteto mokslo laipsnių komitetui. Studentas privalo pateikti išsamią dokumentaciją su tolesnio darbo tvarkaraščiu ir baigti susitikimą. Tai kartais vadinama progresavimo arba perdavimo grupe ir yra privalomas universiteto reikalavimas.

Studentai turės atlikti šį procesą tarp 12 ir 13 mėnesių registracijos ženklo. Susitikimui reikalingi dokumentai:

 • trijų puslapių apžvalgos ataskaitą apie savo tyrimą, kuriame atsispindi jūsų iki šiol padaryta pažanga ir kyla viskas, ką ypač norėtumėte gauti;
 • esminis jūsų darbo skyrius;
 • mokslinių tyrimų pasiūlymas;
 • disertacijos planuotojas.

Šie dokumentai turi būti pateikti prieš 14 dienų iki posėdžio.

Tolesnis stebėjimo posėdis gali būti surengtas bet kuriuo metu po progresinio susitikimo, jei vadovas mano, kad tai būtina. Tai vėlgi įvyktų kaip mokslininkų grupės, nagrinėjančios rašytinį darbą, forma, tačiau mokslininkų skaičių ir rašytinio darbo tipą, kuris bus peržiūrėtas, priima vadovas. Dažnai trečiasis stebėsenos susitikimas rengiamas studijų programos pabaigoje ir yra pateikiamas kaip pirmojo disertacijos projekto peržiūra arba „maket viva“.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau