Apžvalga

Visi Socialinių mokslų mokyklos akademiniai skyriai kviečia doktorantūros studijas.

Mokslinių tyrimų sritys yra tik plačiai orientacinės, o mūsų darbuotojai labai vertina kūrybiškus ir novatoriškus požiūrius į klausimus, ar jie yra nauji ar pažįstami, ir intelektinės analizės, tiek įsitvirtinusios, tiek kelyje.

Mūsų prižiūrimi dalykai apima šias sritis:

 • Plėtros studijos
 • Taikos studijos
 • Psichologija
 • Sociologija ir kriminologija
 • Socialinis darbas ir socialinė priežiūra

Doktorantūros studijavimas yra įdomi galimybė, tačiau taip pat gali būti gana bauginanti, nes yra daug etapų, pagal kuriuos reikia galvoti apie taikymą, atvykimą, priėmimą, lūkesčius ir progresavimą, kad būtų galima nurodyti tik keletą. Socialinių mokslų mokykloje manome, kad svarbu, jog, nors mūsų moksleiviai dirba su atskirais projektais, jie nedirba atskirai. Mes siūlome įvairias galimybes mokymui, įgūdžių ugdymui, reguliarioms priežiūros sesijoms ir nuolatinei tarpusavio paramai.

Reitingai

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universitetų reitinguose užima 301–400 pasaulio socialinių mokslų.

Patekimo reikalavimai

Dėl filosofijos daktaro laipsnių

 • Patvirtinto universiteto ar institucijos bakalauro laipsnis
 • Aukštasis laipsnis patvirtintame universitete ar institucijoje
 • Išimtiniais atvejais kandidatai, turintys mažesnį nei aukščiau paminėtą lygį, tačiau turi patirties ir mokymą kaip tinkamas pasirengimas

Filosofijos daktaro laipsnio kandidatai dabar tiesiogiai registruojasi filosofijos daktaro apdovanojimu.

Dėl filosofijos magistro laipsnio

 • Bakalauro laipsnis patvirtintame universitete arba įstaigoje
 • Profesinė kvalifikacija, patvirtinta Fakulteto Mokslo antrosios pakopos pakomitečio ir tinkamo bendrojo lavinimo bei mokymo
 • Išimties tvarka fakulteto antrosios pakopos mokslinių tyrimų pakopų pakomitetis gali priimti kandidatus, turinčius mažiau nei aukščiau pateiktų, bet galinčių pateikti pakankamai įrodymų, kad gavo reikiamą žinių lygį.

Jei norite aptarti bet kokį doktorantūros ar mokslinių tyrimų pasiūlymo aspektą, kreipkitės į:

Dr Clare Beckett

 • 01274 233521
 • c.beckett@bradford.ac.uk

Anglų kalbos reikalavimai

Pareiškėjai, neturintys anglų kalbos kaip pirmoji kalba, turi gauti bent 6,5 balo savo IELTS balais arba turėti laipsnį, kuriuo mokomoji kalba yra anglų kalba.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Tyrimo laipsnis suteikia jums galimybę nustatyti savo studijų sritį. Jūsų vadovas (-ai) padės suformuluoti savo mokslinių tyrimų temą ir užtikrinti, kad planuojate laiku atlikti savo tyrimus. Mokslinių tyrimų projektai beveik visiškai yra unikalūs. Paprastas projektas nėra lengva aprašyti. Tačiau tam tikri bendri bruožai taikomi visiems.

Kad patvirtintumėte savo doktorantūros pažangą, rekomendaciją turi pateikti jūsų vadovo pasiūlyta pažangos grupė. Jei pasirinksite, kad pateiktumėte MPhil, tada likęs darbas turėtų būti atliktas kitais metais.

Antraisiais savo doktorantūros studijų metais gali būti atsižvelgiama į faktinį duomenų rinkimą. Metų pabaigoje turėtų būti įmanoma bandyti atlikti pirminę jūsų rezultatų analizę.

Trečiaisiais metais galite atlikti išsamų rezultatų palyginimą ir analizę bei juos organizuoti į logišką ir įtikinamą disertaciją.

Ketvirtus metus jūsų vadovas gali patvirtinti, kad esate pasiruošęs pateikti savo disertaciją nagrinėti. Po pateikimo jūsų disertaciją skaitys du egzaminuotojai, ir jums reikės lankyti žodinį egzaminą, kuriame bus tikimasi atsakyti į klausimus apie disertaciją.

Mokymasis ir vertinimas

Kad patvirtintumėte savo pažangą, reikia pateikti rekomendaciją Fakulteto mokslo laipsnių komitetui. Studentas privalo pateikti išsamią dokumentaciją su tolesnio darbo tvarkaraščiu ir baigti susitikimą. Tai kartais vadinama progresavimo arba perdavimo grupe ir yra privalomas universiteto reikalavimas.

Studentai turės atlikti šį procesą tarp 12 ir 13 mėnesių registracijos ženklo. Susitikimui reikalingi dokumentai:

 • trijų puslapių apžvalgos ataskaitą apie savo tyrimą, kuriame atsispindi jūsų iki šiol padaryta pažanga ir kyla viskas, ką ypač norėtumėte gauti;
 • esminis jūsų darbo skyrius;
 • mokslinių tyrimų pasiūlymas;
 • disertacijos planuotojas.

Šie dokumentai turi būti pateikti prieš 14 dienų iki posėdžio.

Tolesnis stebėsenos posėdis gali būti surengtas bet kuriuo metu po Progresijos susitikimo, jei vadovas mano, kad tai būtina. Tai vėl būtų mokslininkų kolegija, apžvelgianti rašytinį darbą, tačiau akademikų skaičius ir rašytinio darbo, kuris bus peržiūrėtas, tipas priklauso nuo vadovo. Dažnai trečiasis stebėsenos posėdis vyksta studijų programos pabaigoje ir atliekamas pirmojo disertacijos projekto ar neišmintingo viva peržiūra.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Bradford »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Spal. 2020
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Price
2,164 GBP
Pradžia / ES studentai: £ 2,164 Tarptautiniai studentai: £ 16,040
Deadline
Susisiekti su mokykla
rolling admission
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
End Date
Sau. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
rolling admission
Start Date
Spal. 2020
End Date
Rgs. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
rolling admission

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
rolling admission
End Date
Sau. 2023

Spal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
rolling admission
End Date
Rgs. 2023