PhD (vadybos mokykla)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų doktorantūros programa siūlo visą ir ne visą darbo dieną atliekamas mokslinių tyrimų galimybes įvairiose verslo ir vadybos srityse.

Jūs atliksite mokslinius tyrimus prižiūrint mūsų tarptautiniam, patyrusiam ir labai įsipareigojusiam fakultetui. Be to, kad jį prižiūrėtų du gerai žinomi mokslininkai, dalyvausite mokslinių tyrimų mokymuose, kurie suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų kuriant ir vykdant griežtus tyrimus.

Mes skatiname ir remiame jus rengiant ir pateikiant dokumentus akademinėms konferencijoms ir žurnalams. Mes taip pat raginame užsiimti mokymo veikla, kuri leis Jums įgyti vertingos aukštojo mokslo mokymo patirties ir pasiruošti darbo rinkai.

Baigę, jūs tapsite nepriklausomu tyrėju, turinčiu galimybę tęsti įvairias karjeros galimybes akademinėje bendruomenėje, mokslinių tyrimų institucijose ar konsultacijose.

90% mūsų absolventų įsidarbino JK / tarptautinėse mokymo ir mokslo įstaigose arba konsultacinėse organizacijose, baigę doktorantūrą.

Profesinė akreditacija

Mes didžiuojamės, kad esame elitinėje verslo mokyklų grupėje, kad galėtume turėti trijų akcijų Equis, AMBA ir AACSB, dažnai vadinamą "Triple Crown".

Reitingai

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitinguose užima 301–400 pasaulio verslo ir ekonomikos sričių.

Patekimo reikalavimai

Visi kandidatai turi atitikti vieną iš šių sąlygų:

 • Geras JK bakalauro laipsnis (pirmosios ar aukštesnės antrosios klasės pagyrimas) arba lygiavertė kvalifikacija.
 • Vadybos ar susijusių dalykų magistro laipsnis, kurio vidurkis yra 60% arba lygiavertis.
 • Profesinė kvalifikacija arba laipsnio standartas, įgytas egzamino metu.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi kandidatai, kurių kalba nėra anglų, turi atitikti vieną iš toliau nurodytų anglų kalbos reikalavimų:

 • IELTS: mažiausias balas - 6,5, be jokio sub-testo mažiau nei 6,5.
 • „TOEFL“ internetinis testas: bendras testo rezultatas - 94 (minimalūs balai taikomi kiekvienam testui)

Atkreipkite dėmesį, kad anglų kalbos testo rezultatas galioja tik dvejus metus. Jei neturite dabartinio anglų kalbos testo rezultato, nurodykite datą, kada atliksite paraiškos anglų kalbos testą.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Filosofijos daktaro laipsnį turintys kandidatai atlieka savarankiškus mokslinius tyrimus doktorantūros disertacijos forma, atitinkančia apdovanojimo mokymosi rezultatus.

Pirmieji metai: mokslinių tyrimų mokymo etapas

Per pirmuosius metus (arba pirmuosius dvejus metus ne visą darbo dieną studijuojantiems studentams) visi doktorantai moko Mokslinių tyrimų metodų modulius, kaip jų profesionalaus mokslo darbuotojo plėtros pagrindą. Mokymas skirtas padėti jums plėtoti savo tyrimus tiek konceptualiai, tiek operatyviai ir efektyviai valdyti projektą.

Visi studentai studijuoja šiuos modulius blokų mokymo savaitėmis.

Antrasis / trečiasis metai: doktorantūros projekto etapas

Nuo antrųjų metų (arba nuo trečiųjų metų, jei esate ne visą darbo dieną) daugiausia dėmesio skirsite savo tyrimų projektui. Paprastai tai apima:

 • Literatūros apžvalgos atlikimas.
 • Tyrimo priemonių kūrimas.
 • Atlikti lauko darbus ir rinkti duomenis.
 • Duomenų analizė.
 • Išvadų aiškinimas.

Antraisiais metais (arba trečiaisiais metais, jei dirbate ne visą darbo dieną) taip pat turite atlikti oficialią pažangos apžvalgą, todėl jums reikia pateikti pažangos ataskaitą ir pateikti visiškai parengtą mokslinių tyrimų pasiūlymą peržiūros grupei. Atlikus peržiūrą, jūsų registracija į doktorantūrą bus patvirtinta (arba bus perkelta į MPhil programą, jei jūsų pažanga nebus patenkinama).

Paskutiniai metai: rašymo etapas

Paskutiniaisiais metais jūs pereisite prie rašymo etapo. Visi tiriamieji studentai turėtų stengtis pateikti savo disertaciją per minimalų registracijos laikotarpį (4 metai visą darbo dieną ir 6 metai ne visą darbo dieną). Šiame etape susijusios užduotys yra šios:

 • Parengti baigiamąjį darbo variantą.
 • Pristatymas.
 • Disertacijos gynimas žodžiu.

Mokymasis ir vertinimas

Mokymo moduliai susideda iš:

 • Paskaitos
 • Diskusija
 • Grupiniai pratimai
 • Klasių projektai
 • Kiti internetiniai (WRDTP) ir tiesioginiai pristatymo režimai

Vertinimo strategijos apima individualius dokumentus, individualius projektus ir atspindinčias esė.

Daktaro disertacijos rengimą vadovaus du prižiūrėtojai, o vertinime - Viva Voce.

Karjeros parama

Vadybos mokykla įvairiais būdais remia doktorantūros studijų programos studentus; universiteto studentai gali lankyti seminarus, tačiau didžioji dalis doktorantų parama teikiama per individualius nurodymus - taip pat yra mokymų ir plėtros galimybių, įtrauktų į mūsų unikalią ir lanksčią antrosios pakopos studijų programą.

Doktorantūros programos dalyviai dažniausiai ieško pareigų akademinėje bendruomenėje, todėl karjera ir akademinis personalas gali teikti rekomendacijas. Tiems, kurie gali ieškoti karjeros komerciniame pasaulyje, karjeros treneriai gali palaikyti, studentai dažnai siekia plėtoti savo karjerą konsultavimo ir mokslinių tyrimų pagrindu.

Karjeros galimybės

Per savo laiką, studijuodami Vadybos ir teisės fakultete, turėsite galimybę dalyvauti mūsų išskirtinėje karjeros stiprinimo programoje visą savo kursą. Programa sukurta tam, kad suteiktų jums reikalingų įgūdžių ir įgūdžių, kad būtų pasiruošę dirbti, ieškodami darbo su pirmaujančiomis novatoriškomis organizacijomis. Karjeros stiprinimo programa (PDF, 2,8 MB) suteikia jums galimybę gauti sertifikatus:

 • Europos kompiuterio vairuotojo pažymėjimas (ECDL) - skaitmeninio raštingumo etalonas.
 • „Sage 50“ apskaitos ir „Sage 50“ darbo užmokesčio fondai - mokymai, kurie leis tobulinti pagrindinius apskaitos ir darbo užmokesčio programinės įrangos įgūdžius.
 • Projekto vadovo profesionalumo pažymėjimai - suteikia pranašumą siekiant tapti atestuotu projektų vadovu.
 • Dideli duomenų analizės ir ataskaitų teikimo įgūdžiai - naudojant programinę įrangą ir paslaugas (SAS), kurios leis sertifikavimui.

Be to, programa taip pat apima veiksmus, skatinančius komandinį darbą, pasitikėjimą, bendravimą ir daugybę kitų darbdavių ieškomų įgūdžių.

Tęstinio profesinio tobulėjimo (CPD) sertifikatų portfelio kūrimas parodys darbdaviams, kad esate ne tik ambicingas, bet ir prisiimate atsakomybę už savo profesinį tobulėjimą.

Studijų parama

Mokykla remia doktorantūros studentus įvairiais būdais. Svarbiausia, kad studentams teikiama parama teikiama naudojant individualius nurodymus.

Efektyvi mokymosi paslauga yra specialus valdymo ir teisės fakulteto objektas, padedantis mokiniams maksimaliai padidinti savo akademinį mokymąsi, taip pat padėti užsienio studentams, greitai prisitaikyti prie JK švietimo reikalavimų.

Tyrimai

Aktyvūs moksliniai darbuotojai atlieka pasaulinius tyrimus, susijusius su valdymo ir organizaciniais klausimais.

2014 m. Mokslinių tyrimų vertinimo sistemoje 65% mūsų tyrimų buvo vertinami tarptautiniu mastu pripažintu arba pirmaujančiu pasauliu originalumo, svarbos ir griežtumo požiūriu. Beveik 90% mūsų tyrimų parodė didelį poveikį verslo praktikai ir politikai.

Mes skatiname tarpdisciplininius tyrimus ir dirbame kartu teminiuose mokslinių tyrimų centruose, bendradarbiaujant su kolegomis visame pasaulyje. Šiuo metu mes turime keturis tyrimų centrus:

 • Apskaita, finansai ir ekonomika (AFE)
 • Žmonės, organizacija ir verslumas
 • Logistika, tiekimo grandinė ir technologijos (LogiST)
 • Tarptautinis verslas, rinkodara ir prekės ženklas (IBMB)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau