Programos aprašymas:

Doktorantūros studijos filosofija (P6101) yra dieninės arba nutolusi studijų programa trejus metus. Ypatingais atvejais galima prašyti sutrumpinimo, nutraukimo ar pratęsimo. Studijų programa yra modulinė su kreditų sistema. Pradžioje studentas kartu su vadovu parengia individualų studijų planą, kuris turi atitikti kursus lankančių STAG. Pagrindinės pareigos apima mokymą pasirenkamųjų paskaitų ir seminarų, skelbimas, dalyvavimas konferencijose ir tarptautinės švietimo patirtį, mokytis užsienio kalbos, lankyti metodines kursus ir kurti vadinamuosius "minkštuosius įgūdžius". Norint sėkmingai užbaigti tyrimą studentas privalo gauti bent 180 kreditų, perduoti valstybės daktaro egzaminą ir sėkmingai apginti disertaciją.

Priėmimas į doktorantūros studijų programos

Tam, kad būtų įleisti į doktorantūros studijų programos studentas turi sėkmingai apginti magistro baigiamąjį darbą, perduoti galutinį valstybiniu egzaminu ar magistro egzaminą Filosofijos srityje ir sėkmingai išlaikyti stojamąjį interviu. Tuo interviu, visi pareiškėjai turi pateikti Komitetui pasiūlymą dėl numatomo jų disertacijos, iš tinkamiausių metodų pasiūlymas ir laikas planas jai įgyvendinti, taip pat kaip esminės literatūros apžvalga. Prieš interviu pareiškėjai privalo gauti išankstinį patvirtinimą iš jų vadovui, su kuriais jie sutinka su disertacijos tema ir jos įgyvendinimo būdą. Jei kandidatai neišlaikė magistro egzaminą žodžiu nuo filosofijos dar, jie gali būti priimami sąlygiškai atveju sėkmingo interviu. Jie vis dėlto privalo išlaikyti egzaminą, vėliau, ne vėliau kaip per tų pačių metų rugsėjo mėnesį.

Graduate's profilį ir įsidarbinti:

Šio studijų programos turi atitikti dėl nepriklausomo mokslinio darbo reikalavimus absolventai, jie turėtų turėti kritinę apžvalgą srityje ir susijusių disciplinų ir kietųjų bendrųjų žinių. Jie turėjo įsigijo tyrimų etikos įpročius ir jie turėtų galėti savarankiškai ir įtikinamai perduoti savo žinias savo jaunesniems kolegoms per paskaitas ir seminarus. Jie turėtų bendradarbiauti su kitais per mokslinių tyrimų grupės arba jie turėtų ją valdyti.

Profesionaliai, jie turi turėti tvirtą apžvalga filosofijos istorijos ir gebėjimas kritiškai įvertinti savo filialus. Be to, jie turi aiškinti atitinkamą literatūrą patikimai ir tiksliai. Jie turi turėti savo profesinę specializaciją, kuris prisideda prie tolesnio specialiųjų ir aktualių temų, ginti šią specializaciją su atitinkamų argumentų ir pateikti ją viešai konferencijose ar leidiniuose.

Programos. Bandymo reikalavimai:

Be valstybės egzaminą studentai privalo išlaikyti du papildomus egzaminus. Vienas egzaminas turi būti paimtas iš užsienio kalbą (priklausomai nuo konkretaus departamento reikalavimus: anglų ir vokiečių yra išdėstyti pagal taikomosios kalbotyros, kitų kalbų atitinkami departamentai departamentas). Antrasis egzamino gali būti arba iš kito užsienio kalba arba iš humanitarinių drausmės mokė mūsų filosofinio fakulteto, taip pat priklausomai nuo atskirų padalinių nuostatus. Kilus abejonėms, tai visada patartina pasikonsultuoti su savo vadovą. Valstybinė Daktaro Egzaminas Filosofijos susideda iš žodinės dalių ir disertacijos gynimo. Egzaminas žodžiu filosofija paprastai vyksta tą pačią dieną kaip ir disertacijos gynimo. Ieškovai prašė parengti tris disertaciją-kaip esė iš ne daugiau kaip penkių puslapių ant savo interesų temos ar tema, kuri, jų manymu, reikšmingas jų profesinės specializacijos. Šios temos turi būti konsultuojamasi su vadovu išankstinio egzaminą. Ieškovai rengs žodžiu pateikė šias tris tezes; rūšiuoti iš "gynybos". Tuo egzaminą žodžiu departamentas valdyba pasirinkti, kuris iš siūlomų temų turi būti aptarti. Egzaminą turi surengti diskusijas per pasirinktą temą formą. Kandidatai pirmą kartą pristatys savo požiūrį į dešimties minučių, ir tada jie atsakys valdybos narių klausimus. Valdybos nariai pasiekti galutinį rezultatą per slaptu balsavimu. Disertacijos gynimo vyksta priešais paskirtas komitetas su oponentų dalyvavimo. Ieškovai pirmiausia trumpai pristatyti tikslai ir turinys savo disertaciją. Po disertacijos atsiliepimus skaityti ir pareiškėjai reaguoti į juos, o vėliau atsakyti į svarbius klausimus varžovus ir komitetų nariai. Po to diskusija virsta diskusija, kuri gali apsvarstyti kai platesnius kontekstus, kad disertacija paliečiamos. Rekomenduojama apimtis disertacijos yra apie 120 standartinių puslapių.

Mokestis už mokslą:

Užsienio doktorantams mokėjimo 2000 eurų per mokslo metus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Palacky University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,000 EUR
per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date