PhD istorijoje

Normalus Trukmė: 3 ar 4 metai (visą darbo dieną)

Vieta: Honkongas

Lingnano istorijos katedroje šiuo metu dirba dešimt visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, o jų mokslinių tyrimų sritys apima prieš modernią ir šiuolaikinę Kinijos istoriją, Honkongo istoriją, šiuolaikinę britų ir Europos istoriją, Rusijos ir Centrinės Azijos istoriją ir Amerikos istoriją. Departamentas yra ypač suinteresuotas įdarbinti studentus, kurie domina tarptautine istorija.

Profesorius Liu Williamas Guanglinas savo istorijoje analizuoja Kinijos ekonominę istoriją, vėlyvojo imperijos Kinijos politinę ekonomiką, Kinijos karinę istoriją, neokonfusanizmą ir rinkos ekonomiką.

Profesorius Lau Chi-Pang yra Honkongo istorijos, Ming ir Qing Kinijos, šiuolaikinio Kinijos, Kinijos intelekto istorijos specialistas.

Asociacijos profesorius Chunmei Du yra šiuolaikinės kinų intelektualinės ir kultūrinės istorijos specialistas. Jos neseniai praėjusio amžiaus dešimtmetyje tyrė Kinijos konservatyvumą, Kinijos diasporą ir amerikiečių kariuomenę pasaulio ir lyginamuosiuose kontekstuose.

Profesorius Markas Hamptonas yra 19 ir 20 a. Didžiosios Britanijos specialistas, visų pirma žiniasklaidos istorija. Jo neseniai atliktas darbas perėjo į imperijos kultūrą: Honkongas buvo britų kultūros XX a., Kai Honkongas buvo Jungtinės Karalystės kolonija. Jis priklauso istorijos fakulteto grupei, dirbančiai su Honkongu ir Pietų Kinija.

Daktaras Vincentas S. Leungas yra ankstyvosios Kinijos istorijos specialistas (apie 1000 BCE iki 200 CE). Jis yra ypač suinteresuotas šio laikotarpio politine ir intelektualine istorija. Jo mokslinių interesų srityse yra imperijos formavimai, istorijos istorija ir ekonominės minties plėtra senovės Kinijoje ir Eurazijoje apskritai.

Asociacijos profesorius Niccolò Pianciola specializuojasi vėlyvosios caro ir ankstyvosios sovietinės istorijos Vidurinėje Azijoje. Jo darbai buvo susiję su etninės įvairovės valdymu, priverstiniu gyventojų perkėlimu, žemės ūkio kolonizacijos ir socialinės ir ekonominės pertvarkos politika.

Dianės Lembergo docentė specializuojasi XX amžiaus JAV istorijoje, XX a. Europos istorijoje, kolonijinės ir imperijos formavimosi, žmogaus teisių istorijos, kultūros istorijos, technologijų istorijos ir visuotinės anglų kalbos.

Asistentas profesorius Zhang Lei yra šiuolaikinio Kinijos specialistas, mokomas tiek istorikas, tiek geografas, jo tyrinėjimai orientuojasi į miesto istoriją, aplinkos istoriją ir istorinę Kinijos geografiją.

Taikymo metodai

Pareiškėjai gali prašyti įstoti į doktorantūrą dviem būdais:

1. Taikykite doktorantūros programoms per Honkongo doktorantūros stipendijų programą (HKPFS)

Neįvykdyti ir puikūs pareiškėjai gali prašyti prisijungti per HKPFS iki 2018 m. Gruodžio 1 d. (Honkongo laiku, 12.00 val.) . Fellowship apdovanojimams bus suteikta stipendija, kurios mėnesinė stipendija - 25 100 JAV dolerių *, ir atsisakė viso mokesčio už mokslą pirmaisiais studijų metais. Studentai, kurie kreipiasi ir negauna stipendijos, vis dar gali būti svarstomi reguliariose Lingnano doktorantūros vietose.

(1 JAV doleris = 7,8 HK).

(* norma už 2018-19 metus, atsižvelgiant į metinę apžvalgą)

Norėdami kreiptis dėl leidimo, prašome pateikti pradinę paraišką RGC priėmimo sistemai adresu www.rgc.edu.hk/hkphd per laikotarpį nuo rugsėjo 1 d. Iki 2018 m. Gruodžio 1 d. (Honkongo laiku, 12.00 val.) . Kiekvienam pareiškėjui bus suteiktas nuorodos numeris. Tada pareiškėjas turi pateikti visą paraišką tiesiai į Lingnan elektroninę sistemą adresu www.ln.edu.hk/admissions/applyonline arba anksčiau nei 2018 m. Gruodžio 2 d. (Laikas Honkongo laiku 11:59 val.) . Vėlyvos paraiškos nebus svarstomos.

2. Taikykite doktorantūros programas tiesiogiai

Pareiškėjai taip pat gali prašyti įstoti į doktorantūros programas, tiesiogiai kreipdamiesi į universitetą. Dieninių studijų studentai paprastai turės magistro laipsnį. Doktorantūros magistro laipsnis bus 16 720 JAV dolerių per mėnesį *.
* Turi būti padidinta iki 17 050 JAV dolerių per mėnesį po kandidatūros patvirtinimo. (2018-19 m. norma, įvertinama kasmet)

Universitetas kviečia paraiškas nuo 2018 m . Lapkričio 1 d. Iki 2019 m . Sausio 25 d . Pareiškėjai gali kreiptis internetu naudodami www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. Daugiau informacijos rasite www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

Bendrieji priėmimo reikalavimai

 1. Pareiškėjas kandidatui į doktorantūros laipsnį paprastai turėtų:
  a. turėti magistro laipsnį, kurį suteikia aukštojo mokslo institucija, kurią šiuo tikslu pripažįsta Universitetas; arba
  b. išlaikyti atitinkamą bakalauro laipsnį pirmosios ar antros klasės apdovanojimų ar lygiavertį standartą ir registruotas magistrantūros studijų programoje pripažintoje aukštojo mokslo įstaigoje bent vienerius metus ir turi mokslinių tyrimų pasiekimų įrodymų; arba
  c. gavo lygiavertę a) arba b) punkte nurodytą kvalifikaciją; arba
  d. pateikė pakankamai akademinio ir profesinio pasiekimo įrodymų.
  Pastaba. Pirmojo laipsnio absolventai, turintys įrodytą mokslinę kvalifikaciją ar patirtį, gali būti tiesiogiai priskiriami doktorantūros studijoms tik pagal išskirtines aplinkybes. Paprastai kandidatas be magistro laipsnio nebūtų priimamas į doktorantūros studijas ir jis turėtų registruotis kaip studentas MPhil pirmojoje instancijoje.
 2. Be to, pareiškėjas, kurio laipsnis nėra aukštojo mokslo įstaigoje Honkonge arba angliškai kalbančioje šalyje, turėtų gauti minimalų balą 550 (popierinis testas) arba 213 (kompiuterinis testas) arba 79 (internetas) anglų kalbos testas anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL) arba 6,5 ​​ar aukštesnės klasės testas tarptautinėje anglų kalbos testavimo sistemoje (IELTS) arba lygiavertis balas pripažintame teste arba lygiavertė kvalifikacija įrodyti savo kalbos mokėjimą, kuris bus svarstomas kiekvienu atveju atskirai. Pareiškėjai privalo įvykdyti papildomus reikalavimus, jei tokių yra, nustatytas pagal programas, kurioms jie taiko paraiškas.
 3. Norėdami prisijungti prie Lingnan doktorantūros programų per HKPFS, RGC nurodė, kad pareiškėjas iš angliski kalbančio universiteto, nebent jis pateikia įrodymą, kad anglų kalba yra visų kursų, skirtų jo įvažiavimo kvalifikacijoms (-ams) / jos siūlomą doktorantūros programą (-as), jis privalo pridėti TOEFL ar IELTS balų rezultatus doktorantūros programoje. Šis reikalavimas (privalomas TOEFL / IELTS rezultatų rezultatų pateikimas) gali būti netaikomas pareiškėjams, kurių siūlomi doktorantūros studijos yra konkrečiai ne anglų kalba, pvz., Kinų. Tačiau pareiškėjai vis tiek turi atitikti Universiteto kalbos reikalavimus, kaip nurodyta 2 dalyje.

Programos specialios priėmimo sąlygos

Vietoj anglų kalbos kaip užsienio kalbos testo (TOEFL) / tarptautinės anglų kalbos testų sistemos (IELTS) balų kandidatas gali įgyti C arba aukštesnį lygį, Kembridžo anglų kalbos mokėjimo testą; arba C laipsnio ar aukštesniosios laipsnio anglų kalbos bendrojo ugdymo užsienyje pažymėjimas (GCE).

Pareiškėjui gali būti reikalaujama parodyti savo sugebėjimą anglų ir (arba) kinų kalbomis per interviu.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Lingnan University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
30 - 72 mėnesių
Dieninės
Price
42,100 HKD
Mokymasis už 2019-2020 metus yra peržiūrimas.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.
End Date