PhD istorijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PhD istorijoje

Normalus Trukmė: 3 ar 4 metai (visą darbo dieną)

Vieta: Honkongas

Lingnano istorijos katedroje šiuo metu dirba dešimt nuolatinių dėstytojų, o jų tyrimų sritys apima visą Kinijos istoriją, Honkongo istoriją, šiuolaikinę Britanijos ir Europos istoriją, Rusijos ir Centrinės Azijos istoriją bei Amerikos istoriją. Katedra ypač suinteresuota įdarbinti studentus, besidominčius tarptautine istorija.

Profesorius Lau Chi-pangas yra Honkongo istorijos, Ming ir Qing Kinijos, Šiuolaikinės Kinijos ir Kinijos intelektinės istorijos specialistas.

Profesoriaus Williamo Guanglino Liu moksliniai tyrimai sutelkti į Kinijos ekonomikos istoriją, vėlyvosios imperinės Kinijos politinę ekonomiką, Kinijos karinę istoriją, neokonfucianizmą ir rinkos ekonomiką istorine perspektyva.

Asociacijos profesorius Chunmei Du yra šiuolaikinės kinų intelektualinės ir kultūrinės istorijos specialistas. Jos neseniai praėjusio amžiaus dešimtmetyje tyrė Kinijos konservatyvumą, Kinijos diasporą ir amerikiečių kariuomenę pasaulio ir lyginamuosiuose kontekstuose.

Docentas Pažymėti Hampton yra 19-ojo ir 20 XIII a Britain, žiniasklaidos istorijos ypač specialistas. Naujausias jo darbas perėjo į imperatoriškąją kultūrą: Honkongo vieta XX a. Britanijos kultūroje, kai Honkongas buvo Didžiosios Britanijos kolonija. Jis priklauso Istorijos fakulteto grupei, kuri dirba Honkonge ir Pietų Kinijoje.

Docentė Diana Lemberg specializuojasi XX amžiaus JAV istorijoje, XX amžiaus Europos istorijoje, kolonijinėse ir imperatoriškose formacijose, žmogaus teisių istorijoje, kultūros istorijoje, technologijos istorijoje ir visuotinėje anglų kalboje.

Docentas Vincentas S. Leungas yra ankstyvosios Kinijos istorijos specialistas. Jis ypač domisi politine ir intelektualia senovės Kinijos istorija. Jo mokslinių tyrimų interesai apima imperatoriškus darinius, istoriografijos istoriją ir ekonominės minties raidą senovės Kinijoje ir visoje Eurazijoje.

Asociacijos profesorius Niccolò Pianciola specializuojasi vėlyvosios caro ir ankstyvosios sovietinės istorijos Vidurinėje Azijoje. Jo darbai buvo susiję su etninės įvairovės valdymu, priverstiniu gyventojų perkėlimu, žemės ūkio kolonizacijos ir socialinės ir ekonominės pertvarkos politika.

Docentas Zhang Lei yra šiuolaikinės Kinijos specialistas. Įgijęs istoriko ir geografo darbą, daugiausia dėmesio skiria miesto istorijai, aplinkos istorijai ir istorinei Kinijos geografijai.

Taikymo metodai

Pareiškėjai gali prašyti įstoti į doktorantūrą dviem būdais:

1. Taikykite doktorantūros programoms per Honkongo doktorantūros stipendijų programą (HKPFS)

Neįvykę ir puikūs pareiškėjai gali kreiptis dėl priėmimo per HKPFS iki 2019 m. Gruodžio 2 d. (Honkongo laikas 12:00 val.) . Stipendijos gavėjams bus mokama stipendija, kurios mėnesinė stipendija bus 25 800 HK *, ir jie atsisakė viso mokesčio už mokslą pirmaisiais studijų metais. Studentai, kurie kreipiasi dėl stipendijos ir jos negauna, vis tiek gali būti svarstomi dėl nuolatinių doktorantūros vietų Lingnan mieste.

(1 JAV doleris = 7,8 HK).

(* įkainis 2019–2020 m., atsižvelgiant į metinę peržiūrą)

Norėdami kreiptis dėl priėmimo, pateikite pirminę paraišką RGC priėmimo sistemoje adresu www.rgc.edu.hk/hkphd per 2019 m. Rugsėjo 1 d. – gruodžio 2 d. (Honkongo laikas 12:00 val.) . Kiekvienam pareiškėjui bus suteiktas nuorodos numeris. Tuomet pareiškėjas privalo pateikti visą paraišką tiesiogiai „Lingnan“ elektroninėje sistemoje adresu www.ln.edu.hk/admissions/applyonline 2019 m. Gruodžio 2 d. Arba anksčiau (Honkongo laikas 11:59 val.) . Pavėluotos paraiškos nebus svarstomos.

2. Taikykite doktorantūros programas tiesiogiai

Kandidatai taip pat gali kreiptis dėl priėmimo į doktorantūros programas tiesiogiai kreipdamiesi į universitetą. Dieninių studijų studentams paprastai suteikiamos antrosios pakopos studijų programos. Antros pakopos doktoranto stipendija bus 17 390 HK / mėn. *.
* Bus padidinta iki 17 730 USD HK per mėnesį patvirtinus kandidatūrą. (2019–2020 m. tarifas, kasmet peržiūrimas)

Universitetas kviečia teikti paraiškas nuo 2019 m. Lapkričio 1 d. Iki 2020 m . Sausio 24 d . Kandidatai gali kreiptis internetu per www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

Bendrieji priėmimo reikalavimai

 1. Pareiškėjas kandidatui į doktorantūros laipsnį paprastai turėtų:
  a. turėti magistro laipsnį, kurį suteikia aukštojo mokslo institucija, kurią šiuo tikslu pripažįsta Universitetas; arba
  b. išlaikyti atitinkamą bakalauro laipsnį pirmosios ar antros klasės apdovanojimų ar lygiavertį standartą ir registruotas magistrantūros studijų programoje pripažintoje aukštojo mokslo įstaigoje bent vienerius metus ir turi mokslinių tyrimų pasiekimų įrodymų; arba
  c. gavo lygiavertę a) arba b) punkte nurodytą kvalifikaciją; arba
  d. pateikė pakankamai akademinio ir profesinio pasiekimo įrodymų.
  Pastaba. Pirmojo laipsnio absolventai, turintys įrodytą mokslinę kvalifikaciją ar patirtį, gali būti tiesiogiai priskiriami doktorantūros studijoms tik pagal išskirtines aplinkybes. Paprastai kandidatas be magistro laipsnio nebūtų priimamas į doktorantūros studijas ir jis turėtų registruotis kaip studentas MPhil pirmojoje instancijoje.

 2. Be to, kas išdėstyta aukščiau, pareiškėjas, kurio laipsnis nėra kilęs iš aukštojo mokslo įstaigos Honkonge ar angliškai kalbančioje šalyje, testą turėtų gauti mažiausiai - 550 (testas popieriuje) arba 79 (internetinis testas). Anglų kalba kaip užsienio kalba (TOEFL) arba 6,5 ar aukštesnio lygio balai Tarptautinėje anglų kalbos testavimo sistemoje (IELTS) arba lygiavertis balas pripažintame teste arba lygiavertė kvalifikacija, įrodanti jo / jos kalbos mokėjimą, kuris būti nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju. Kandidatai privalo atitikti papildomus reikalavimus, nustatytus programose, į kurias jie kreipiasi dėl priėmimo.

[Pastaba: IELTS ir TOEFL kvalifikacijoms, priimamoms į stojamąjį nuo 2020 iki 21 metų ir vėliau, Universitetas priima tik galiojimo laikotarpio rezultatus, t. Y. 2 metai nuo priėmimo į konkrečią grupę priėmimo dienos pateikimo.]

Norėdami prisijungti prie Lingnan doktorantūros programų per HKPFS, RGC nurodė, kad pareiškėjas iš angliski kalbančio universiteto, nebent jis pateikia įrodymą, kad anglų kalba yra visų kursų, skirtų jo įvažiavimo kvalifikacijoms (-ams) / jos siūlomą doktorantūros programą (-as), jis privalo pridėti TOEFL ar IELTS balų rezultatus doktorantūros programoje. Šis reikalavimas (privalomas TOEFL / IELTS rezultatų rezultatų pateikimas) gali būti netaikomas pareiškėjams, kurių siūlomi doktorantūros studijos yra konkrečiai ne anglų kalba, pvz., Kinų. Tačiau pareiškėjai vis tiek turi atitikti Universiteto kalbos reikalavimus, kaip nurodyta 2 dalyje.

Programos specialios priėmimo sąlygos

Vietoj anglų kalbos kaip užsienio kalbos testo (TOEFL) / tarptautinės anglų kalbos testų sistemos (IELTS) balų kandidatas gali įgyti C arba aukštesnį lygį, Kembridžo anglų kalbos mokėjimo testą; arba C laipsnio ar aukštesniosios laipsnio anglų kalbos bendrojo ugdymo užsienyje pažymėjimas (GCE).

Pareiškėjui gali būti reikalaujama parodyti savo sugebėjimą anglų ir (arba) kinų kalbomis per interviu.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Skaityti daugiau

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Skaityti mažiau