PhD in Global Studies

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Mūsų magistrantūros programos, kurių kiekviena turi skirtingus programos reikalavimus, yra pagrįstos ir visiškai suderinamos su nusistovėjusiomis Europos ir Amerikos švietimo sistemomis. Europos aukštojo mokslo gairės yra išdėstytos Bolonijos susitarimuose. Uždirbus minimalų kreditų skaičių, galima pateikti prašymą baigti studijas. Antrosios pakopos programos yra pažangios akademinės programos, skirtos universitetų ir universitetų absolventams, taip pat dirbantiems specialistams, norintiems daryti laipsnišką karjerą komunikacijos ir laisvųjų menų srityje. Tikrai pasaulinė kolegijos bendruomenė suteikia studentams daug galimybių domėtis akademinėmis ir mokslinių tyrimų temomis, pabrėžiant globalizaciją, komunikaciją ir aukštąjį mokslą. Ne visos programos siūlomos visuose miesteliuose.

Kursai

Antrosios pakopos kursai yra suskirstyti į tam tikras programas. Pasirenkant galima pasirinkti bet kurį iš suplanuotų kursų, siūlomų magistrantūroje. Programos kursai yra suplanuoti atsižvelgiant į priėmimą ir gali būti ne visuose universiteto miestuose. Studentams rekomenduojama baigti kursus ir uždirbti aukščiausio lygio kreditus.

Programos reikalavimai

 • Iš viso 60 kreditų
 • Magistrantūros kursai 60 kreditų
 • Kursai (doktorantūra) 15 kreditų / 3 kursai
 • Kursai (komunikacija) 15 kreditų / 3 kursai
 • Kursai (aukštasis mokslas) 15 kreditų / 3 kursai
 • Disertacija 15 kreditų

Pradėjus studijas galima pereiti į kitą programą, kol studijų pabaigoje bus patenkinti programos reikalavimai. Todėl sprendimas perjungti turėtų būti priimtas kuo anksčiau, kad programinės įrangos reikalavimai neatitiktų numatytos programos trukmės.

Disertacija

Išsamų disertacijos darbą sudaro disertacijos pasiūlymas ir faktinė disertacija. Pasiūlymus dėl jo pavadinimo ir turinio pateikia studentas ir tvirtina mūsų akademinė taryba. Disertacijos darbas gali būti tiesiogiai susijęs su studento profesine veikla.

Priėmimo sąlygos

 • Anglų kalbos mokėjimas.
 • Magistro laipsnis (arba lygiavertis).
  • Neišskiriami akademiniai ar profesiniai magistro laipsniai.
  • Laipsniai, turintys 60 Europos kreditų arba 40 Amerikos semestro kreditų, laikomi lygiaverčiais.

Karjeros perspektyvos

Mūsų studijų programos ir kursai yra orientuoti į karjerą ir suteikia studentams aukštą lankstumo laipsnį magistrantūros studijų metu. Sutelkdami dėmesį į įvairius specializuotus dalykus, studentai turi reikiamų įgūdžių ir žinių, kad sėkmingai veiktų šiuolaikinėje pasaulio ekonomikoje, ir yra pasirengę įvairioms profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybėms.

Antrosios pakopos programos yra puikus pasirinkimas kolegijų ir universitetų absolventams, turintiems keleto metų atitinkamą darbo patirtį, kurie norėtų, kad jų įsidarbinimo galimybės šiandieninėje darbo rinkoje padidėtų, įsitraukiant į griežtas ir akademiškai sudėtingas magistrantūros studijas, siekiant įgyti atitinkamą akademinę kvalifikaciją laisvųjų mokslų srityje. menai.

Baigę moksleivius, karjeros pradžia dažniausiai siekia aukštesnių vadovų pareigų nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse bei įvairių ekonomikos sektorių organizacijose. Studentai taip pat gali pasirinkti tęsti studijas be pertraukų beveik bet kurioje kitoje mūsų magistrantūros ir magistrantūros programoje, kad dar labiau padidintų savo karjeros perspektyvas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2019

Apie mokyklą

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Skaityti daugiau

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Skaityti mažiau
Barselona , Briuselis , Madridas , Ciurichas , Tokijas , Antverpenas + 5 Daugiau Mažiau