1

Teorinių dalelių fizikos mokslų daktaras visada buvo dalis magistrantūros programų pasiūlyti bent Sissa. Daugiau nei šimtas studentų įgijo daktaro kvalifikaciją Teorinės fizikos dalelių nuo SISSA pradėjo siūlyti kursą.

Kiekvienais metais, penki studentai atrenkami dalyvauti šiame 3 metų programą (plius papildomai metais, jei reikia) studijų ir mokslinių tyrimų. Per pirmuosius metus studentai lanko apie 450 valandų magistrantūros kursus, apimantis platų temų spektrą, pradedant nuo fenomenologijos į daugiau formalių aspektų teorinė dalelių fizikos. Kiekvienas studentas turi pasirinkti iš jų poaibį ir perduoti atitinkamus egzaminus per pirmuosius metus.

2

Pagrindinės mokslinių tyrimų kryptys: Fizika LHC, fizikos Anapus standartinis modelis, Neutrino fizikos, styginių teorijos, skelbimai / CFT korespondencijos ir alternatyvių Quantum teorijos gravitacija. Studentai naudos iš turtingos aplinkos mokslo institucijų Trieste rajone, pavyzdžiui, Tarptautinis centras Teorinės fizikos (ICTP), Fizikos katedros Triesto universiteto ir Istituto Nazionale di Fisica Nucleare (INFN).

Iki antrųjų metų pradžioje, studentai atlikti mokslinių tyrimų projektą pagal tam Sissa darbuotojo ar mokslininko darbo ne partneris mokslinių tyrimų institucijos (pavyzdžiui, ICTP ir INFN) priežiūra. PHD laipsnis yra paprastai gauti nuo 3 iki 4 metų po to, kai programos pradžioje.

jų viešnagės Trieste metu studentai turi galimybę bendrauti su maždaug 20 kitų studentų iš tos pačios doktorantūros mokymo programos plius šimtais kitų tarptautinių studentų iš skirtingų Sissa grupes. Be to, tarptautinė aplinka Trieste rajone yra Tarptautinės teorinės fizikos centro (ICTP) ir kitų tarptautinių institucijų, todėl daktaro Teorinės dalelių fizikos Sissa unikali galimybė labai sudėtingas ir skatinti patirties.

3

Naujausi vietas po daktaro laipsnio Sissa:

  • Utrechto universitetas, Utrechtas, Olandija
  • Weizmannas institutas mokslo, Rehovotas, Izraelis
  • Prinstono universiteto, Prinstono, JAV
  • Miuncheno technikos universitetas, Miunchenas, Vokietija
  • Harvardo universitetas, Kembridžas, JAV

Priėmimas

Kasmet TPP grupė samdo 5/6 studentus dalyvauti daktaro programa. Studentai atrenkami pagal rašytinę ir egzamino žodžiu. Paraiškų pateikimo terminai, datos ir numeriai laisvų darbo vietų yra reguliariai paskelbtas PHD pranešimams svetainėje, kurioje taip pat galite atsisiųsti paraiškos formas. SISSA prisideda prie kelionės išlaidų už dalyvavimą egzaminą. Užprogramavimas naujiems studentams Sissa ir klasių pradžios Teorinės fizikos dalelių Gyvenimo vyks pirmąjį dešimtmetį spalio mėnesį. Įprasta trukmė Kandidatas programos yra treji metai. Ketvirtas metai gali būti leidžiama, kai tinka pateisinamas. Pradinė dalis doktorantūros programos yra grindžiamas kursinį darbą, kuris yra laikomas neatskiriama ir būtina dalis tyrimų mokymą.

Paraiškų teikimo tvarka už ES ir ne ES piliečiams

Kandidatai turi kreiptis su prašymu būti įtrauktos į standartinį egzaminą. Yra vienas egzaminų sesijos kasmet paprastai liepą. Egzaminai sudaro testas raštu ir interviu žodžiu. Problemų praeities stojamuosius egzaminus, sąrašą galima rasti stojamuosius egzaminus skyriuje. Rezultatas yra paprastai žinoma tą pačią dieną. Kandidatai turi siųsti popieriaus paraiškos formą, kuri gali būti atsisiųsti iš oficialaus SISSA paskelbimą interneto puslapyje. Kandidatai, kurie nėra piliečiai, Europos Sąjungos turėti dvi galimybės būti leista Sissa kaip doktorantas:

  • perduoti reguliariai egzaminą Trieste (šiuo atveju prašymas procedūra yra viena aprašyta aukščiau už Europos piliečių).
  • perduoti Pavasario pirminę atranką, remiantis akademinių ir mokslinių kvalifikaciją. Todėl studentai atrinkti tokiu būdu pateks į mokyklą neatsižvelgiant į nuolatinę egzaminą, bet bus tikimasi, kad išlaikyti kvalifikacinį egzaminą per pirmųjų studijų metų. Kandidatai domina dalyvavimas šiame ratukas turėtų siųsti popieriaus paraiškos formą, kuri gali būti atsisiųsti iš oficialaus Sissa skelbimu puslapyje.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų International School for Advanced Studies (SISSA) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date