PhD Verslo administravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PhDBA

Tai programa, skirta labai motyvuotų studentų, norinčių įgyti pažangių mokslinių tyrimų ir intelektinius (analitinis) įgūdžius verslo administravimo srityje. Programos tikslas yra parengti aukštos veiksmingų doktorantūros mokslininkų, kuriais siekiama siekti karjeros, akademinės ar konsultantų privačiame, ar viešajame sektoriuje kartos. Programa suteikia studentams tvirtą teorinį pagrindą ir galimybę vykdyti novatorišką, aukštos tikslinius mokslinius tyrimus verslo administravimo, siekiant sukurti naujas žinias tikslu.

Tikslai ir rezultatai

Bendrieji tikslai

Teikti mokymus doktorantams turi būti nepriklausomi mokslininkai ir tyrėjai, kurie gali dirbti ne vietinis ar tarptautiniu lygiu. Programa yra moksliniais tyrimais pagrįsta ir dėmesys sutelkiamas į kokybinius ir kiekybinius įgūdžių ir pasaulio perspektyvos - suteikti studentams įsitraukti į mokslinių tyrimų projektus su fakulteto anksti doktorantūros programą. Mokymo programa siekta parengti žmones skatinti karjerą universitetų ir mokslinių tyrimų institucijų, viešųjų ir privačių organizacijų ir agentūrų, taip pat parengti aukščiausio lygio vadovus, kad būtų galima valdyti per sudėtingoje ir dinamiškoje verslo aplinkoje. Per šį doktorantūroje verslo mokykla pristato aukščiausios kokybės vadybos išsilavinimą siekiant toliau stiprinti doktorantų mokslinių tyrimų ir valdymo įgūdžius ir žinias, verslo ir valdymo klausimais, siūlant kursus, kaip organizacijos ir jų aukščiausio lygio vadovų geriausiai gali valdyti vidinius ir išorinius iššūkius ,

Konkretūs tikslai

 • Parengti nedidelį, pasirinkite grupę išskirtinių studentams surengti fakulteto pozicijas arba atlikti originalų tyrimus verslo ar viešajame sektoriuje, arba gauti aukšto lygio pozicijas pramonėje.
 • Padėti studentams įgyti kritiškai įvertinti koncepcijas ir teorijas, kuriomis paremti pobūdį ir praktika vadybos mokslo ir apie tyrimo procesų (problemų sprendimas, kritinis mąstymas ir moksliniai tyrimai) dėl plėtros ir žinių patikrinimo pratęsimo.
 • Atskleisti, treneris ir mentorių mokinius domėtis ir suprasti įvairių sričių specialistais ir pažangios praktikos valdymo, vadovaujasi dabartinę žinių ir visuomenės / verslo poreikius.
 • Suteikti studentams mokymosi pamatus už nepertraukiamąjį evoliucijos žinias tiek vadybos mokslo ir kitų susijusių disciplinų.
 • Ugdyti studentų tarpe, kad jų absolventas švietimo, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas atradimų ir tobulinimas žiniomis, reikalauja aukšto lygio tyrimo ir sukurti bendradarbiavimo pastangų ir dvasia tarp dėstytojų ir studentų plėtrą.
 • Skatinti ir gamta įvairiapusę ir įvairaus išsilavinimo, asmeninių ir kultūrinę aplinką, ir patirtimi studentų ugdymo aplinką, kuri skatintų ir skatina laisvą mainams tarp mokslininkų ir tarp mokytojų ir mokinių.
 • Norėdami padėti patenkinti didėjančią būtinybę kvalifikuota, griežtai apmokyti verslo fakulteto, taip pat suteikti karjeros galimybes studentams.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

 • Įgijo bendrą supratimą apie pagrindinių valdymo koncepcijas ir teorijas, taip pat išsamų supratimą ir meistriškumą aktualijas ties pažinimo riba savo pasirinktą specializaciją.
 • Sukūrė galimybę atlikti nepriklausomą ir originalių tyrimų, taip pat apskritai būti veiksmingos tyrimai ir motyvuoti pedagogai, nes daugelis yra tikimasi, kad toliau savo karjerą su akademinių institucijų.
 • Generuoti žinias, kad yra išradingas ir testuojama jų pasirinktos specializacijos sritį vadybos mokslo
 • Teikti vadovybei Vadybos mokslo, taip pat įvairių profesinių ir visuomeninių grupių.
 • Bandymo, generuoti ir išplėsti žinias, susijusią su valdymo praktiką per verslo ir visuomenės nustatymų įvairovė.
 • Įgijo daug perspektyvų žinojimo ir taip pat pripažįsta daugiasrites įmokas į žinių kartų
 • Naudokite kritiškas ir analitiškas analizę tolesnio jų ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Jie išmoks mokytis.
 • Efektyviai bendrauti, tiek žodžiu ir raštu, privačiai ir viešai.

Įdarbinimo galimybės

Doktorantūros absolventai įgis būtinų konceptualias žinias siekti karjeros akademinėje ir / arba mokslinių tyrimų aplinka Kipre ir užsienyje. Metodologijos įgūdžių jie įsigyti, kartu su novatoriško pobūdžio jų disertacijos atitinka mūsų doktorantūros absolventai karjeros konsultavimo ir aukšto lygio valdymo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study.

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study. Skaityti mažiau