PhD vokiečių ir prancūzų filosofija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši doktorantūros programa reklamuojama klasėje ir nuotoliniu būdu. Kiekvienas, kuris domisi klasikinės ir šiuolaikinės vokiečių filosofijos sritimis, prancūzų XIX ir XX a. Filosofija, vokiečių ir prancūzų fenomenologija bei dabartinis šių filosofijų tarptautinis priėmimas, ir priėmimo sąlygos (reikalingi dokumentai pateikti žemiau) susitikti. Šios programos doktorantų mokymo programose numatoma, kad per dvejų metų trukmės studiją (Minimali trukmė) turi būti teikiama: be ne mažiau kaip trijų terminų rengimo pagal privalomus kursus pagal Akreditaciją, tai yra bent trys straipsniai, kurie turi būti skelbiami, dalyvaujantys mažiausiai trijose konferencijose. taip pat bent du moksliniai tyrimai užsienyje, susiję su disertacija. Baigiamąjį laipsnį sudaro pirmiau minėtų pasiekimų įrodymas, disertacijos pateikimas ir jų gynimas kaip doktorantūros egzamino dalis. Sėkmingi doktorantai gali pavadinti daktaro laipsnį. vadovauti.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Priėmimo procedūra apima:

Daktaro disertacijos projekto vertinimas (ne daugiau kaip 5 balai). Kriterijai yra projekto aktualumas pagal temą „Vokietijos ir Prancūzijos filosofija“, faktinis projekto nuoseklumas, jo įgyvendinamumas, pakankamas tekstinių šaltinių skaičius ir kandidato profesinė kompetencija.

Kandidato ankstesnės mokslinių tyrimų veiklos įvertinimas (ne daugiau kaip 5 balai).

Paraiška turi būti pateikta su šiais priedais:

Doktorantūros projekto apibūdinimas su mokslinių tyrimų srities apibrėžimu ir aiškiu projekto metu sprendžiamų klausimų formulavimu bei procedūros rūšies ir procedūros etapų nustatymu.

Laikinas disertacijoje naudojamų tekstų, autorių ar šaltinių sąrašas, kurio struktūra tokia: a) jau tirti tekstai, b) tekstai, autoriai ar šaltiniai, iš kurių kandidatas yra jo Nori išeiti į disertaciją.

Nuosavas filosofinis tekstas (jau paskelbtas arba parašytas kaip ankstesnių tyrimų dalis).

Gyvenimo aprašymas su paskelbimo sąrašu.

Darbo vadovo raštiškas pritarimas disertacijos vadovui.

Projektas turi būti suderintas su disertacijos vadovu. Vadovas yra fakulteto tarybos narys arba yra Tarybos patvirtintas doktorantūros vadovų sąrašas.


Priėmimo sąlygos

Priėmimui į magistrantūros programą reikia baigti vidurinį išsilavinimą, kurį patvirtina mokyklos baigimo pažymėjimas. Priėmimas į antrosios pakopos studijų programą (magistro programa) taip pat priklauso nuo baigtojo mokymo bet kokio tipo studijų programoje.

Tikrinimo metodas


Profesinė perspektyva

Vokiečių ir prancūzų filosofijos doktorantūros programa atitinka savarankišką mokslinį darbą akademinėje srityje, taip pat veiklą politinių ir kultūrinių institucijų sistemoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some ... Skaityti daugiau

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some pretty unique study programs and opportunities. Skaityti mažiau