QBM siekia mokyti jaunų mokslininkų, kurie, nors ir tvirtai įsitvirtinę savo namų disciplinoje, grupė yra gerai susipažinę su įvairiais požiūriais ir minties stiliais. Tikslas yra, kad studentai galėtų patogiai bendrauti per tradicines ribas, ypač per eksperimento ir kiekybinės teorijos skirtumus, kad jie taptų moksliškai dvikalbiais ar daugiakalbiais. Šiuo tikslu mokykla siūlo integruotą tarpdisciplininį daktaro laipsnį. programą, kurią sudaro trys pagrindiniai komponentai:

  1. Tarpdisciplininis mokslinių tyrimų projektas , apimantis įvairių sričių sąvokas ir metodus.
  2. Didelė oficialaus kurso programa su bendruoju ir individualiu komponentu, susidedančiu iš tarpdisciplininio pagrindinio kurso, apimančio pagrindines problemas, susijusias su įvairiomis perspektyvomis.
  3. Tolimesnė veikla, kuria siekiama sustiprinti kitų studentų perkeliamuosius įgūdžius, kad jie galėtų sėkmingai dirbti kaip konkurencinga profesija.

QBM doktorantūros programa yra visiškai suderinama su Bolonija ir veda į dr. nat. arba Ph.D. laipsnis. Studentai savo rašto darbus pateikia savo PI fakultetui ir gina pagal to paties fakulteto taisykles.

Tarpdisciplininiai tyrimai

Studentų mokslinių tyrimų projektai yra tarp dviejų disciplinų sąsajos ir paprastai sudaro nuolatinio dviejų QBM PI, kurie tarnautų kaip patarėjas ir konsultantas, bendradarbiavimo dalį. Projektas yra įtvirtintas pagrindinėje studento mokymo srityje, kuri paprastai yra pagrindinė patarėjo kompetencijos sritis, tačiau reikalauja glaudaus bendravimo su antrąja disciplina, kurią paprastai atstovauja patarėjas. Nors studentai yra tvirtai įsitvirtinę savo patarėjo laboratorijoje, jie taip pat kuria tvirtus, tiek profesinius, tiek asmeninius ryšius su bendru patarėju ir jo grupe, kai taikoma.

Studentas turi disertacinį patariamąjį komitetą (BLSK) ir kasmet praneša apie savo pažangą. TAC idealiai susideda iš ne mažiau kaip trijų narių (patarėjas, konsultantas / 2-asis QBM narys, 3-asis QBM narys) ir, jei reikia, norėjo papildomų išorės narių.

Kursinis darbas

QBM kurso darbas skirtas mokiniams suteikti tarpdalykinį ir tarpdisciplininį mokymą, kad būtų panaikintas atotrūkis tarp kiekybinių ir kokybinių požiūrių į biologinius mokslus.

Mūsų „ Primer“ kursai sukuria stipresnį pagrindą disciplinose, esančiose už pirminės mokymosi srities ribų. Mes siūlome tikslinius „feeder“ kursus, tokius kaip programavimas, biochemija (ne gyvybės mokslininkams) , statistika, bioinformatika ir matematika bei biofizika įvairiais lygiais, specialiai sukurta mokyti atitinkamus pagrindus ne specialistams .

paskaitų seriją šiame mėnesiniame renginyje QBM studentai siūlo, kviečia ir priima išorinius garsiakalbius. QBM temų paskaitas papildo žurnalo klubas su svečių kalbėtoju.

Siekdami padėti studentams per doktorantūrą perkelti įgūdžius, siūlome „ Soft Skill“ kursus. Net jei geriausias mokslinių tyrimų rezultatas nebus aiškus ir nuoseklus, bendruomenė nepripažįsta. Norėdami tai sužinoti, mes teikiame tokius kursus kaip mokslinis rašymas, pristatymo įgūdžiai ir gera mokslinė praktika.

Galiausiai, kasmetinis „ QBM“ atsitraukimas atneša visus QBM studentus neformalioje mokslinėje aplinkoje, kurioje jie pateikia savo tyrimus trumpose derybose ir plakatuose ir dalyvauja pakviestų kalbėtojų paskaitose.

Išoriniai įvykiai:

Taip pat skatiname mokinius lankyti tarptautines konferencijas, seminarus, vasaros mokyklas LMU ar kitose institucijose, taip pat pažangius kursus, susijusius su jų mokslinių tyrimų darbu. Be to, studentai turi įvairias galimybes dalyvauti Miuncheno mokslo bendruomenės renginiuose, vadovaudamiesi savo mokslinių tyrimų interesais. Šie renginiai apima paskaitų seriją, simpoziumus ir seminarus, kuriuos siūlo penki mokslinių tyrimų centrai (angl. SFB), atstovaujantys QBM, NanoScience centre (CeNS), ir kompetencijos klasteriai Nanosistemų iniciatyva Miunchenas (NIM) ir Miuncheno integruotų baltymų mokslo centras ( CIPSM), Max-Planck-Biochemijos institutas ir Miuncheno Helmholtz centras.

Atrankos procedūra

Remdamiesi rašytiniu prašymu, atrinkti kandidatai bus pakviesti į interviu Miunchene, siekiant ištirti abipusį susidomėjimą su priimančiąja laboratorija ir absolventų mokykla. Kandidatai, kurie atitinka mūsų kriterijus ir yra suderinti su PI ir priimančiosios laboratorija, bus pakviesti prisijungti prie programos.

Kelionės išlaidos ir pokalbio savaitės apgyvendinimas bus apdrausti QBM.

Programa mokoma:
Anglų
Graduate School of Biosciences Munich
Paskutinį kartą atnaujinta April 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Deadline
Rgp. 1, 2019
Exact date TBA
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 1, 2019
Exact date TBA

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 1, 2019
Exact date TBA
End Date