Phd fizikos puslaidininkiai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PhD in Puslaidininkių fizika

Kalba: Rusų

Nanostruktūros fizikos ir technologijos departamentas skirtas parengti aukštos kvalifikacijos specialistus šioje srityje.

Šiuolaikinė nanostruktūrų samprata apima įvairias medžiagas ir prietaisus, taikomus visiškai skirtingose ​​srityse: nuo elektronikos ir mechanikos iki biotechnologijų.

Be departamento laboratorijų, stažuotojų patalpas teikia Akademinis universitetas, Ioffe institutas ir Mikroelektronikos mokslo ir technikos centras.

Departamentas siūlo tokią magistrantūros programą:

  • Puslaidininkių fizika.

Naudojant unikalią laboratorijų akademinių institutų eksperimentinę ir technologinę bazę mokymo metu sukurtos palankios sąlygos šiuolaikiniams moksliniams tyrimams ir technologiniams metodams įsisavinti.

Skyriaus vedėjas yra akademikas Zhores I. Alferovas.

Mokestis už mokslą

  • Nr mokestis už mokslą piliečiams Rusijos, Khazpanstano ir Baltarusijos;
  • 20 000 RUB. Per semestrą kitų buvusių NVS valstybių narių piliečiams;
  • 30 000 RUB. Per semestrą kitiems tarptautiniams studentams.

Apie akademinį universitetą

Akademinio universiteto aukštojo mokslo centras yra vienintelė aukštoji mokslo įstaiga, priklausanti Rusijos mokslų akademijai. Aukštojo mokslo centras yra skirtas magistrantūros ir doktorantų rengimui ir nuolatiniam profesiniam išsilavinimui bei kvalifikacijos kėlimui.

Akademinis universitetas yra įsikūręs prie str. Хлопина. 8/3, Sankt Peterburgas, Rusija. Akademinio universiteto laboratorijos ir laboratorijos puikiai įrengtos. Akademiniame universitete taip pat yra kompiuterių klasės, konferencijų salė, teatro spektaklių salė, biblioteka, valgykla, pirmosios pagalbos tarnyba, viešbučių kompleksas ir sporto kompleksas, kuriame yra uždaras baseinas, uždaras baseinas teniso kortai ir treniruoklių salė. Studentai ir darbuotojai akademinio universiteto gali naudotis paslaugomis Sankt Peterburgo klinikinės ligoninės РАН. Akademinio universiteto bendrabutis yra Maurice Toreza ave. 37/2.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Akademinio universiteto aukštojo mokslo centras yra vienas ir tik aukštojo mokslo įstaiga, susijęs su Rusijos mokslų akademijos. Aukštojo mokslo centras yra skirta mokymo magistrantūros ir mokslo dakt ... Skaityti daugiau

Akademinio universiteto aukštojo mokslo centras yra vienas ir tik aukštojo mokslo įstaiga, susijęs su Rusijos mokslų akademijos. Aukštojo mokslo centras yra skirta mokymo magistrantūros ir mokslo daktarų ir tęstinį profesinį mokymą bei keliant jų kvalifikaciją. Akademinė universitetas turi valstybės licenciją vykdyti edukacinę veiklą (# 0724, Vasario 17, 2011) šiose magistrantūros programose: Pritaikyti matematikos ir fizikos (matematinis ir informacinės technologijos departamentas): Teorinis Kompiuterių Mokslas; Programinės įrangos inžinerija; Algoritminė Bioinformatika. &nbsp Fizika (teorinės fizikos katedra): Theoretical and Mathematical Physics. Taikomoji fizika Elektronika ir mikroelektronika (fizikos ir nanodarinių departamento Technology): Fizika Low-dimensional narės. Akademinė universitetas siūlo magistro studijas šių sričių: Astrofizika ir Žvaigždžių Astronomija Įrenginiai ir Eksperimentinės fizikos metodai Kietųjų ir skystųjų medžiagų fizika Puslaidininkių fizika Atomo branduolio ir elementariųjų dalelių fizika Mokslo ir technologijos filosofija Akademinė Universitetas įsikūręs Khlopin g. 8/3, Sankt Peterburgas, Rusija. Akademinio universiteto auditorijos ir laboratorijos yra gražiai įrengtas. Akademinio universitete yra taip pat kompiuterių klasės, konferencijų salė, teatrą salė, biblioteka, valgykla, Medpunktas, viešbučio kompleksas ir sporto kompleksas, kuris apima uždaras plaukimo baseinas, uždaras teniso kortai, treniruoklių salė. Akademinio universiteto studentai ir darbuotojai gali naudotis Sankt Peterburgo klinikinės ligoninės RAS paslaugomis. Akademinio universiteto bendrabutis yra įsikūręs ne Maurice Toreza pr. 37/2. Skaityti mažiau