Phd holokausto ir genocido tyrimai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos apžvalga

"Gratzo koledžo" Holokausto ir genocido studijų daktaras skirtas studentams, jau turintiems aukštąjį mokslo laipsnį holokausto ir genocido studijose, istorijoje ar kitoje susijusiose disciplinose. Doktorantai užsiima meta-studija genocidu, kad suprastų reiškinį iš visapusiško akademinio požiūrio - istorinio, sociologinio, geografinio, psichologinio, teisinio, teologinio ir mokslinio - rektoriaus, informuoti savo disertacijas, peržiūrint reikšmingą literatūrą ir nuodugniai originalus tyrimas šioje srityje.

Gyvenimo Žemėlapis

Bendras laipsnis = 48 kreditai

Reikalingi pagrindiniai kursai = 21 kreditai

 • Genocido pagrindų atskleidimas
 • Lytis ir genocidas II
 • Genocidas šiuolaikiniame pasaulyje
 • Genocidas ir tarptautinė teisė
 • Geografinis požiūris į Holokausto studijas
 • Altruizmo ir gelbėjimo psichologija ir sociologija
 • Po genocido teologija

Pasirinkėjai = 9 kreditai

Studentai imsis 3 pasirenkamuosius kursus, kurie papildys ir toliau tobulins savo žinių bazę konkrečiose su moksliniais tyrimais ar kompasais susijusiose srityse, pasirenkant ne mažiau kaip 6 kursus.

Tyrimo reikalavimas = 3 kreditai

Visi studentai turės atlikti seminarą "Doktorantūros tyrimo metodai", rengdami disertacinį darbą, kaip aprašyta toliau.

Seminarai = 6 kreditai

Seminaras A: Dabartinės temos

Studentai aptars savalaikę temą seminare su fakulteto nariu ar svečių profesoriumi, kaip dalį reikalingo kursinio darbo. Kursų temos bus rengiamos ir atnaujinamos atsižvelgiant į dabartinius klausimus seminare B: "Koncepcinio popieriaus seminaras"

Studentai pasidalins koncepciniais dokumentais su kolegomis Ph.D. studentai dar labiau sustiprina kritinį jų mokslinių tyrimų planų svarstymą ir mokosi iš savo bendraamžių tyrimų.

* Studentai turės parodyti, kad moka užsienio kalbos mokėjimą, susijusį su jų moksliniais tyrimais.

** Studentai turės atlikti (be kreditų) akademinio rašymo kursą

Dizainas: 9 kreditai

Koncepcinis dokumentas: 3 kreditai: koncepcijos dokumente daugiausia dėmesio skiriama klausimo formulavimui ir koncepcijos rašymui. Kai disertacijos konsultantas patenkintas rezultatais, koncepcijos dokumentas bus nusiųstas programos pirmininkui patvirtinti. Šis patvirtinimas turi būti gautas prieš pradedant darbus disertacijos pasiūlymo etape.

Pasiūlymas: 3 kreditai: Pasiūlymo turinys apima kiekvieno skyriaus metodiką ir turinį, įskaitant išsamią literatūros apžvalgą, kuri palaiko ar paneigia disertaciją. Kai tvirtinamas disertacijos patarėjas ir programos pirmininkas, studentas gali pereiti prie baigiamojo disertacijos rašymo etapo.

Disertacijos ataskaita: 3 kreditai: galutinė ataskaita apima duomenų rinkimą ir įgyvendinimą bei, jei reikia, rekomendacijas dėl tolesnių mokslinių tyrimų.

57440_ScreenShot2017-09-28at21.56.01.png

Priėmimo sąlygos

 • Internetinė programa ir paraiškos mokestis 50,00 USD
 • Magistro laipsnis iš regioninės akredituotos įstaigos, turintis minimalų 3,0 GPA
 • 3 Raidės rekomendaciniai
 • Oficialūs visų aukštųjų mokyklų nuorašai
 • Dabartinis reziumė
 • Asmeninis pareiškimas
 • Asmeninis pokalbis - "Skype" arba asmeniškai
 • rašymas pavyzdys
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With a focus on innovation and flexibility, Gratz College offers degrees and certificate programs online. Earn your degree with courses that will stimulate your thinking, advance your career, and supp ... Skaityti daugiau

With a focus on innovation and flexibility, Gratz College offers degrees and certificate programs online. Earn your degree with courses that will stimulate your thinking, advance your career, and support your values. Summer Institute invites you to experience accelerated courses on campus and in the classroom. Skaityti mažiau