PhD in Applied Biological Sciences: Aplinkosauga


Šiandien žinoma, kad aplinka ir sveikata yra neatskiriamai tarpusavyje susiję. Aplinkos teršalai daro įtaką žmonių sveikatai anksčiau ar vėliau. Ši disciplina leis suprasti, kaip aplinkos teršalai veikia sveikatą. Norint atlikti mokslinius ir akademinius darbus, kad jie galėtų pritaikyti savo žinias ir gebėjimus nustatyti ir užkirsti kelią sveikatos ir aplinkosaugos problemoms, reikia žinios, gebėjimų ir techniškai kvalifikuotų darbuotojų, turinčių tiek praktinį, tiek teorinį aplinkos sveikatos supratimą. Įgūdžių absolventai taip pat reikalingi, norint nustatyti ar sintetinti chemines ar biologines medžiagas ligoms gydyti ar užkirsti kelią, taip pat naudotis savo žiniomis ir patirtimi, kad pridėtinės vertės gamtiniams ištekliams.

Programa siekiama parengti studentus už visuomenės sveikatos, narkotikų atradimo ir vystymosi karjerą bei susijusias sritis, susijusias su šiuolaikinės biologijos taikymu prie praktinių šiuolaikinių problemų. Programa orientuota į mokslinius tyrimus ir orientuota į metodų kūrimą ir išsamesnius techninius klausimus. Absolventai bus mokomi būti mąstytojais ir specialistais.

Priėmimo sąlygos

  • Kandidatai turi turėti magistro laipsnį arba jo ekvivalentą, kurio bendrasis GPA yra ne mažesnis kaip 3,50 magistro lygio.
  • Pageidaujamas fonas: Mokslas (įskaitant biologiją, biologinius mokslus, biochemiją, biotechnologijas, mikrobiologiją, aplinkos mokslus), farmaciją, farmacijos mokslus, slaugos, medicinos, medicinos technologijas ar kitas susijusias sritis.
  • Kandidatai, turintys bakalauro laipsnį su pirmosios klasės apdovanojimais, taip pat yra tinkami.

Anglų kalbos mokėjimas

Visi kandidatai turi pasiekti oficialų testo rezultatą, aukštesnį nei minimalus balas už bet kurį iš šių standartinių egzaminų anglų kalba.


Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS): 5

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL):

* Popierinis: 500

* Kompiuteris: 173

* Internetas: 61

Anglų kalbos mokėjimo testas (CU-TEP): 60

Tačiau iš šio reikalavimo netaikomi pareiškėjai iš šalių, kuriose anglų kalba yra gimtoji kalba. Be to, pareiškėjai, turintys ankstesnio laipsnio iš universiteto, kuriame vienintelis dėstymo būdas yra anglų, gali pateikti Universiteto instrukcijos vidurinį išsilavinimą, kad įvykdytų šį reikalavimą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Chulabhorn Graduate Institute »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date