Phd pagal mokslinių tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulio lyderiai plėtros studijose

IDS yra pirmaujanti pasaulinė Sasekso universiteto įsteigta tyrimų, mokymo ir mokymosi, poveikio ir komunikacijos įstaiga. Sasekso universitetas yra pirmasis pasaulyje vystymosi tyrimų srityje. Šis QS pasaulio reitingas atspindi stiprią reputaciją ir kokybę mokslinių tyrimų ir kursų pasiūlymų visoje universiteto mieste, įskaitant IDS.

IDS tyrimai

IDS skirta socialinio, politinio ir ekonominio vystymosi bei pokyčių procesams tirti, siekiant suprasti skurdo ir su vystymusi susijusių problemų problemas vietos, nacionalinėje ir pasaulinėje aplinkoje. Savo tyrimu siekiame pasiekti savo vienodos ir tvarios visuomenės viziją, tiek vietos, tiek visame pasaulyje, kur kiekvienas gali gyventi saugiai ir gyventi be skurdo ir neteisybės.

Mūsų tyrimus formuoja mūsų išskirtinis "užsiimančios kompetencijos" metodas. Tai reiškia, kad mūsų darbo kokybė ir poveikis priklauso nuo to, ar mes bendradarbiaujame su vyriausybėmis, tarptautinėmis nevyriausybinėmis organizacijomis, vietos pilietine visuomene, piliečiais, šalies mokslo darbuotojais, donorais, verslo įmonėmis ir daugeliu kitų, kad pasiektume teigiamų pokyčių, strategiškai informuotų aukšta kokybe - ir operatyviai svarbūs - tyrimai ir įrodymai.

Studijų sritys

Mes ieškome doktorantų mokslininkų, kurie nori dirbti projektuose, kurie reaguoja į šiuos pasaulinius iššūkius ir jų susikirtimus:

  • mažinti nelygybes
  • paspartinti tvarumą
  • integruotos ir saugios visuomenės kūrimas.

Mes ypač suinteresuoti darbu, kuris rodo originalumą sprendžiant temų, susijusių su mūsų mokslinių tyrimų grupių darbu, būtent: verslo, miestų, konfliktų, skaitmeninių, lyčių, valdymo, žaliųjų pokyčių, sveikatos, dalyvavimo, galios, išteklių politikos ir kaimo ateities.

ateities karjera

IDS doktorantai jau dirbo kaip ministrai nacionalinėse vyriausybėse, aukšto lygio pareigūnai tokiose vystymosi organizacijose kaip JTVP ir Pasaulio bankas, valstybės tarnautojai, pilietinės visuomenės organizacijų lyderiai, įskaitant "Mama Cash" ir "Action Aid", ir aukšto lygio mokslininkai universitetuose. pasaulis. Visi jie dirba tam, kad apibrėžtų ir išspręstų kai kuriuos pasaulio svarbiausius pasaulinius iššūkius. Jūsų laikas IDS suteiks jums tiek teorines žinias, mokslinių tyrimų metodologijas ir praktinius įgūdžius, kad iš tikrųjų galėtų pakeisti pokyčius.

Klestinti mokslinių tyrimų bendruomenė

Institutas gyvena apie 240 darbuotojų ir 260 studentų vienu metu. Tačiau "IDS" bendruomenė apima daug daugiau nei 360 partnerių , 3000 absolventų ir šimtai buvusio personalo. Visi doktorantūros studijų darbuotojai yra neatskiriama šios bendruomenės dalis ir turi galimybę naudotis moksliniais tyrimais, žiniomis, bendravimo ir mokymo galimybėmis bei bendradarbiavimu su IDS darbuotojais, taip pat didelę serijos seminarų, kuriuos teikia pirmaujančių specialistų ir specialistų.

Priežiūra ir vertinimas

Kiekvienas mokslų daktaro laipsnis turi ne mažiau kaip du vadovus. Paraiškų pateikimo procese nustatysite pageidaujamas prižiūrėtojus. Galimos prižiūrėtojai gali būti identifikuojami, ieškodami mūsų katalogo . Oficialiosios priežiūros valandų skaičius skirsis priklausomai nuo studento, vadovo ir tyrimo rūšies. IDS skelbia susitarimo memorandumą, kuriame išdėstyti lūkesčiai dėl priežiūros. Per savo doktorantūros studijas, jūs turėsite du seminarus IDS bendruomenei. Pirmasis, Metų pabaigos vienas yra vadinamas "Tyrimų apžvalga" seminaras, ir tai suteikia jūsų doktorantūros planų apžvalgą prieš pradedant lauko tyrimus. Antrasis etapas prasideda iki 3 metų. Tai vadinama "Progress in Progress" seminaras, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas disertacijos tyrimams ir bendriesiems argumentams.

Jūsų doktorantūros kursas yra nagrinėjamas disertacijos ir viva. Disertacija turi būti ne ilgesnė kaip 80 000 žodžių. Šie apribojimai apima išnašas ir bibliografiją, bet neįtraukiami visi priedai.

"IDS siūlo daktaro mokslo darbuotojams praturtintą aplinką, suteikiančią prieigą įvairiems ekspertams, turintiems skirtingą discipliną. IDS bendruomenė visada žvalgyja energiją ir pasiryžimą atsakyti į sudėtingus klausimus, todėl tai yra įdomi vieta, kurioje galima atlikti tyrimus. Aš jaučiuosi ypač palaimintas būti tarpusavyje remiančių bendraamžių grupėje, kuri kiekvieną ratą siūlo gaires. "Dina Zayed, IDS mokslų daktaras

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2017

Apie mokyklą

The Institute of Development Studies (IDS) is a global research and learning organisation for equitable and sustainable change. We are ranked first in the world for development studies, in partnership ... Skaityti daugiau

The Institute of Development Studies (IDS) is a global research and learning organisation for equitable and sustainable change. We are ranked first in the world for development studies, in partnership with the University of Sussex. Skaityti mažiau