Psichologijos doktorantūros tikslas - mokyti mokslininkus psichologiniu, pluriparadigmatiniu požiūriu, tiek pagal discipliną, tiek konceptualizuojant ir metodologiniu požiūriu, ir įsipareigojant tarpdisciplininiam darbui. Programa yra kuriama Universiteto interesais, kad privilegijuotų socialinę prasmės formavimą, socialiai svarbius mokslinius tyrimus savo aplinkoje ir įsipareigojimą kurti ir stiprinti integracinę visuomenę, pagarbą ir ginti žmogaus orumą. Programa suskirstyta į penkias darbo kryptis, atspindinčias fakulteto akademinę ir mokslinių tyrimų kryptį: gerovę ir vientisą sveikatą; Socialiniai ir ginkluoti konfliktai: psichosocialiniai požiūriai į taikos kultūros kūrimą; Žinių kūrimas švietimo kontekste; Šeimos, kariai ir kontekstai ir psichologija, darbas ir subjektyvumas.

Bendra informacija

 • Pavadinimas suteiktas: psichologijos daktaras.
 • Modalumas: vietoje, skiriant 20 valandų per savaitę.
 • SNIES: 105986
 • Numatoma trukmė: 8 semestrai.
 • Kvalifikuota registro rezoliucija: 20594 m. Lapkričio 1 d., Galioja iki 2023 m. Lapkričio 1 d.
 • Registracijos mokestis: $ 15,239,000 / Semestras *
 • Mokymo tipas: magistrantūra
 • Vieta, kur ji siūloma: „Bogotá DC“

* Registracijos vertė atitinka 2019 m. Nustatytą laikotarpį.

mokymo planas

Psichologijos daktaro studijų programos organizavimas yra sudarytas iš dviejų mokymo programų komponentų: tyrimo ir pagrindo.

Tyrimo komponentas

69 kreditų

Ji skatina suprasti psichologijos epistemologines, teorines ir etines prielaidas, kurios leidžia formuluoti klausimus iš disciplinarinės ir tarpdisciplininės perspektyvos ir jos požiūrio sistemingai ir griežtai siekiant žinių ir jų sklaidos akademinėse bendruomenėse.

Dalykai:

 • Šiuolaikinės diskusijos psichologijoje
 • Orientuotos studijos

Fondo komponentas

24 kreditai

Jis gilina refleksiją apie subjekto, subjektyvumo ir intersubjektyvumo sąveiką sąveikos kontekste. Šis komponentas skatina apmąstyti pluriparadigmatinę ir metodinę raidą, kuri apibūdina psichologinius tyrimus. Tuo pačiu metu jis skatina diskusijas ir diskusijas iš etikos-politinės perspektyvos, apie pagrindinius psichologinius klausimus, socialiniu, istoriniu, politiniu ir teisiniu požiūriu.

Dalykai:

 • Mokslinių tyrimų vadovavimas
 • Daktaro disertacija
 • Seminaro seminaras
 • Psichologijos mokslinių tyrimų etika

Profilis pareiškėjas

Programa skirta psichologams ir specialistams socialinių, žmogiškųjų ir sveikatos mokslų srityse, turintiems magistro laipsnį ir ne mažiau kaip vienerių metų mokslinių tyrimų patirtį, susijusią su disciplina, vienoje iš doktorantūros linijų.

Baigiu aprašymą

„ Pontificia Universidad Javeriana psichologijos daktaro absolventas gali:

 • Formuluoti, kurti ir plėtoti mokslinių tyrimų programas ir projektus, kurie sukuria psichologines žinias.
 • Atlikti savarankiškus tyrimus, suformuluotus mokslinių tyrimų grupėms ir (arba) nacionaliniams ir tarptautiniams akademiniams tinklams.
 • Plėtoti mokslinius tyrimus iš disciplinos nuolatiniame dialoge su tarpdisciplininiu, leidžiančiu išplėsti ir sudėtingiau spręsti iškilusias problemas.
 • Plėtoti mokslinius tyrimus, kurie sukurtų alternatyvas socialiai svarbioms problemoms, siekdami sukurti teisingesnę, teisingesnę, įtraukesnę ir humaniškesnę visuomenę.
 • Prisidėti prie akademinių bendruomenių konsolidavimo iš mokslinių darbų, skirtų politinės etikos požiūriu spręsti disciplinos epistemologines, ontologines ir metodologines prielaidas.
 • Išplatinti ir perduoti tyrimų rezultatus taip, kad tai paveiktų žinių ir viešosios politikos kūrimą, siekiant sukurti teisingesnę ir teisingesnę visuomenę.

Kodėl jie mus renkasi?

Programos pedagoginis įsipareigojimas orientuotas į mokslinius tyrimus kaip didaktinį prietaisą, skatinantį tiriamųjų, drausminių, tarpdisciplininių, komunikacinių ir etinių-politinių kompetencijų ugdymą ir stiprinimą iš daugiaprofilinės vizijos ir nuolatinio lydėjimo, leidžiančio orientuoti studento mokymo procesą ir įterpimas į akademines bendruomenes. Psichologijos daktaras bendrai buvo sudarytas tarp būstinės ir „Cali“ skyriaus, kuris leidžia suvienyti profesorių komandos stipriąsias puses ir turėti regioninę perspektyvą socialiai svarbių mokslinių tyrimų naudai. Programa suteikia galimybę turėti profesorių komandą, kuri dalijasi penkiomis doktorantūros veiklos kryptimis, kurias puoselėja Kolciziono patvirtintų mokslinių tyrimų grupių diskusija. Ši galimybė leidžia studentams dalyvauti akademinėse diskusijose apie profesorių komandą ir rengti bendrus kursus, praturtinančius akademines diskusijas. Kiekvienas doktorantas (Bogotos centrinė būstinė - Cali skyrius) turi nepriklausomą kvalifikuotą registrą, tačiau turi bendrą darbą, kuris atsispindi mokymo programos struktūroje.

Mūsų skirtumai

 • Aukšta mokymo kokybė
  Daktaro laipsnį sudaro 30 doktorantų, suskirstytų į penkias mokslinių tyrimų kryptis.
 • Tarpdisciplininis dialogas
  Požiūriai į kitas disciplinas, pradedant tarpdisciplininiais rodikliais ir transdisciplininiais pasiūlymais, priklausomai nuo studento studijų objekto.
 • Mokslinių tyrimų kryptys
  Išsami sveikata ir sveikata; Žinių kūrimas švietimo kontekste; Socialiniai ir ginkluoti konfliktai; Šeima, tėvystė ir kontekstas; Psichologija, darbas ir subjektyvumas.
 • Ekspertų bibliotekininko paslauga
  Studentai turi Alfonso Borrero kabalinės bendrosios bibliotekos SJ, kuri turi vieną svarbiausių Lotynų Amerikos saugyklų, individualių ir grupinių studijų aplinką ir bibliotekininkus, kurie yra teisės mokslų srities ekspertai, galintys remti mokslinių tyrimų ir mokslinių tyrimų poreikius. tyrimas
 • Metodologijų supratimas su įvairiomis mokslinių tyrimų strategijomis, kurios leidžia gerai suplanuotus tyrimus, rinkti ir analizuoti studijų objektui tinkamą informaciją, atsižvelgiant į kontekstą, kuriame jie registruojami.
 • Daugiskaita mąstymas
  Turinys ir metodika sukuria dalyvavimo erdves, atviras skirtingoms pozicijoms, kriterijams ir mintims, kurios padeda nuolat kurti žinias, kultūrą ir vertybes.
 • Dalyvavimas mokslinių tyrimų grupėse, sudarančiose grupes, kurios sudaro linijas.
 • Internacionalizacija
  Bendradarbis su Čilės Alberto Hurtado universitetu.

Priėmimas

Universiteto priėmimo procesas grindžiamas trimis kriterijų grupėmis: požiūris, įgūdžiai ir (arba) žinios. Iš kurių kiekvienas kandidatas bus vertinamas pagal programos nustatytą veiklą, pavyzdžiui, interviu, konkrečius testus, be kita ko (priklauso nuo kiekvienos programos). Pareiškėjas registracijos procesą inicijuoja per registracijos formą.

Toliau pateiktoje lentelėje matysite konkrečią kiekvienos kriterijų grupės ir jos konkrečios veiklos vertę:

112507_Admision05.png

* Atliekant egzaminą, galite pasirinkti vieną iš susijusių egzaminų.

Kiekviena iš kriterijų grupių „Požiūris, įgūdžiai ir žinios“ turės konkrečią veiklą, kuri bus vertinama, ir ši veikla savo ruožtu turės konkrečią vertę. Atminkite, kad veikla gali pasirodyti pakartota skirtingais kriterijais, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte pakartoti kiekvieną iš jų. Žinių kriterijumi galite rasti keletą egzaminų, iš kurių galite pasirinkti savo priėmimo procesą.

Programa mokoma:
Spanish (Colombia)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Pontificia Universidad Javeriana »

Paskutinį kartą atnaujinta April 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
8 semestrus
Ištęstinės
Price
121,912,000 COP
$ 15,239,000 COP per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

¿Por qué realizar el Doctorado en Psicología? - Johana Burbano - Directora