Pagal Nacionalinę kvalifikacijų sąrangą doktorantas (generalinis) teikia akademinės karjeros mokymus ir reikalauja, kad kandidatas atliktų tyrimus, kurie baigiasi baigiamuoju disertacija. Be to, atliekamas tyrimas turėtų būti paskelbtinas standartas, taip parodant pradinį indėlį į žinias. Tai reiškia, kad nėra nustatyto kursinio darbo komponento, nors mokymo kursai gali būti įtraukti, siekiant palengvinti laipsnį.

Atsižvelgdama į jos esmę, Verslo mokykla siūlo doktorantūros programą, kuri siekia prisidėti prie žinių, susijusių su "Vadovavimas tvarumui". Šiuo metu tiriamos temos apima lyderystės ugdymą, atsakingą strateginį sprendimų priėmimą, tarnybos vadovavimą ir tarnybą kaip vadovavimo kompetenciją.

" Rhodes Business School neturime DBA programos.

Pirms doktorantūros seminarai

Tinkamumas

Kandidatams atrinkti naudojami šie kriterijai:

 • Kvalifikacija: išlaikykite magistro kvalifikacinį laipsnį [ty NKF 9 lygį] atitinkamoje disciplinoje (pvz., Komercija, valdymas, lyderystė ar verslo administravimas). Tai apimtų kursų magistro laipsnius, tokius kaip MBA laipsnį.
 • Akademinis našumas: pasiektas magistro laipsniui virš 65 proc. Bendras ženklas.
 • Mokslinių tyrimų pajėgumai: įrodytas gebėjimas atlikti nepriklausomus tyrimus. Tai atspindėtų gerų mokslinių tyrimų rezultatų ir rezultatų magistro programos metu. Tyrimo išvadų paskelbimo įrodymai būtų išskirtinis pranašumas.
 • Dalyvavimas: Nors daktaro laipsnį paprastai siūlo ne visą darbo dieną, o ne dalyvavimą, kandidatai turėtų lankyti doktorantūros savaičių du kartus per metus Grahamstowne.
 • Pajėgumai ir derinimas: atitikimas vadovo ir studentų mokslinių tyrimų interesams kartu su priežiūros gebėjimais.
 • Prieiga prie duomenų: turėti prieigą prie potencialios svetainės lauko darbams atlikti.
 • Savarankiškas finansavimas: mažai lėšų skiriama neakivaizdinių doktorantūros studijoms. Kandidatai turės skirti biudžetą metinių registravimo mokesčių, tyrimų išlaidų, konferencijų dalyvių ir Grahamstowno vizitų į PhD savaites išlaidoms padengti ir susitikti su vadovu.

Doktorantūros studijų programa

Trukmė: bent dvejus metus nuolatinis kandidatas į doktorantūrą registruojamas akademiniu lygmeniu, o trejų metų kandidatas yra neakivaizdinis. Paprastai šis laipsnis trunka ilgiau nei šis minimalus laikotarpis, ir, realiau, reikia užregistruoti penkerius metus, kad būtų baigtas laipsnis, kurį sudaro 360 kreditų arba 3 600 sąlyginių valandų. Tai reiškia, kad praėjus penkeriems metams vidutiniškai išleidžiama vidutiniškai beveik 15 valandų per savaitę per 50 savaičių.

Doktorantūros savaitė: doktoranto kandidatas privalo parodyti gebėjimą atlikti nepriklausomą publikuojamo standarto tyrimą. Tai gali pasirodyti kieta ir vieniša kelionę. Todėl Verslo mokyklai reikalaujama, kad kandidatai dalyvautų privalomose doktorantūros savaitėse du kartus per metus (paprastai kovo ir rugpjūčio mėn.) Kaip priemonę siūlyti paramą ir kurti tinklą su kitais doktorantų kandidatais. Šios savaitės pagrindinis tikslas - doktorantų kandidatams susitikti su savo vadovu ir kitais doktorantų kandidatais bei gauti tolesnių gairių apie savo mokslinių tyrimų pažangą. Paskui skiriamas laikas skirti mokslinių tyrimų metodų darnumui ir vadovavimui; vienas su vienu priežiūra; nepriklausomas tyrimas; ir aplankyti biblioteką. Kandidatai taip pat tikisi, kad šią savaitę rengs pristatymus, susijusius su jų pačių tyrimų pažanga. Artimiausioje ateityje asmenys, kurie gali būti registruojami kaip doktorantų kandidatai, taip pat yra kviečiami dalyvauti šią savaitę ir trumpai pristatyti savo idėjas.

Leidyba: veiksmingas būdas pradėti doktorantūros kelionę yra periodiškai publikuoti, prieš pateikiant disertaciją egzaminui. Kelyje yra mažesni etapai ir kandidatas gali gauti tarpusavio atsiliepimus, kurie padeda įvertinti galimą doktorantūros indėlį. Verslo mokykla ne tik skatina šią leidybos praktiką, kai registruojamas doktoranto kandidatas, bet taip pat skatina doktorantų kandidatus bendradarbiauti su konferencijos ir (arba) žurnalo leidiniais prieš būsimąjį vadovą prieš registraciją. Ši bendradarbiavimo patirtis yra neįkainojama, kai pareiškėjams atskleidžiama akademinių tyrimų griežtumas, pateikiamas kai kurių žinių apie doktorantūros poreikius apžvalga ir leidžiama pareiškėjui ir vadovui dirbti kartu, prieš formaliai įsipareigojusiai pakomentuoti doktorantūros studijų programą.

Kaip taikyti

Pirmasis tyrimas: paklausimus, susijusius su doktorantūros studijomis, galima siųsti bizschool@ru.ac.za. El. Laiško temos antraštėje įrašykite "Doktorantūros tyrimas" ir pridėkite savo gyvenimo aprašymo kopiją. El. Laiško koridoriuje pateikite šią informaciją:

 • Vardas:
 • Aukščiausia kvalifikacija ir institucijos pavadinimas:
 • Siūloma tema:
 • Akademinis našumas: magistro laipsniui pasiektas bendras ženklas:
 • Tyrimo pajėgumai. Tyrimų rezultatų ir rezultatų aprašymas.
 • Galimybė susipažinti su duomenimis: apibūdinkite potencialią aikštelę lauko darbams atlikti.
 • Savęs finansavimas: patvirtinkite, kad galite finansuoti savo studijas.
 • Vieta: Jūsų artumas nuo Grahamstowno ir tikimybė, kad galėsite keliauti su doktorantūros studijų savaitės ir priežiūros susitikimais
 • Trukmė: metų skaičius, per kurį ketinate baigti laipsnį.

Gavusi jūsų užklausą, mokykla pirmiausia apsvarstys, ar galime prižiūrėti mokslinius tyrimus ir ar esate kandidatas į doktorantūrą. Mokykla peržiūri savo gebėjimus imtis papildomos priežiūros ir tyrimo temos derinimą su mokyklos mokslinių tyrimų interesais. Vėliau bus peržiūrėtas pareiškėjo tinkamumas. Rhodes Business School fakulteto narys atsakys į jūsų el. Laišką, nurodydamas, kad (1) nesate tinkamas doktorantūros programai, (2) kad mes negalime svarstyti jūsų paraiškos šiame etape arba (3) jūs susisiekiate su būsima vadovu.

Bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje: kai pareiškėjas yra susijęs su būsimuoju vadovu, abi šalys pradės išsamiau išnagrinėti temą ir bendradarbiauti mokslinių tyrimų darbe pristatymui konferencijoje arba paskelbti žurnale . Pareiškėjas taip pat bus pakviestas dalyvauti ir pristatyti kitą doktorantūros savaitę.

Oficialus prašymas: kai būsimasis vadovo įsitikinimas, kad jis pasirengęs prižiūrėti pareiškėją, gali būti pateikta oficiali paraiška universitetui.

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 18, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
2 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
22,968 ZAR
- per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date