SSM / ESAMI doktorantūros programa

Bendroji informacija

10 locations available

Programos aprašymas

ESAMI ir Šveicarijos vadybos mokykla (SSM) kartu atneša trejų metų tarptautiniu mastu akredituotą verslo administravimo daktaro (DBA) programą į Rytų ir Pietų Afriką. Programa pagrįsta mišriu mokymusi ir studentai gali bet kada prisijungti prie programos. Kursai bus atliekami naudojant SSM e-mokymosi platformą su ESAMI ir SSM miesteliais, kurie yra prieinami kaip studijų centrai. Programos metu bus siūlomos keturių dienų internetinės dirbtuvės ir dažni internetiniai seminarai pasirinktomis temomis. 2020 m. Įstoję kandidatai gaus dalinę stipendiją.

Apie DBA programą

DBA suteiks SSM, suderinta su tarptautiniais doktorantūros standartais, siekiant paremti pripažinimą visame pasaulyje. DBA programa yra sukurta kaip 3 metų programa, turinti 120 ECTS kreditų, pagrįstų ištęstinėmis studijomis. El. Mokymosi padaliniai užtikrina sveiką darbo, gyvenimo / studijų pusiausvyrą, nes kelionės laikas ir išlaidos yra minimalios. 4 dienų seminarai vyks du kartus per pirmąjį semestrą. Mokestis už dalinę stipendiją yra 17 000 JAV dolerių ir gali būti mokamas penkiomis dalimis: 34% mokama stojant ir 66% likutis mokamas nuo 2 metų 4 lygiomis dalimis per semestrą.

Apie ESAMI

Rytų ir Pietų Afrikos vadybos institutas (ESAMI) yra tarpvyriausybinis regioninio valdymo plėtros centras. ESAMI pagrindinė buveinė yra Arušoje, Tanzanijoje.

Institutas buvo įsteigtas siekiant pagrindinio tikslo aprūpinti regioną apmokytu personalu daugelyje kritinių sričių, įskaitant politikos valdymą, vadovavimą, transporto valdymą, finansų valdymą, informacinių technologijų valdymą, sveikatos valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymą, projektų valdymą, energetiką ir aplinkos valdymas ir lyčių valdymas. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas vidutinio ir aukštesnio lygio vadovams iš regiono mokyti, kad jie pagerintų savo vadovavimo rezultatus, atsižvelgdami į pasaulines problemas, tačiau regioninį dėmesį skirdami Afrikos aplinkai.

Apie Šveicarijos vadybos mokyklą

SSM yra tarptautiniu mastu pripažinta aukštojo mokslo įstaiga, viršijanti šiuolaikinio profesinio pasaulio standartus. SSM yra akreditavusi Tarptautinė verslo mokymo akreditavimo taryba (IACBE), „EduQua“ Šveicarijoje ir Lazio regiono (Italija) Švietimo ir tyrimų ministerija. Be to, SSM pripažįsta kelios tarptautinės organizacijos, tokios kaip UNESCO, IAU ir CHEA.

Šimtai studentų kartu su SSM mokosi miesteliuose ir mokymo centruose visame pasaulyje. SSM tyrimų centras siūlo puikią mišraus mokymosi patirtį, daug dėmesio skiriant tyrimams. Turėdami visiškai akredituotą verslo administravimo daktaro (DBA) programą ir aukštųjų technologijų el. Mokymosi platformą, siekiame atlikti tyrimus, kurie tarnautų verslui ir visuomenei.

Kaip taikyti

Paraiškos formas galima atsisiųsti iš www.esami-africa.org

Daugiau informacijos galite gauti per „Chengetai Magunje“ (ESAMI rinkodaros ir verslo plėtros direktorius. El. Paštas chengetai@esami-africa.org ; WhatsApp +255 683 822 946

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. Skaityti mažiau
Aruša , Nairobis , Dar es Salaam , Lusaka , Kampala , Vindhukas , Mbabanas , Harare , Maputo , Lilongvė + 9 Daugiau Mažiau