Skaičiavimo mokslų daktarė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

131624_PhDComputationalSciences.png

Vardas ir pavardė yra Skaičiavimo mokslų filosofijos daktaras. Programa mokys studentus ir atliks reikšmingus skaičiavimo mokslo tyrimus, kurių specializacija bus svarbiose srityse, reikalaujančiose didelio našumo kompiuterių, tokių kaip klimato modeliavimas, kompiuterinė fizika, mašinų mokymasis, mokslinis skaičiavimas, kompiuterinė chemija, 3D vizualizacija ir kompiuterinė biologija. Tiksliau, programa moko būsimus tyrėjus matematinio modeliavimo ir skaičiavimo metodais bei metodais, kurių reikia norint išspręsti sudėtingas mokslo ir inžinerijos problemas, taip pat valdyti ir vizualizuoti sudėtingus duomenų rinkinius.

Programa suteikia būtiną švietimo aplinką, kai švietimo ir mokslinių tyrimų kompetencija yra skatinama plėtojant tarpdisciplininį bendradarbiavimą sprendžiant pasaulinės reikšmės regionines problemas.

Programos struktūra ir reikalavimai

The Cyprus Institute naudojasi Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Kiekvienas kursas yra vertas 10 ECTS kreditų. Atitikti doktorantūros reikalavimus programos studentui iš viso reikia 180 ECTS kreditų, iš kurių 50 ECTS kreditų yra iš kursų.

Programos kursai

 • „CoS 501 Frontiers“ aukšto našumo kompiuterijoje ir mokslinėje vizualizacijoje
 • „CoS 502“ ribos skaitmeniniais metodais
 • „CoS 504“ - kompiuterinė fizika
 • „CoS 508“ atominių skalių modeliavimas
 • „CoS 510“ duomenų struktūros
 • „CoS 516“ kompiuterinė grafika ir duomenų tyrimas
 • CoS 518 Kompiuterinė ir integracinė sistemų biologija
 • „CoS 520“ klimato modeliavimas
 • „CoS 521“ grotelių kvantinė chromodinamika
 • CoS 522 Skaitmeniniai turbulencijos ir sudėtingų srautų tyrimų metodai

* Visus aukščiau išvardintus kursus papildo atitinkamos paskaitos, seminarai ir praktiniai užsiėmimai, kuriuos organizuoja ir siūlo „CaSToRC“ centras. Kursai gali būti organizuojami seminarų forma.

131890_131721_Quantum_Fluctuations.jpg

Bendroji priėmimo informacija ir reikalavimai

Doktorantūros programos yra labai selektyvios ir yra skirtos į mokslinius tyrimus orientuotiems studentams, siekiantiems tapti jų atitinkamų studijų sričių lyderiais. Studentai, kurie yra priimti į programą, yra panardintas į griežtą tarptautinę mokslinių tyrimų aplinką, kuriai reikės visą darbo dieną įsipareigoti visą programos trukmę.

Būti apsvarstytas dėl priėmimo į daktaro laipsnį. programą, studentas privalo turėti:

1. Magistro laipsnis iš pripažintos akredituotos institucijos, turintis didelius pagrindinės studijų srities akademinius įrašus ir turintis žinių apie siūlomas magistrantūros studijas.

2. Anglų kalbos įgūdžių įrodymas

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turite pateikti naujausius įrodymus, kad jūsų sakytos ir rašytinės anglų kalbos žinios yra tinkamos programai, kuriai taikote. Anglų kalbos mokėjimo įrodymas gali būti įrodytas pateikus vieną iš šių pažymėjimų (arba lygiavertį, kaip mano Priėmimo komitetas).

 • IELTS akademinė versija: ne mažiau kaip 6,5 (paimta per pastaruosius 2 metus)
 • TOEFL internetinis testas: mažiausiai 79 (paimti per pastaruosius 2 metus)
 • GCSE / IGCSE: C klasė ar aukštesnė (geriausia kalbant)

Pirmenybė teikiama IELTS arba TOEFL.

Anglų kalbos mokėjimo patikrinimo testo reikalavimo gali būti netaikoma, jei turite / baigsite aukštojo mokslo įstaigą, kurioje anglų kalba yra mokymo ir komunikacijos priemonė, arba jei turite ne mažiau kaip aštuoniolikos mėnesių darbo patirtį šalyje, kurią CyI laiko „Dauguma angliškai kalbančių“ ne vėliau kaip prieš dvejus metus iki siūlomos registracijos datos.

3. Stiprūs skaičiavimo įgūdžiai, leidžiantys kompetentingai atlikti pasirinktos studijų srities paiešką ir analizę.

131720_Dust.jpeg.jpgDoktorantūros programos peržiūros ir atrankos procesas

The Cyprus Institute Priėmimo komitetas peržiūri paraiškas, remdamasis pareiškėjų nuopelnais ir galimybėmis baigti studijas, taip pat kriterijais, apimančiais pareiškėjų pažymius, rekomendacinius laiškus ir tai, kiek jų mokslinių tyrimų interesai atitinka CyI fakulteto darbą ir kompetenciją. nariai.

Atrinktų kandidatų gali būti paprašyta pokalbiui Kipre arba vaizdo konferencijos metu. Po pokalbio pareiškėjams išsiunčiamas rašytinis pranešimas apie paraiškų rezultatus. Konkurso laimėtojai kviečiami atlikti registracijos formalumus.

Kaip taikyti

The Cyprus Institute suteikia galimybę kreiptis dėl daktaro laipsnio. programą per mūsų internetinę paraiškų teikimo sistemą.

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti kartu su internetine paraiška

1. Curriculum Vitae

2. Akademinio laipsnio pažymėjimai ir nuorašai

Reikalingas oficialus magistro laipsnio ir ankstesnio akademinio darbo ir studijų nuorašų kopijos. Į nuorašą (-us) turėtų būti įtrauktas išsamus kursų / seminarų, kartu su kiekvienu kursu gautų pažymių ir GPA, sąrašas. Institutas priima magistro laipsnius, gautus iš pripažintos akredituotos institucijos, kurių GPA yra ne mažesnis kaip 3,5 (skalėje 4,0) arba lygiavertis. Jei pareiškėjas dar neįgijo magistro laipsnio, turėtų būti pateiktas nuorašas (-ai), kuriame (-uose) yra iki šiol aprašyti kursų darbai ir pažymiai, ir numatoma magistro studijų baigimo data.

Nuorašai turi būti pateikti anglų kalba: arba aukštojo mokslo įstaigos išleista anglų kalba, arba jei aukštoji mokykla negali išrašyti nuorašo anglų kalba, turite pateikti tinkamai patvirtintą oficialų vertimą anglų kalba.

3. Anglų kalbos pažymėjimai

Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turite pateikti naujausius įrodymus, kad jūsų sakytos ir rašytinės anglų kalbos žinios yra tinkamos programai, kuriai taikote. Anglų kalbos mokėjimo įrodymas gali būti įrodytas pateikus vieną iš šių pažymėjimų (arba lygiavertį, kaip mano Priėmimo komitetas).

4. GRE bendrojo GRE testo ataskaita (neprivaloma)

5. Ketinimų pareiškimas

Pareiškimas, kuriame aprašomas dabartinis akademinis darbas ir būsimi profesiniai planai, susiję su vienu iš The Cyprus Institute tyrimų centrų ir doktorantūros programa, į kurią studentas kreipiasi. Tai turėtų atkreipti dėmesį į edukacinę, tiriamąją ir asmeninę patirtį, formavusią studento susidomėjimą siūloma studijų sritimi. Jame turėtų būti aprašyta mokslinių tyrimų sritis, kuriomis pareiškėjas domisi, ir numatomos tirti tyrimų temos, gyvenant Kipre. Jame turėtų būti glaustai paminėti pareiškėjo darbo pavyzdžiai, paaiškinantys akademinę brandą ir galimybes patenkinti intensyvios magistrantūros studijų programos The Cyprus Institute lūkesčius. Taip pat turėtų būti trumpai paaiškinta, kaip darbas bus novatoriškas ir naudingas kitiems šios srities tyrinėtojams. Teiginys neturi būti ilgesnis kaip 1500 žodžių ir turi būti parašytas anglų kalba

6. Nuorodos

Kandidatų prašoma pateikti ne mažiau kaip dviejų fakulteto narių ar kitų specialistų, kurie yra gerai susipažinę su pareiškėjų akademiniu, moksliniu ir profesiniu darbu ir norintys pateikti nuorodas, kontaktinius duomenis.

Priėmimo laikas į doktorantūrą

Studentai gali būti priimami du kartus per metus, rudenį (spalis) ir pavasaris (vasaris). Tikslią semestrų pradžios datą nustato Akademinis komitetas, ji skelbiama interneto svetainėje ir prospekte.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Rudens semestras

Ankstyvas
Priėmimas

Įprasta
Priėmimas

Vėlai
Priėmimas

Atvira ES ir tarptautiniams studentams.


Atvira ES ir tarptautiniams studentams.


Atvira ES ir tarptautiniams studentams, kuriems nereikia vizos

Kandidatams bus teikiama pirmenybė atsižvelgiant į mūsų 3 garbingas dekanų stipendijas ir ribotą skaičių mokslinių tyrimų studentų stipendijų.

Kandidatai bus svarstomi dėl riboto mokslinių tyrimų studentų skaičiaus (atsižvelgiant į galimybes).


Kandidatai bus svarstomi dėl riboto mokslinių tyrimų studentų skaičiaus (atsižvelgiant į galimybes).


Taikymas
Terminas

Sausio 31 d

Balandžio 15 d

Liepos 15 d

Pavasario semestras

Įprasta
Priėmimas

Vėlai
Priėmimas

Atvira ES ir tarptautiniams studentams.

Atvira ES ir tarptautiniams studentams, kuriems nereikia vizos

Kandidatams bus teikiama pirmenybė atsižvelgiant į mūsų 3 garbingas dekanų stipendijas ir ribotą skaičių mokslinių tyrimų studentų stipendijų.

Kandidatai bus svarstomi dėl riboto mokslinių tyrimų studentų skaičiaus (atsižvelgiant į galimybes).

Taikymas
Terminas

Rugsėjo 15 d

Gruodžio 1 d

 • Tarptautiniai studentai turėtų kreiptis anksti, kad išvengtų nusivylimo dėl migracijos terminų.
 • Pareiškėjai informuojami maždaug per šešias savaites nuo atitinkamų paraiškų pateikimo terminų.
 • Ankstesniuose skyriuose išvardytos datos yra orientacinės ir gali keistis.

131722_Yuri1.jpeg.jpg

atvaizdas maloniai sutiko su The Cyprus Institute

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by ... Skaityti daugiau

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by an internationally acclaimed Board of Trustees. Its mission is to serve as a science, technology and innovation hub for the Eastern Mediterranean and Middle East region addressing issues of regional relevance and global significance. Skaityti mažiau