Slaugos praktikos gydytojas (DNP)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Slaugos praktikos daktaras tapo svarbiu vaidmeniu per pastarąjį dešimtmetį ugdyti lyderius sveikatos priežiūros srityje. DNP terminalo laipsnis yra ne mokslinis klinikinis daktaro laipsnis, orientuotas į slaugos „praktikos“ ekspertų plėtrą (AACN, 2006). Sprendimas dalyvauti DNP programoje yra labai svarbus ir gyvenimą keičiantis sprendimas. Šventosios šeimos universitetas yra įsipareigojęs palaikyti ir nukreipti jus savo kelionėje, kai pasiekiate naujas aukštumas.

Šventosios šeimos universitetas didžiuojasi galėdamas pasiūlyti mūsų DNP programą, skirtą slaugytojams paruošti pažangias praktikos sritis, kaip klinikinius mokslininkus, įgudusius taikyti teoriją ir tyrimus, įrodymais pagrįstą praktiką, pažangią klinikinę praktiką, pacientų rezultatų matavimą ir sveikatos priežiūros sistemų pertvarkymą. užtikrinti kokybę ir saugumą. Absolventai remiasi savo išsilavinimu ir patirtimi, norėdami paveikti pokyčius.

Mūsų programa yra unikali. Mišrios klasės formatas suteikia studentams lankstumo, išlaikant glaudžius ryšius su dėstytojais. Mažas klasės dydis, kohortos progresas ir dėstytojai, kurie gyvena universiteto misijoje, yra tik keletas unikalių bruožų. Mūsų slaugos fakultetas į mokymo programą įneša klinikinės patirties, akademinio griežtumo ir aistros slaugai, todėl kiekvienas mūsų absolventas yra pasirengęs įkvėpti ir vadovauti slaugos ateičiai.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Holy Family University nurses and radiologic science professionals are found in major hospitals throughout the region, and we have developed a widespread reputation for graduates that are sought after ... Skaityti daugiau

Holy Family University nurses and radiologic science professionals are found in major hospitals throughout the region, and we have developed a widespread reputation for graduates that are sought after by the healthcare industry. Our accredited undergraduate programs are ideal for high school graduates, experienced nurses, and radiologic science professionals seeking additional training, or working adults who wish to start an entirely new career. One of the best things about nursing, apart from the service that you’re rendering to society, is that this career path consistently stays in high demand. Skaityti mažiau