Strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo daktaro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šios kvalifikacijos tikslas yra išplėsti studento kompetenciją projektuojant ir plėtojant organizacines intervencijas ir procedūras. Kvalifikacija suteiks galimybę studentams atlikti lyderio vaidmenį ir pasirinkti kritinį bei mokslinį požiūrį į rezultatus ir pokyčius. Tai yra struktūrizuota tyrimų programa su tyrimais paremtomis užduotimis ir tyrimų taikymu praktikoje, kaip baigiamojo darbo pagrindu.

Prieigos taisyklės

Tinkamas magistro laipsnis, taikomas norint gauti daktaro laipsnį. laipsnis. Studentas turi būti baigęs mokslinių tyrimų metodikos pagyrimų modulį (NQF 8 ar 9 lygmuo), įgytą kaip laipsnio dalis. Studentai privalo lankyti ir išlaikyti katedros siūlomą tyrimų metodikos modulį. Dėl studentų skaičiaus apribojimų gali reikėti atrankos proceso, kurį sudaro atrankos pokalbiai, psichometriniai tyrimai ir tyrimo pasiūlymo užduotis.

Ištęstinės / neakivaizdinės programos

Kvalifikacija turi būti baigta per ne trumpesnį kaip dvejų metų ir ne ilgesnį kaip ketverių metų laikotarpį nuolatinių studijų studentams ir ne trumpesnį kaip dvejų metų ir ne ilgesnį kaip penkerių metų laikotarpį neakivaizdinių studijų studentams patvirtinta tema. . Taip pat taikomi doktorantūros kvalifikaciniai nuostatai.

Tyrimo laikas: 100%

* Reikalavimas suteikti šią kvalifikaciją apima ir tai, kad studentai, pateikdami tradicinę disertaciją, pateiks straipsnį galimam paskelbimui.

„CUsai“ / „Pixabay“

University of Johannesburg „Ateitis. Iš naujo įsivaizduojama. “ nėra paprasčiausia frazė

Institucija imasi iniciatyvos visoje Afrikoje 4-osios pramonės revoliucijos mąstymo srityje, permąstydama visų disciplinų ateitį. 4IR yra kita industrializacijos banga, kurią turime suprasti ir formuoti, kad galėtume kurti šios šalies - ir Afrikos žemyno - ateitį. taip turtingai nusipelnei. 4IR yra ne tik robotika ir automatika; kalbama apie visuomenės pažangą suteikiant žmonėms galių ir kartų kartoms.

Pasauliui žengiant į priekį į 4-ąją pramonės revoliuciją, taip pat ir UJ su „Education 4IR“ - įtraukdami 4IR mąstymą ir technologijas į mokymo programą per įvairius kursus ir naudodamiesi novatoriškomis mišraus mokymosi technologijomis. Tai reiškia, kad UJ absolventai yra geriau pasirengę suvokti verslo ir pramonės ateitį, nes AI ir 4IR vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir darbe.

University of Johannesburg - mūsų pareiga išdidžiai ir drąsiai apkabinti būsimus mūsų šalies vadovus ir juos drąsiai vedžioti po neįsivaizduojamą 4IR kompleksiškumą, kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti ir suteikti geresnį rytojų. Būsimi vadovai kaip jūs! Čia vedame drąsų pokalbį; stumti ir formuoti naujo rytojaus dizainą. Čia mes imamės veiksmų ir kuriame naują pasaulį.

kontaktas

Ponas Nathanielis Mudzunga
Tel .: 011 559 2522
El. Paštas: nathanielm@uj.ac.za

Ponia Charlene Eloff
Tel .: 011 559 2033
El. Paštas: celoff@uj.ac.za

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau