Technologijų ir medžiagų mokslų daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Doktorantūros programa orientuota į nepriklausomus mokslinius ir tiriamuosius projektus medžiagų srityje. Jos tikslas - gauti aukštos kvalifikacijos ir kūrybingus absolventus, galinčius dalyvauti mokslo, tyrimų ir profesinėje veikloje bei tobulinti mechaninės inžinerijos medžiagas.

117779_chemistryclass.jpg

Absolventai gali savarankiškai taikyti įgytas žinias ir aukštą teorinių žinių lygį, pateiktą paskaitose ir įgyjamus šiuolaikiniais mokymosi metodais sprendžiant konkrečias inžinerinių technologijų problemas. Be to, jie yra susipažinę su inžinerinių technologijų srities tyrimų metodais, kurie gali atlikti kritinę analizę, vertinimą ir sintezę, kad galėtų aptarti jų tyrimų rezultatus ir išplėsti dabartinių žinių kiekį profesionaliu būdu, kurį verta skelbti ir dalintis su kitais profesionalios bendruomenės nariais tiek savo šalyje, tiek užsienyje.

Baigę studijų programą, absolventai taps mokslinių tyrimų komandos nariais tiek teorinėje, tiek taikomųjų tyrimų srityse, arba kaip ekspertai pramonės plėtros centrų ir pagrindinių mokslinių tyrimų institutų, orientuotų į konkrečią sritį, komandose. Dėl jų gilių žinių ir profesinio požiūrio jie taip pat galės sėkmingiau dalyvauti aukštojo mokslo institucijų dėstytojų kontekste.

59271_scientific-2040795__340.jpg

"Škoda Auto PhD" programa

Doktorantūros kandidatai TUL turi teisę prašyti dalyvauti "Škoda Auto PhD" programoje arba gali rašyti savo disertaciją tema siūloma tema.

117780_promotionabroad3.jpg

Pagrindiniai faktai

 • FAKULTETAS: Mechanikos fakultetas
 • INSTRUKCIJOS KALBA: anglų kalba
 • TINKAMUMAS:
  • Pripažintas aukštasis išsilavinimas (magistro laipsnis), kaip nustatyta Akto Nr. 49/2009, Rink. (nebūtina kandidatams iš Slovakijos, Lenkijos, Vengrijos ir Slovėnijos).
  • Įėjimo egzaminas / interviu
 • Trukmė: 4 metai
 • MOKĖJIMO / AKADEMINIS METAI: 2000 USD
 • PARAIŠKOS MOKESTIS: 2000 CZK / 100 USD
 • PARAIŠKOS TERMINAS: sausio 31 d., Rugpjūčio 31 d
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven ... Skaityti daugiau

Top-level results in research and science, excellence in teaching and interdisciplinary collaboration have stood for the Technical University of Liberec since 1953. Around 7000 students study at seven faculties and one specialized institute. Skaityti mažiau
Liberecas , Vroclavas , Zittau + 2 Daugiau Mažiau