Teorinės ir skaičiuojamosios mokslų filosofijos daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Ph.D. programa yra ketverių metų programa. Formatą sudaro laipsnio kursai ir disertacija. Per pirmuosius dvejus programos metus studentas privalo išlaikyti rašytinį ir žodinį išsamų egzaminą.

Darbas yra svarbiausias darbo laipsnio komponentas ir apima originalius tyrimus. Pirmasis žingsnis bet kuriam būsimajam studentui - atrinkti potencialų vadovą ir pasikonsultavus su vadovu, organizuoti mokslinių tyrimų planą, įskaitant galimą disertacijos temą, prieš įtraukiant į programą. Fakulteto mokslinių tyrimų interesai yra esminis veiksnys šiame preliminariame sprendime.

Departamentas bando plėsti ir stiprinti savo mokslinių tyrimų veiklą, o magistrantams bus svarbus vaidmuo šioje srityje. Beveik visi fakulteto katedros nariai gauna išorinį ar vidinį finansavimą savo mokslinių tyrimų programoms paremti.

Magistrantūros laipsniai tradiciškai buvo apdovanoti už sėkmingą užpildyti teigiamą darbą. Disertacijos kelias išreiškia pagrindines akademinės stipendijos tradicijas. Tai taip pat susijusi su universiteto bakalauro studijų programomis, nes, norint kurti disertaciją bet kurioje disciplinoje, reikia daugybės įgūdžių, kurie yra pagrindiniai liberaliojo švietimo tradicijos aspektai, įskaitant idėjų analizę ir sintezę, empirinius tyrimus, argumentų sudarymą ir išdėstymą, ir rašymo įgūdžius.

Dėl daktaro laipsnio pobūdžio. programa, disertacija yra pagrindinis programos reikalavimas. Disertacija bus parašyta vadovo ar prižiūrėtojų vadovu. Todėl kandidatas turi susisiekti su potencialiomis priežiūros institucijomis prieš pateikdamas prašymą dėl leidimo. Kandidatai, ieškantys potencialių prižiūrėtojų, turėtų kreiptis į atitinkamą akademinį skyrių arba aukštojo mokslo mokyklą.

Fakulteto mokslinių tyrimų patirtis

Matematikos katedroje turi dėstytojų, kurie atlieka mokslinius tyrimus šiose srityse:

 • Algebra
 • Analizė
 • Kombinatorinė technika
 • Logika
 • Skaičių teorija ir
 • Statistika

Tyrimo stipriąsias katedros dalis yra "The Number of Theory" ir "Combinatorics".

Įranga ir tyrimų centrai / institucijos

Mūsų departamentas 2012 m. Tapo PIMS (Ramiojo vandenyno instituto matematinių mokslų) nare. PIMS buvo sukurta 1996 m. Albertos ir Britų Kolumbijos matematinių mokslininkų bendruomenėje, vėliau išplėsta tiek Vašingtono valstijai, tiek Saskatchevanui, tiek Manitobai. Tai yra kelių milijonų dolerių pranašumas, kai įvairūs universitetai skiriami projektams, konferencijoms, pranešėjams, postdoktorantams, stipendijoms ir tt

PIMS įgaliojimas yra skatinti matematinių mokslų mokslinius tyrimus ir taikymą, palengvinti aukštos kvalifikacijos darbuotojų mokymą, praturtinti visuomenės informuotumą ir švietimą matematikos moksluose ir sukurti matematikos partnerystes su panašiomis organizacijomis kitose šalyse (su ypatingą dėmesį skiriant Ramiojo vandenyno ratui). PIMS fondai bendradarbiauja tyrimų grupes, po doktorantūros stipendijas ir individualius renginius konkurso būdu.

Yra daug privalumų, susijusių su narystė PIMS. Kiekvienais metais skyriuje dirba po du doktorantai, kuriuos remia PIMS. Katedros fakulteto ir magistrantūros studentams buvo skirti keli finansiniai apdovanojimai.

Programos nauda ir mokymosi rezultatai

Programos privalumai ir galimi mokymosi rezultatai bei įgūdžiai / žinių, kurias mokiniai įgyja vykdydami programą:

Matematikos programa leis jums kurti įvairius matematinius įgūdžius, pavyzdžiui: spręsti abstrakčias sąvokas, analizuoti ir spręsti problemas, kurti matematinius argumentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis, rasti pavyzdžių ir padaryti išvadas, taikyti matematines teorijas į fizines teorijas ir naudojant matematinę programinę įrangą. Jūs taip pat išmokysite pateikti argumentus ir išvadas tiksliai ir aiškiai, efektyviai tvarkysite savo darbą ir laiką, taip pat naudosite savo kritinį mąstymą, bendravimo įgūdžius ir komandinį darbą.

Atitinkamas išsilavinimas

Atitinkamos išsilavinimo / studijų, susijusių su įstojimo į šią programą, pavyzdžiai:

Studentai, turintys matematikos magistro laipsnį su stipriu GPA, turėtų būti gerai pasirengę įstoti į Ph.D. programa.

Stebėtojo paieška

Prieš pateikdami paraišką šiai programai, studentai privalo užtikrinti potencialų vadovą.

Koncentracijos

 • Taikomoji matematika
 • Bioinformatika
 • Biofizika
 • Kompiuterinė ir teorinė chemija
 • Kompiuterija
 • Geofizika
 • Matematinė biologija
 • Nanosudarba
 • Gryna matematika
 • Statistika
 • Teorinė fizika
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Skaityti daugiau

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Skaityti mažiau