Tvarumo doktorantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Praktiškai pagrįsta programa , skatinanti inovacijas ir kūrybiškumą sprendžiant realaus pasaulio iššūkius socialinėse, ekonominėse, technologinėse ir verslo srityse. Šioje natūraliai tarpdisciplininėje programoje jūs tapsite visos RIT akademikų tinklo, kuris stengiasi optimizuoti tvarias sistemas ir praktiką inžinerijos, gamybos, energetikos, švietimo ir kt.

Mūsų požiūris į tvarumą reiškia, kad dirbame platesniame aplinkos vertinimo, ekonomikos ir politikos kontekste. Kiekvienas Golisano tvarumo instituto fakulteto narys remia tam tikrą skaičių studentų konkrečių mokslinių tyrimų projektams, kurių apimtis skiriasi nuo fundamentinio mokslo iki taikomųjų technologijų iki įmonių tvarumo programų. Priėmę į finansuojamą mokslinių tyrimų projektą, gausite visiškai finansuojamą išsilavinimą, stipendiją, skirtą padengti gyvenimo išlaidas, savo biuro patalpas ir laiką, skirtą plėtoti savo techninę kompetenciją subtampose, priklausančiose nuo jūsų tyrimų.

Tvarumo doktorantūroje turėsite galimybę mokytis iš visų universitetų sričių, kad išvystytumėte savo novatorišką požiūrį į šią sritį, kuriant tokias metodikas, kaip gyvavimo ciklo vertinimas, rizikos aplinkai ir poveikio vertinimas, projektavimas. aplinkosauga, taršos prevencija, uždarojo ciklo tiekimo grandinės valdymas ir produkto naudojimo vertinimas. Be to, jūs dirbsite kartu su mūsų visame pasaulyje žinomais fakultetais, kurie yra aistringi mokslininkai įvairiose srityse, įskaitant biokurą, transportą, energetikos politiką, išteklių atkūrimą, protingus produktus ir sistemas ir kt.

Ph.D. laipsnis padeda naujoviškai galvoti apie tai, kaip tvarumas gali teigiamai paveikti sistemas visame pasaulyje, naudodamas didelių vaizdų sprendimus, nuo būsimų verslo lyderių mokymo iki gamtinių išteklių didinimo. Norint prisijungti prie šios programos, jums nereikės tvarumo fono; jums tiesiog reikia noro sukurti teigiamus pokyčius pasaulyje. Mes duodame visų amžiaus grupių studentus, pradedant nuo biotechnologijų iki verslo, ir iš viso pasaulio. Taip pat rasite daugybę amžių - daugelis programos studentų turi 10 metų karjeros patirtį ir (arba) mokymą pagal savo diržus, kai jie užsiregistruoja.

Fakultetas yra gerai žinomi mokslininkai ir aktyvūs mokslininkai, kurie ne tik pristato savo žinias į klasę, bet ir tiesiogiai įtraukia studentus į jų stipendiją. Šis darbas apima daugybę praktinės patirties mūsų įspūdingose mokslinių tyrimų patalpose , įskaitant 75 000 kv. Pėd. LEED platinos sertifikuotą mokslinių tyrimų pastatą, kuriame yra daugiau kaip 9 laboratorijos ir 6 technologiniai bandymai. Su šiuo patirties lygiu, jūs būsite pasiruošę įvairioms akademinėms ir pramonės darbo vietoms, kuriose galite daryti įtaką pasaulio požiūriui ir tausojančiai praktikai, nuo makro iki mikro.

Studijų planas

Su Ph.D. laipsnio integracinė mokymo programa , jums bus sukurti gilų pagrindą tvarumo mokslas, tvarios sistemos, rizikos analizė, ir dar daugiau. Taip pat galite rinktis iš kelių kolegijų iš RIT - nuo „skaičiavimo modeliavimo ir modeliavimo“ iki „statistinių duomenų gavybos principų“ - pritaikyti savo laipsnį ir kurti tarpdisciplininius santykius visame universitete.

Per savo finansuojamą mokslinių tyrimų projektą turėsite galimybę padaryti naujus ir įtakingus indėlius kuriant ir suvokiant tvarias technologijas. Naujausi disertacijos pavyzdžiai:

Jūs turite baigti 60 semestro kursų darbo ir mokslinių tyrimų valandas, kad užbaigtumėte šią programą.

Aktyvios mokslinių tyrimų sritys

Tvari energija
 • Kuro elementai
 • Fotovoltiniai
 • Energijos tiekimo ir paklausos modeliai
 • Energetikos politika
Apvali ekonomika
 • Gyvavimo ciklo vertinimas
 • Elektroninių atliekų ir baterijų perdirbimas
 • Atliekų šalinimas į energiją
 • Maisto atliekų tvarkymas
 • Perdirbimas
Tvarios miestų sistemos
 • Pažangūs miestai
 • Transporto sistemų analizė
 • Maisto atliekų tvarkymas
 • Maisto energija-vanduo Nexus

Bendrijos dalyvavimas

Ročesteris (NY) - tai tvarumo specialistų centras, turintis daug gamtos išteklių, pvz., Derlingos žemės ūkio paskirties žemės ir netoliese esančių pirštų ežerų. Daugelis studentų pasidalina savo aistra tvarumui su vietos bendruomene, dirbdami savanorių tarnyboje projektuose, tokiuose kaip K-12 švietimas, bendruomenės sodai, ūkininkų rinkos ir kt. Be to, prisijungsite prie didesnio tvarumo pasaulio, lankydamiesi ir pristatydami profesionalias konferencijas visame pasaulyje.

Priėmimo sąlygos

Turi būti atsižvelgta į priėmimą į doktorantūrą. tvarumo programos, kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Užbaigti taikomąją programą .
 • Laikykite akredituoto universiteto ar kolegijos bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš akredituotos įstaigos. Kursinis darbas turi apimti ne mažiau kaip vienerius metus koledžo mokslo ir vienerių metų kolegijos matematikos, įskaitant skaičiavimus ir statistiką.
 • Turi minimalų kaupiamą GPA 3,0 (arba lygiavertį).
 • Pateikite oficialius visų anksčiau baigtų bakalauro ir magistrantūros studijų darbų tekstus anglų kalba.
 • Pateikti balus iš GRE.
 • Pateikite asmeninį pareiškimą apie švietimo tikslus.
 • Pateikti dabartinę gyvenimo aprašymą arba gyvenimo aprašymą.
 • Pateikite bent du rekomendacinius raštus iš akademinių ar profesinių šaltinių. Laiškai turi būti pateikti tiesiogiai RIT ir turi būti konfidencialūs.
 • Tarptautiniai pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti balus iš TOEFL, IELTS arba PTE. Reikalingas minimalus TOEFL balas (internetinis). Reikalingas minimalus IELTS balas 7,0. Anglų kalbos testo rezultato reikalavimas netaikomas anglų kalbos mokiniams arba tiems, kurie pateikia amerikietiškose įstaigose uždirbtus laipsnius.
Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Skaityti daugiau

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Skaityti mažiau