Vadybos doktorantūros studijų programa

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

"Desautels" "McGill" vadybos fakultetas, pasaulyje žinomas dėl pažangiausių mokslinių tyrimų, siūlo Ph.D. Programos valdymas, kai neįvykdyti studentai atlieka fundamentinius tyrimus pagal valdymo žinių ir praktikos ribas.

Programa bendradarbiauja su fakulteto ir pramonės lyderiais, programa rengia studentus tapti savarankiškais mokslo darbuotojais, kurių dėstymas, publikacijos ir konsultacinė veikla prisideda prie pirmaujančių universitetų ir organizacijų visame pasaulyje.

Desautels Ph.D. programa dalyvauja bendrojoje doktorantūros studijų programoje, jungiančioje keturis pagrindinius Monrealio universitetus (HEC-Monrealis, Concordia, UQAM ir McGill). Todėl studentai gauna prieigą prie turtingų doktorantūros pasiūlymų iš kitų universitetų ir tikimasi, kad į jų komitetus bus įtraukti kitų universitetų dėstytojai.

Specializacijos sritys

Prieš įstojant į doktorantūrą "Desautels" valdymo programoje moksleiviai privalo pasirinkti specializacijos sritį iš vienos iš šių arba iš jų derinio:

 • Apskaita
 • Finansai
 • Informacinės sistemos
 • Rinkodara
 • Operacijų valdymas
 • Organizacinis elgesys
 • Strategija ir organizacija

Apskaita

Ph.D. Apskaitos specializacija - tai klausimai, susiję su įvairių vartotojų (ty investuotojais, finansų analitikų) apskaitos informacijos naudojimu, reglamentų poveikiu ir apskaitos praktikos bei teorijos pokyčiais. Tai apima finansinę atskaitomybę ir atskleidimą, valdymo apskaitos ir kontrolės sistemas bei auditą.

Finansai

Ph.D. Finansų specializacija rengia studentus moksliniams akademiniams karjerams. Nors studentai iš visų pusių yra skatinami taikyti, tipiškas studentas turi bakalauro arba magistro laipsnį ekonomikos, finansų, matematikos, statistikos, informatikos, inžinerijos ar fizikos.

Informacinės sistemos

Doktorantūros tikslai Informacinių sistemų (IS) specializacija - skatinti teorinius ir taikomuosius tyrimus, susijusius su informacinių sistemų praktika, sutelkiant dėmesį į mokslinį griežtumą ir aktualumą.

Rinkodara

Ph.D. Rinkodaros specializacija yra susijusi su vartotojų, konkurentų ir tarpininkų elgesiu, taip pat su jų sprendimų rezultatais, susijusiais su įmonių ir prekių ženklų veikla. Tarpdisciplininė sritis, rinkodara labai remiasi tokiomis sritimis kaip psichologija, ekonomika, statistika ir sociologija plėtojant teoriją ir metodiką.

Operacijų valdymas

Ph.D. Operacijų valdymo specializacija paprastai būdinga teorinių ir taikomųjų tyrimų mišiniu. Be McGill valdymo mokslo tyrimų centro, rajono nariai yra susiję su dviem pagrindiniais tarpuniversitetiniais tyrimų centrais - GÉRAD ir CIRRELT.

Organizacinis elgesys

Pagrindinis pagrindinis doktoranto tikslas Organizacinio elgesio specializacija - mokyti pasaulinės klasės tyrinėtojus šioje srityje. Sąvoka "organizacinis elgesys" reiškia teorijos ir tyrimų rinkinį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama organizacijų individualiam ir grupiniam požiūriui, supratimui ir elgesiui.

Strategija ir organizacija

Ph.D. Strategijos ir organizacijos specializacija skirta mokyti studentus strategijos ir organizavimo teorijoje ir metoduose. "Desautels" yra žinomas dėl savo proceso strategijos - dėmesio dinamiškumui, per kurį strategijos atsiranda ir įgyvendinamos organizacijose, ir konkrečias strateginių pokyčių dinamikos koncepcijas bei metodikas.

Programos struktūra

I etapas: paruošimas (nuo 3 iki 12 mėnesių)

Prieš pradėdami programą, jūs pasirinkote savo specializaciją iš šių sričių arba jų kombinacijos:

 • Apskaita
 • Finansai
 • Informacinės sistemos
 • Operacijų valdymas
 • Rinkodara
 • Organizacinis elgesys
 • Strategija ir organizacija
 • NSERC CREATE
 • "Enviro" parinktis

Reikalingi I etapo kursai apima:

 • Aukštojo išsilavinimo kursai (jei reikalaujama). Nustatoma registracijos metu, kurso reikalavimai priklausys nuo studento akademinio išsilavinimo ir (arba) norimo specializacijos srities.
 • Vadybos mokslinių tyrimų statistika (MGSC 706): temos apima paprastą, daugkartinę, daugiakampį ir laipsnišką regresiją; matricos požiūris į regresiją; vienos krypties dispersijos analizė, dvipusis dispersijos analizė su replikacija ir be jo; kovariacijos analizė; kelios palyginimo procedūros; neparametriniai statistiniai metodai; vienos ir daugelio pavyzdžių problemos; atsitiktinumo bandymai; ir naudoja statistines kompiuterines programas.

II etapas - specializacija (nuo 18 iki 24 mėnesių)

Kai įeisite į II etapą, sukursite III pakopos patariamąjį komitetą iš trijų ar daugiau narių. Bent vienas profesorius turi atstovauti vienam iš kitų universitetų, dalyvaujančių bendrojoje programoje. Šis komitetas prižiūrės visą savo II etapo darbą. Jo vaidmuo tris kartus:

 • Patvirtinti specializacijos ir paramos srities kursų pasirinkimą
 • Mokslinių tyrimų vadovo priežiūra
 • Norėdami tvarkyti savo išsamų egzaminą ir pateikti jums suderintą tekstų ir straipsnių sąrašą, kad galėtumėte pasiruošti egzaminui.

II etapas inicijuojamas pateikus II fazės formą, kurioje išvardijami komitetų nariai ir reikalavimai, turintys preliminarų užbaigimo datas. Šią fazę sudaro:

 • Mokslinių tyrimų metodikos seminaras (arba patvirtintas lygiavertis kursas): Įvadas į mokslinių tyrimų metodologijos pagrindus (mokslinis metodas, valdymo metodai, daugkartinis metodas), tyrimo pagrįstumas, tyrimo matavimas ir kokybiniai tyrimo metodai.
 • Seminaras pedagogikos srityje (arba patvirtintas lygiavertis kursas): pateikiant pagrindinius metodus, įrankius ir paramos priemones, naudojamas mokymo vadyboje (pvz., Paskaitos metodas, atvejai, mokymas per praktiką ir kt.), Šis seminaras suteikia dalyviams galimybę praktikuoti ir tobulinti jų mokymo įgūdžius ir apmąstyti universiteto dėstymą bei mokymo vietą akademinėje karjeroje.
 • Mažiausiai keturi kursai studento specializacijos srityje
 • Ne mažiau kaip du kursai studento paramos srityje
 • Mokslinis darbas
 • Išsamios egzamino parengimas ir užbaigimas

III fazė - disertacija (nuo 12 iki 24 mėnesių)

Visą III fazės darbą prižiūri jūsų III fazės disertacijos komitetas. Šis komitetas gali būti tas pats kaip jūsų II pakopos patariamasis komitetas arba jis gali būti atstatytas dar kartą dalyvaujant bent vienam dalyvaujančiam universitetui.

Šis trečiasis etapas prasideda pateikiant III fazės formą, kurioje yra komiteto narių sąrašas ir vieno puslapio apibūdinimas apie jūsų tyrimo temą. Tuomet viešai pristatysi savo disertacijos pasiūlymą, kurį turi oficialiai patvirtinti disertacijos komitetas. Kai tik baigsite tyrimą ir rašytą disertaciją, jūs viešai ginti savo disertaciją kaip paskutinę daktaro laipsnį.

Priėmimas

McGill Ph.D. Valdymo tikslas - pritraukti asmenis, turinčius stiprią akademinę padėtį, asmeninę iniciatyvą ir potencialą tapti puikiais mokslo darbuotojais.

Pareiškėjai vertinami pagal jų ankstesnius akademinius įrašus, buvusių dėstytojų ar vadovų atliktus vertinimus, standartinių aukštojo mokslo egzaminų atlikimą, atitinkamą darbo patirtį ir jų interesų derėjimą bei fakulteto dėmesio ir tikslų atitikimą.

McGillo daktaro komitetas peržiūri visas užpildytas paraiškas ir pateikia galutines priėmimo rekomendacijas Jungtiniam doktorantūros komitetui ir Magistrantūros studijų ir mokslinių tyrimų fakultetui, norint galutinai patvirtinti.

Kandidatai paprastai turi magistro laipsnį su stipriu akademiniu įrašu iš pripažinto universiteto.

Ph.D. Vadovybė yra tik dieninės programos. Atkreipiame dėmesį, kad mūsų doktorantūros programa neperžiūri specialių / mainų / apsilankymų paraiškų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

McGill University is one of Canada's best-known institutions of higher learning and one of the leading universities in the world.

McGill University is one of Canada's best-known institutions of higher learning and one of the leading universities in the world. Skaityti mažiau
Monrealis , Monrealis + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited