AACSB Accredited

Vadybos katedra priims paraiškas naujiems studentams už 2018 m. Rudenį. Pirminis paraiškų pateikimo terminas yra 2018 m. Sausio 15 d.


Ph.D. yra mokslo laipsnis. Mes tikime tiems, kurie gauna daktaro laipsnį. iš valdymo skyriaus turėtų būti talentingi ir entuziastingi organizaciniai mokslininkai. Jie turėtų sugebėti kritiškai vertinti esamus mokslinius tyrimus, versti ir skleisti mokslinių tyrimų žinias savo studentams ir jų bendruomenėms bei atlikti savo originalius tyrimus, papildydami tai, ką mes žinome ir ką mes darome valdymo disciplinoje. Todėl studentai, kurių pagrindinė sritis yra vadyba, gauna nemažą į mokslinius tyrimus orientuotą mokymą.

Pirminis šio mokymo būdas vyksta "vienas su vienu" darbo santykiuose. Ph.D. studentai skatinami glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto nariais dėl dabartinių mokslinių tyrimų projektų, iš kurių bendrai autoriaus darbai yra pateikti ir paskelbti šioje srityje. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs bendradarbiauti, kolegialus studentų fakulteto sąveikos, kurios dažnai lemia ilgalaikes mokslinių tyrimų partnerystes.

Mes taip pat turime didelių lūkesčių, kad mokiniai iš jų mokysis ir gerai atliks kursinius darbus. Studentai turėtų suvokti, kad jų esminės žinios padeda jiems taikyti ir kristalizuoti tai, ką jie mokosi apie metodus. Be to, mes tikimės, kad kursų metodai padės studentams padaryti geriau, labiau pagrįstas išvadas apie esamą valdymo teoriją ir mokslinius tyrimus.

Galiausiai mes tikime, kad Ph.D. Programa taip pat turėtų parengti studentus puikiai mokyti. Nors studentai tikriausiai nebus dėstytojai klasėje, kol po pirmųjų studijų metų mokysis per programą, mokysis sujungti kurso programą, parengti ir pristatyti paskaitas, kurti ir vertinti užduotis, kurti ir vertinti testus bei sekti studentų pažanga.

Pareiškėjas, kuris nėra anglų kalbos, kuris nori gauti finansavimą iš GTA ar Fellowship, turi pateikti testo balus, kurie apima bent TOEFL iBT kalbos skalę bent 23 arba bent 7 balus IELTS "Kalbėjimo" skyriuje arba turėti universitetinį regioninį akreditavimą Jungtinėse Valstijose bakalauro laipsnį.


Kas mus daro kitaip?

Mūsų programa yra orientuota į studentus. Mes suprantame, kad geriausia reklama aukštesniosioms Ph.D. programa turi išskirtinių absolventų. Mūsų studentai laimėjo daugybę (tarp) nacionalinių stipendijų, apdovanojimų ir apdovanojimų. Daugelis dėsto akademines pareigas ir dirba skirtingose ​​institucijose visame pasaulyje.

Mes nuolat laikome savo programą sąmoningai mažai, išlaikydami artimą studentų ir dėstytojų santykį 1: 1. Mes leidžiame išskirtinai kvalifikuotų mokinių galimybę dalyvauti ne visą darbo dieną. Kai jie įgis įgūdžių to padaryti, Ph.D. studentai taip pat raginami sekti savo mokslinių tyrimų interesais, o ne priversti vadovautis konkrečiu dėstytojų nariu.

Mes taip pat remiame daugelį mūsų dieninių studijų studentų, kuriems tęsiamos stipendijos ar asistentės, jei jie daro didelę akademinę pažangą. Mes norime padėti ugdyti studentų sėkmę mūsų programoje ir jų karjerą.

Mes teikiame aukščiausios kokybės mokslinius mokymus. Mūsų programa yra sudėtinga ir griežta; tai taip pat įdomi ir naudinga.


Priėmimo sąlygos

Priėmimo į Ph.D. Programa yra pagrįsta bendrosios priėmimo reikalavimų absolventų priėmimo. Ph.D. programos priėmimas, Graduate Management Admission Test (GMAT) arba Graduate Record Exam (GRE) rezultatas ir bakalauro ir magistro lygio akademinės veiklos rezultatai. Studentai, kuriems anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, turi siekti bent 550 TOEFL balų. Negalima atsisakyti TOEFL, net jei studentas turi magistro laipsnį iš JAV universiteto. Tarptautiniai pareiškėjai, įgiję minimalų leistiną lygį žodinei įeinančių egzaminų daliai, gali būti priimami su sąlyga, kad jie baigs anglų kalbos egzaminą arba baigs UT Arlingtono anglų kalbos įgūdžių programą prieš pradedant studijas. Pareiškėjai yra raginami pateikti santrauką su savo paraiška, kurioje pabrėžiami profesiniai ir asmeniniai pasiekimai, kalbinės kompetencijos, kompiuterinė patirtis ir lyderystės patirtis. Pareiškimas apie tikslą, kuriame apibūdinami pareiškėjo akademiniai ir darbo pagrindai, tyrimų interesai ir priežastys, kodėl kreiptis į UTA Ph.D. programa yra reikalaujama kaip dalis paraiškos.

Priimtinumo sprendimams priimti naudojami keli kriterijai. Kiekybinės priemonės apima kandidato GMAT ar GRE balą ir balų taškų vidurkius bakalauro ir magistro lygio kursus, kaip apskaičiuoja magistro priėmimo. Nenaudojama jokios formulės, nei svoris, priskirtas šiems veiksniams. Nėra nustatytų minimalių GMAT ar GRE normų, reikalingų priėmimui, ir nenutrūkstamų balų įvertinimo balų vidurkiai. Standartizuotas bandomasis balas (GMAT arba GRE) nėra naudojamas kaip vienintelis kriterijus pareiškėjo priėmimo sprendimui.

Ph.D. priėmimo sprendimus priima komitetas, kurį vadovauja pagrindinis lauko koordinatorius, kurio kandidatas nori specializuotis (valdymas, finansai ir kt.). Šie komitetai paprastai atsižvelgia į daugelį veiksnių (švietimo tikslai, rekomendacijų laiškai ir tt), be kiekybinių metrikų, kad būtų priimtas sprendimas. Visi studentai, norintys turėti stiprią paraišką daktaro laipsniui. Programa yra skatinama įgyti mokslinių tyrimų patirtį per tokias veiklas kaip dirbti mokslų asistentė fakulteto narys, rašyti magistro darbas, ir / arba pristatyti dokumentus akademinėse konferencijose. Teigiamai vertinama ir stipri veikla mokslinių tyrimų metodų ir pažangiosios statistikos kursuose. Studentai, norintys sužinoti daugiau apie priėmimo procesą konkrečiai verslo administravimo sričiai, yra raginami kreiptis į pagrindinį šios srities srities koordinatorių.

Priėmimo sprendimų kategorijos

Pareiškėjas yra besąlygiškai priimamas, kai visi svarstomi veiksniai rodo labai didelį akademinės sėkmės, kaip verslo doktoranto, potencialą. Kai daugelis veiksnių nurodo potencialo trūkumą, priėmimas bus atmestas. Doktorantūros studijų programa negali būti laikinai įteikiama.

Laikinas sprendimas pripažinti gali būti suteikiamas, kai pareiškėjas atitinka besąlygiško įleidimo kriterijus, tačiau aukštojo mokslo laipsnio atvykimo metu nebuvo gautas informacijos apie pareiškėją (pvz., Oficialių testų rezultatų nėra). Atidėtas sprendimas gali būti priimtas, kai pareiškėjo byla nėra pakankamai išsami, kad priimtų sprendimą arba priimtų sprendimą neigti.


Mokymas ir mokesčiai

Fall 2018 Graduate Nonresident Tuition and Fees

Fall 2018 Graduate Resident Mokymas ir Mokesčiai


Tarptautiniai studentai norės pateikti finansinius dokumentus / pareiškimus, nes jie taip pat pateikia paraiškos medžiagą.

Tarptautinės finansinės atskaitomybės forma


Programos prioritetinės datos yra šios:

Ruduo: kovo 15 d
Pavasaris: spalio 15 d
Vasara: balandžio 1 d


Paraiškos priimamos pasibaigus kiekvienai kadencijai paskelbtai prioriteto datai, tačiau norint garantuoti priėmimo priėmimą prašome pateikti paraišką ir susijusias medžiagas pagal prioriteto datą. Tačiau svarbu tinkamai taikyti anksčiau numatytą pradžios datą, kad galėtumėte pasinaudoti konkrečioms programoms skiriomis finansavimo galimybėmis, pvz., Asistentais ir stipendijomis. Turėkite omenyje, kad departamentų paraiškų apdorojimo trukmė labai skiriasi, o kai kurioms programoms reikia programų iki vienų metų iš anksto.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Texas Arlington »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
10,126 USD
10,126 USD per semestrą nerezidentams (9 valandos per semestrą). 4,577 USD už semestrą nerezidentams (9 valandos per semestrą).
Deadline
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Grd. 12, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Grd. 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal