Vadybos doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ph.D. yra mokslo laipsnis. Mes tikime tiems, kurie gauna daktaro laipsnį. iš valdymo skyriaus turėtų būti talentingi ir entuziastingi organizaciniai mokslininkai. Jie turėtų sugebėti kritiškai vertinti esamus mokslinius tyrimus, versti ir skleisti mokslinių tyrimų žinias savo studentams ir jų bendruomenėms bei atlikti savo originalius tyrimus, papildydami tai, ką mes žinome ir ką mes darome valdymo disciplinoje. Todėl studentai, kurių pagrindinė sritis yra vadyba, gauna nemažą į mokslinius tyrimus orientuotą mokymą.

Pirminis šio mokymo būdas vyksta "vienas su vienu" darbo santykiuose. Ph.D. studentai skatinami glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto nariais dėl dabartinių mokslinių tyrimų projektų, iš kurių bendrai autoriaus darbai yra pateikti ir paskelbti šioje srityje. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs bendradarbiauti, kolegialus studentų fakulteto sąveikos, kurios dažnai lemia ilgalaikes mokslinių tyrimų partnerystes.

Mes taip pat turime didelių lūkesčių, kad mokiniai iš jų mokysis ir gerai atliks kursinius darbus. Studentai turėtų suvokti, kad jų esminės žinios padeda jiems taikyti ir kristalizuoti tai, ką jie mokosi apie metodus. Be to, mes tikimės, kad kursų metodai padės studentams padaryti geriau, labiau pagrįstas išvadas apie esamą valdymo teoriją ir mokslinius tyrimus.

Galiausiai mes tikime, kad Ph.D. Programa taip pat turėtų parengti studentus puikiai mokyti. Nors studentai tikriausiai nebus dėstytojai klasėje, kol po pirmųjų studijų metų mokysis per programą, mokysis sujungti kurso programą, parengti ir pristatyti paskaitas, kurti ir vertinti užduotis, kurti ir vertinti testus bei sekti studentų pažanga.

Pareiškėjas, kuris nėra anglų kalbos, kuris nori gauti finansavimą iš GTA ar Fellowship, turi pateikti testo balus, kurie apima bent TOEFL iBT kalbos skalę bent 23 arba bent 7 balus IELTS "Kalbėjimo" skyriuje arba turėti universitetinį regioninį akreditavimą Jungtinėse Valstijose bakalauro laipsnį.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo į Ph.D. Programa yra pagrįsta bendrosios priėmimo reikalavimų absolventų priėmimo. Ph.D. programos priėmimas, Graduate Management Admission Test (GMAT) arba Graduate Record Exam (GRE) rezultatas ir bakalauro ir magistro lygio akademinės veiklos rezultatai. Studentai, kuriems anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, turi siekti bent 550 TOEFL balų. Negalima atsisakyti TOEFL, net jei studentas turi magistro laipsnį iš JAV universiteto. Tarptautiniai pareiškėjai, įgiję minimalų leistiną lygį žodinei įeinančių egzaminų daliai, gali būti priimami su sąlyga, kad jie baigs anglų kalbos egzaminą arba baigs UT Arlingtono anglų kalbos įgūdžių programą prieš pradedant studijas. Pareiškėjai yra raginami pateikti santrauką su savo paraiška, kurioje pabrėžiami profesiniai ir asmeniniai pasiekimai, kalbinės kompetencijos, kompiuterinė patirtis ir lyderystės patirtis. Pareiškimas apie tikslą, kuriame apibūdinami pareiškėjo akademiniai ir darbo pagrindai, tyrimų interesai ir priežastys, kodėl kreiptis į UTA Ph.D. programa yra reikalaujama kaip dalis paraiškos.

Priimtinumo sprendimams priimti naudojami keli kriterijai. Kiekybinės priemonės apima kandidato GMAT ar GRE balą ir balų taškų vidurkius bakalauro ir magistro lygio kursus, kaip apskaičiuoja magistro priėmimo. Nenaudojama jokios formulės, nei svoris, priskirtas šiems veiksniams. Nėra nustatytų minimalių GMAT ar GRE normų, reikalingų priėmimui, ir nenutrūkstamų balų įvertinimo balų vidurkiai. Standartizuotas bandomasis balas (GMAT arba GRE) nėra naudojamas kaip vienintelis kriterijus pareiškėjo priėmimo sprendimui.

Ph.D. priėmimo sprendimus priima komitetas, kurį vadovauja pagrindinis lauko koordinatorius, kurio kandidatas nori specializuotis (valdymas, finansai ir kt.). Šie komitetai paprastai atsižvelgia į daugelį veiksnių (švietimo tikslai, rekomendacijų laiškai ir tt), be kiekybinių metrikų, kad būtų priimtas sprendimas. Visi studentai, norintys turėti stiprią paraišką daktaro laipsniui. Programa yra skatinama įgyti mokslinių tyrimų patirtį per tokias veiklas kaip dirbti mokslų asistentė fakulteto narys, rašyti magistro darbas, ir / arba pristatyti dokumentus akademinėse konferencijose. Teigiamai vertinama ir stipri veikla mokslinių tyrimų metodų ir pažangiosios statistikos kursuose. Studentai, norintys sužinoti daugiau apie priėmimo procesą konkrečiai verslo administravimo sričiai, yra raginami kreiptis į pagrindinį šios srities srities koordinatorių.

Papildoma informacija apie programą.

Mokymas ir prieinamumas

Informacija apie UTA mokslą ir prieinamumas

Prioritetinių paraiškų teikimo datos

Kritimas | Kovo 15 d
Pavasaris | Rugpjūčio 15 d
Vasara | Vasario 15 d

Paraiškos priimamos pasibaigus kiekvienos kadencijos prioriteto datai, tačiau norint garantuoti priėmimą, prašymą ir susijusią medžiagą prašome pateikti iki prioriteto datos. Tačiau svarbu kreiptis gerokai anksčiau nei numatoma pradžios data, kad galėtumėte naudotis konkrečios programos finansavimo galimybėmis, tokiomis kaip asistentų ir stipendijos. Atminkite, kad skyrių paraiškų apdorojimo laikas labai skiriasi ir kai kurioms programoms reikia programų iki vienerių metų anksčiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... Skaityti daugiau

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited