Vadybos ir technologijos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kas yra vadybos ir technologijų DBA?

Vadybos ir technologijų DBA yra vykdomoji doktorantūros programa, skirta vyresniems intelektualaus smalsumo specialistams, norintiems pasiekti pokyčių.

Vadybos ir technologijų DBA yra vykdomoji doktorantūros programa profesionalams, turintiems didelę patirtį. Programa skirta tiems, kurie nori pasinaudoti savo organizacijomis ir platesnėmis bendruomenėmis, pasinaudodami trikdančių technologijų galimybėmis.

Mūsų tikslas yra sukurti naują „mokslininkų praktiką“, kuris galėtų pritaikyti pažangiausius tyrimus dabartinėms vadybos problemoms, kurioms reikia aukšto lygio žinių apie naujas technologijas ir jų galimybes.

Be to, šis vykdomasis daktaro laipsnis suteiks aukštos kvalifikacijos specialistams puikias tinklų kūrimo galimybes ir galimybę dalyvauti mokymosi ir naujovių bendruomenėje, kuri prisideda prie pramonės, geriausios praktikos, kuriant gerovę didinančios viešosios politikos formavimo, ir nukreipti technologinius sutrikimus į visuomenės gerovę.

Programa mokoma bendradarbiaujant „ Comillas ICADE“ (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas ir Teisės fakultetas) ir „ Comillas ICAI“ (Inžinerijos mokykla). Šis strateginis aljansas kartu su Comillas Popiežiškojo universiteto humanistinėmis tradicijomis yra raktas į visapusišką technologijų iššūkių ir naujų verslo galimybių sprendimą.

DBA yra trejų metų programa, derinanti trumpus kursus per pirmuosius pusantrų metų, su naujovėmis ir moksliniais tyrimais antroje pusėje, todėl sėkmingai ginama disertacija. Absolventai įgyja Comillas Popiežiškojo universiteto verslo administravimo daktaro laipsnį .

Bendradarbiavimas su MIT Sloan

MIT Sloan vadybos mokykla ir Universidad Pontificia Comillas pasirašė susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo absolventų švietimo srityje. Mūsų vadybos ir technologijų DBA studentai „MIT Sloan“ lankys kursą „Trikdantys verslo modeliai“. Esame įsitikinę, kad tokio pobūdžio veikla skelbs ilgų ir vaisingų mūsų institucijų santykių pradžią.

Mūsų studentai sako taip

Pirmoji DBA studentų grupė tai pasakė apie programą.

"DBA programa yra unikali galimybė pakankamai vyresniems specialistams, kad būtų galima apsvarstyti juos užimant pareigas Direktorių valdyboje, kad būtų galima giliai suprasti technologijos poveikį verslo pasaulyje, būtiną užpildyti didėjančią spragą."
Paula García Arana, „Santander“ vartotojų finansų planavimo, kontrolės ir reguliavimo direktorė

"DBA yra puikus būdas profesionalui, turinčiam didelę patirtį, įgyti doktorantūros laipsnį. Jame derinami geriausi akademinio ir praktinio požiūrio į mokslinius tyrimus ir naujoves".
Jose Antonio Lópezas, „Muñoz“ generalinis direktorius, „Ericsson“ Ispanija

"Mes visi turime atitinkamos programos patirties, ir čia mes išmokome kritinę apžvalgą ir sistemingą teorijų pritaikymą, kad iš tikrųjų pasikeistų mūsų sritis".
Carlos Gómez-Múgica de la Rica, „Mago Equity Partners“ įkūrėjas

Kuo mes skiriamės

89% „C-Suite“ pozicijų

Dauguma pirmosios kohortos studentų yra C lygio vadovai savo organizacijose, o 55% yra savo įmonių vadovai ar partneriai.Darbo patirtis

44% studentų turi daugiau nei 25 metų darbo patirtį.

Pramonės šakos

Mūsų studentai yra iš įvairių sričių:

 • Finansinė: 38%
 • Maistas ir gėrimai: 6%
 • Energija: 13%
 • Konsultacijos: 19%
 • NVO: 13 proc.
 • Pramoninis: 6%
 • Telekomunikacijos: 6%


Pareiškėjo profilis

Vadybos ir technologijų DBA yra skirta kandidatams, turintiems šiuos profilius:

 • - 20 metų profesinė patirtis, įskaitant keletą metų aukščiausio lygio vadovo pareigas, arba
 • 15 metų profesinė patirtis, įskaitant keletą metų aukščiausio lygio vadovo pareigas ir magistro studijų programą socialinių mokslų, humanizmo ar inžinerijos srityse, arba
 • 15 metų profesinė patirtis, įskaitant keletą metų aukščiausio lygio vadovo pareigas ir akredituotą atestavimą kandidato kompetencijos srityje (pvz., CFA įgaliojimai), ir
 • Profesionalus anglų kalbos meistriškumas
 • Kitus profilius būtų galima įvertinti atsižvelgiant į jų karjeros ir profesinio gyvenimo poveikį.

Papildomi reikalavimai

Anglų kalba: mažiausiai B2, o C1 - labai rekomenduojama.

Mokymo planas

DBA yra sudarytas iš dviejų etapų:

Per pirmuosius pusantrų metų dalyviai dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose ir apibrėžia savo tyrimų klausimus. Šio etapo pabaigoje ir sėkmingai įvertinę mokslinių tyrimų pasiūlymą, dalyviai įgyja vadybos ir technologijų pažangiosios programos laipsnį.

Antraisiais metais, ypač trečiaisiais, dalyviai atlieka savo tyrimus ir rašo DBA darbą, kurį turi apginti trečiųjų metų pabaigoje.

Visos programos metu ir kaip pasiūlymą mokytis visą gyvenimą absolventams, Universitetas siūlys specializuotas mokymo tabletes valdymui ir technologijoms aktualiais klausimais.

1 metai

 • Išplėstiniai mokymo kursai (12 savaitgalių + 1 intensyvus kursas)
2 metai

 • Išplėstiniai mokymo kursai (4 savaitgaliai + 1 pasirenkamas intensyvus kursas)
 • Tyrimo Pasiūlymas
 • Bendros darbo sesijos (2 savaitgaliai)

3 metai

 • Bendros darbo sesijos (3 savaitgaliai)
 • Tyrimai
 • Darbo gynimas


Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals.

ICADE Business School, as an integral part of the Faculty of Economics and Business Administration at Comillas Pontifical University, benefits from a long history of training business professionals. Skaityti mažiau