Verslo administravimo daktaras (DBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo daktaras (DBA)

Institucijos misija - ugdyti asmenis, kurie prisidės prie pasaulinių organizacijų vadovavimo ir vadovavimo.

Sveiki atvykę iš akademinio dekano

Daugelis dabar mano, kad DBA XXI amžiuje yra MBA, kuri buvo iki XX a. Antrosios pusės. Neatsižvelgdama į šias diskusijas, be abejo, darbo aplinka susiduria su iššūkiais be istorinio precedento. Verslo ir vyriausybės lyderiai visur susiduria su naujomis situacijomis, dėl kurių ankstesnės teorijos, praktikos ir strategijos neatrodo įmanoma. Pokyčiai vis didėja, o globalizacijos poveikis, iš karto gilus ir subtilus, veikia visas institucijas ir organizacijas. Nebegalima lyderių būti patenkinti paprasčiausiai taikyti žinias, jie turi vadovauti žinių generavimui savo organizacijose, kurios informuoja apie savo aplinkybes būdingą praktiką ir politiką. Kitaip tariant, šiandieniniai verslo lyderiai turi sugebėti vadovauti su darbu susijusiems tyrimams. Šis DBA skirtas suteikti kandidatams tokią galimybę.

SBS tarptautinis verslo administravimo daktaras (DBA) siūlo galimybę organizacijoms ir asmenims, siekiantiems pagerinti savo verslo rezultatus, sukuriant aukščiausią pajėgumą tirti ir spręsti organizacines problemas, kuriant ir atliekant originalius tyrimus.

Jis aprūpina vyresniuosius vadovus, turėjusių įgūdžių pritaikyti dabartinę mokslinių tyrimų metodiką į įmonių susirūpinimą keliančius klausimus ir tobulinti kandidatų mokslinių tyrimų ir konsultavimo įgūdžius.

Kviečiame apsvarstyti daugybę privalumų, kuriuos SBS DBA neakivaizdinės studijos programa suteiks jūsų karjerai.

Bert Wolfs, Ph.D.

Akademinis dekanas

DBA prieš daktaro laipsnį

DBA skiriasi nuo filosofijos daktaro (Ph.D.), sutelkiant dėmesį į praktiką, politiką ar strategiją, atsižvelgiant į asmens darbo vietą. Abiejų daktaro laipsniai apima esminio originalaus darbo plėtrą. Tačiau profesionalus daktaro laipsnis, pvz., DBA, reikalauja kitokio pobūdžio tyrimų, nei Ph.D. Daktaro laipsniui moksliniai tyrimai turi atlikti reikšmingą indėlį į žinių sritį. Moksliniai tyrimai turi daryti reikšmingą indėlį į praktiką, politiką ar strategiją. DBA tyrimai taikomi verslo klausimams (-ams) ir atliekami atsižvelgiant į profesinę praktiką.

Savo DBA savybės

TIKSLAS

Verslo administravimo daktaro programa stengiasi įtraukti teoriją ir praktiką į sprendimų priėmimą sudėtingose ​​organizacijose, siekiant padėti šioms institucijoms prisitaikyti prie pokyčių ir nustatyti ilgalaikio išgyvenimo pagrindus.

APŽVALGA

DBA programoje pramonė ir akademiniai specialistai remiasi magistro lygio pagrindiniais įgūdžiais ir žiniomis, norėdami įgyti aukštesnį kompetencijos lygį taikomųjų tyrimų vykdymui, suprasti teorinę ir taikomąją literatūrą pasirinktoje verslo disciplinoje ir universiteto mokymo esmę atitinkančiose savybėse . DBA absolventas sukurs kritines žinias ir įgūdžius sėkmingam koledžų ir universitetų dėstymui, tarnybai profesijai ir bendruomenei, būsimam profesiniam tobulėjimui ir įgūdžių bei įgūdžių, reikalingų verslo konsultavimui ir valdymui, įgijimui.

DBA studijų programa yra sukurta siekiant patenkinti specialius reikalavimus akademiniams ir verslo specialistams, kurie turi motyvaciją išplėsti savo žinias ir įgūdžius, kad atitiktų besikeičiančius šiuolaikinių organizacijų poreikius. Programa skirta patenkinti gebančių studentų poreikius, nepriklausomai nuo jų koncentracijos.

Doktorantūros studijos yra skirtos tam, kad dirbantys specialistai galėtų derinti karjeros ir šeimos poreikius. Studentai atitinka programos reikalavimus baigdami kursus, savaitgaliais ir internetinį darbą.

pagrindinės priežastys, dėl kurių turėtumėte apsvarstyti SBS DBA

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl ketinate imtis tarptautinės DBA programos. Galbūt visada buvo jūsų svajonė pasiekti aukštojo mokslo aukščiausią lygį. Tai gali būti iššūkis atlikti nuodugnius tyrimus srityje, kurioje jūs aistringai, ir pasitenkinimą prisidėti prie žinių pasaulio ir profesinės praktikos. Galbūt jūsų kvestas yra asmeninio tobulėjimo ir karjeros pažanga.

Nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, pasaulinės klasės daktaro programos iššūkis yra galbūt vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos kada nors padarysite. Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl SBS International DBA yra laimėjusi programa.

SBS reputacija

SBS turi vadybos ir verslo švietimo kompetencijos reputaciją. DBA programa SBS dvigubai akredituota Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP) ir Tarptautinės verslo edukacinės asamblėjos (IACBE), kurią pripažįsta JAV aukštojo mokslo akreditavimo taryba (CHEA).

Mūsų dėstytojai yra mokslinių tyrimų ir praktikos lyderiai, todėl mūsų dalyviai gali patobulinti įvairias temas.

SBS palaiko glaudžius ryšius su pramone per savo bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ryšius.

Efektyvus mokymosi ištekliai

Svarbiausias sėkmingo doktoranto lygio mokymosi elementas - prieinamumas ir galimybė susipažinti su informacija. SBS plataus mąstymo paketą sudaro vadovėliai, elektroniniai skaitymai, moksliniai straipsniai ir vadovai. Be to, galite visapusiškai naudotis SBS didžiulėmis bibliotekos ištekliais, įskaitant didžiąsias internetines duomenų bazes, kad galėtumėte greitai pasiekti tūkstančius viso teksto žurnalų, mokslinių straipsnių, santraukų, konferencijų pranešimų ir naujienų straipsnių. Šie internetiniai ištekliai yra geriausiai žinomi pasaulyje.

Įspūdingi mokymosi rezultatai

Galutinis rezultatas, kylantis per šį griežtą DBA, reiškia, kad jūs kuriate ne tik pažangiausias žinias ir patirtį, bet taip pat galite sukurti patikimus gebėjimus valdymo konsultacijose, įmonių veiklos tyrinėjimuose, taip pat akademiniuose tyrimuose, leidžiančiuose paskelbti darbą tarptautiniu mastu pripažinti teisėjo žurnalai. Kandidatai vertinami 50% kursinių darbų ir 50% mokslinių tyrimų.

Lankstumas

Programa gali užtrukti ne mažiau kaip 2,5 metus, tačiau gali būti leidžiama ilgiau kaip šešerius metus. Jei kursai atliekami per savaitgalius, galite ir toliau dirbti visą darbo dieną. Kursų seminarai yra numatyti iš anksto kas du mėnesius. Taigi galite planuoti juos savo kalendoriuje. Laiko lankstumas - svarbi funkcija, kurią užsiėmę specialistai tikrai vertina.

Programos struktūra

Verslo administravimo daktaras yra integruotas kursų ir mokslinių tyrimų programa, kuri gali būti baigta mažiausiai dvejus su puse metų.

Kursų sudedamoji dalis susideda iš pirmųjų metų. Kursai vyksta klasėje intensyviai dirbtuvių modeliu, kuriame yra akis į akį. Visi kursai vertinami raštu. Pereinamuoju laikotarpiu tarp kursų etapo ir tyrimo etapo kandidatas tinkamai atlieka vertinamų mokslinių tyrimų pasiūlymų rinkinį (po vieną kiekvienam mokslinių tyrimų projektui).

Tinkamai užbaigus kursinių padalinių, numatytų per pirmuosius metus, kandidatai įstoja į tyrimo stadiją, kai jie vykdo individualius, prižiūrimus mokslinių tyrimų projektus. Kiekvieno tyrimo projekto rezultatas yra publikuojamo stiliaus ir kokybės tyrimo darbas. Studijų portfelis pateikiamas išoriniam egzaminui.

DBA priėmimo reikalavimai

Pareiškėjai, norintys įstoti į DBA programą paprastai turi:

  • MBA laipsnis arba lygiavertis iš patvirtintojo universiteto ar jam prilygintas;

arba

Jei yra kitų magistro laipsnių kvalifikacijų, pareiškėjams gali būti prašoma užpildyti nustatytą pereinamojo laikotarpio programą (paprastai skiriami kursai iš MBA programos);

arba

atitinkamas aukštojo mokslo diplomas arba bakalauro laipsnis su pagyrimu bent 2A standartą iš patvirtintos universiteto ar lygiavertės aukštosios mokyklos;

ir

  • Esminė (ne mažiau kaip penkerių metų) patirtis vykdomosios valdžios / valdymo lygmeniu. Visi DBA kandidatai turi sugebėti įrodyti savo išsilavinimą ir (arba) profesinę veiklą, kad atliktų mokslinius tyrimus doktorantūros lygiu. Jie turėtų sugebėti iki šiol parodyti savo karjeros sėkmę ir dokumentuoti, kaip DBA programa tinka jų asmeniniams ar karjeros planams ateityje.
  • Visi DBA pareiškėjai privalo pateikti 1000 žodžių išdėstytą savo siūlomą tyrimo temą / idėją kaip dalį savo priėmimo paraiškos.
  • Visi DBA kandidatai privalo gerai įsisavinti anglų kalbos žinias

arba

Pateikite įrodymą, kad TOEFL balas yra mažiausiai 90.

Galutinis sprendimas dėl tinkamumo, priimtinumo kvalifikacijos ir mokslinių tyrimų sričių DBA programoje yra SBS Swiss Business School . Visi pareiškėjai turi turėti el. Pašto / interneto prieigą visoje programoje.

PATEIKTI ONLINE @ www. SBS .edu

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SBS Swiss Business School is a pioneering management institution dedicated to preparing students for the careers of the global economy in International Management, Finance, Marketing and other fields. ... Skaityti daugiau

SBS Swiss Business School is a pioneering management institution dedicated to preparing students for the careers of the global economy in International Management, Finance, Marketing and other fields. We are a quality-driven niche player. Skaityti mažiau