Verslo administravimo daktaras (DBA) Grenoble Ecole de Management (GEM), Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tikslai

Grenoblio "Ecole de Management" siūloma verslo administravimo daktaro laipsnis yra mokslinis doktorantas, kuris suteikia dalyviams galimybę įgyti aukščiausio lygio, unikalių ir iššūkių pagrįstų kvalifikacijų versle.

Šis doktorantūros verslo laipsnis yra ypač orientuotas į technologijų valdymą, organizacinius pokyčius ir inovacijas. Tačiau programa taip pat gali apimti daugiau tradicinių mokslinių tyrimų temų tokiose srityse kaip vadyba, finansai, rinkodara ir organizacinė elgsena.

Kodėl prisiregistruoti į vykdomosios daktaro (DBA) programą?

Yra trys svarbūs komponentai, kurie labai priklauso nuo pareiškėjo sprendimo įsiregistruoti DBA programoje:

 • KARJEROS POVEIKIS po baigimo, jūs taip pat galite dirbti ir studijuoti tuo pačiu metu!
 • PATIRTIS programos metu
 • Verslo mokyklos KULTŪRA.

Programa

Verslo administravimo doktorantas (DBA) programa yra padalinta į du etapus:

I etapas - vadybos mokslų doktorantūros studijos:

Filosofija, metodai ir įrankiai (nuo 18 iki 24 mėnesių)

DBA studentai pradeda tyrimo projektavimo, duomenų rinkimo ir duomenų analizės metodus ir būdus, kad atliktų, analizuotų, autorių ir publikuotų doktorantūros standartus atitinkančius tyrimus. Studentai baigia keturis-šešis mokslinių tyrimų mokymo seminarus, vykstančius Grenoblyje ir šalyse partnerėse.

Tarp seminarų studentai parengia išsamų tyrimo disertacijos pasiūlymą, atlieka bandomąjį tyrimą ir atlieka atskirus mokslinių tyrimų ir mokslinių tyrimų srities darbus doktorantų vadovų vadovu. Norint pereiti prie II pakopos studentai privalo parengti tris rašytinius darbus. Jie apima:

 • Išplėstinis mokslinių tyrimų pasiūlymas (1500–4000 žodžių)

 • Išsami leidžiamoji literatūros apžvalga (nuo 5000 iki 20 000 žodžių); ir

 • Preliminarus tezė (nuo 15 000 iki 30 000 žodžių).

Sėkmingai baigus I etapą, suteikiamas pažymėjimas vadybos mokslų tyrimuose.

II etapas. Darbas (24-30 mėnesių neakivaizdinės studijos)

DBA tyrimo ir baigiamojo darbo dalis, kurią sudaro daugiausia individualus tyrimas, yra prižiūrimas kvalifikuoto profesoriaus, turinčio tarptautinę reputaciją technologijų valdyme, verslo inovacijose ir organizacinių pokyčių valdyme, priežiūroje ir teikiantis platų spektrą srities specialistų.

DBA baigiamajame darbe turėtų būti įrodymų apie originalią stipendiją, atitinkančią leidybos standartus, ir pateikia naudingų vadybinių rekomendacijų.

DBA kandidatai turi parodyti savo sugebėjimą atlikti pirminius tyrimus; testuoti, taikyti ir išnagrinėti savo ir kitų idėjas; ir suprasti santykius tarp jų temų ir platesnių žinių sričių.

Kandidatams gali būti reikalaujama nustatyti dabartines problemas ir taikyti atitinkamas teorijas problemoms spręsti.

Fakultetas

Kiekvieną DBA kandidatą priskiria ir prižiūri tyrinėtojų profesorius iš Grenoblio "Ecole de Management" arba partnerės institucijos.

Įsidarbinimo galimybės

Karjera

Verslo administravimo doktorantas (DBA) programa leidžia studentams:

 • Suprasti naujausius tyrimus savo studijų srityse;

 • Gaukite reikiamą supratimą ir patirtį, taikydami mokslinių tyrimų projektavimo, duomenų rinkimo ir duomenų analizės metodus ir būdus;

 • Elgesio, rašymo ir platinimo aukšto lygio doktorantūros lygio tyrimus;

 • Pasiekti aukštesnio lygio profesionalų praktiką, valdantį technologijas, inovacijas ir pokyčius; ir

 • Pasiekite teisėtumą kaip mokslininkai ir dėstytojai akademinėse ir neakademinėse aplinkose

Įmonės

Grenoblio "Ecole de Management" DBA kandidatų rėmėjai pasirinko įmones iš savo mokslinių tyrimų ir studijų. Kiekvienas kandidatas atlieka doktorantūros tyrimus, susijusius su esamais verslo ir valdymo klausimais, kurie dažnai yra pagrįsti jų dabartinėmis ir numatomomis poreikiais. Be to, bendrovės gali išlaikyti vertingus vadovus, kai jie vykdo savo daktaro laipsnius šiame neakivaizdinės studijų programos.

Priėmimas

DBA programos kandidatai įdarbinami iš viso pasaulio. Jie yra iš įvairių sričių: mokslo, humanitarinių ir techninių bei inžinerinių sričių. Paprastai jie yra aukšto lygio specialistai, pavyzdžiui, vadovai ar vadovai, turintys aukštųjų laipsnių verslo disciplinose.

DBA poveikis

Nuo 1993 m. Mūsų DBA tyrimų programa aktyviai jungia verslą ir akademines bendruomenes, kad būtų galima pradėti pokyčius ir skatinti pažangą per originalius ir griežtus tyrimus.

Mūsų DBA studentų moksliniai tyrimai įtakoja valdymo ir organizacinę aplinką aukščiausiu lygmeniu. Kiekvienoje studento disertacijoje yra skyrius, skirtas jų doktorantūros tyrimams atlikti, ir pateikia atitinkamas rekomendacijas organizacijoms, kad įveiktų pagrindinius iššūkius.

DBA studentai ir absolventai yra skatinami dalintis savo rezultatais ir rezultatais su kuo plačia auditorija, kad galėtų informuoti ir bendrauti su savo bendraamžiais, organizacijomis ir bendruomenėmis.

Su dideliu dėmesio sklaidai verslo ir akademinėms auditorijoms, tinkamumo ir griežto DBA tyrimo derinys palaiko mūsų reputaciją valdant technologijas, inovacijas ir verslumą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

41 North delivers the DBA, Executive MBA and the Digital Excellence Post-Graduate Certificate. 41 North focuses on leadership in the digital age and the assessment and management of new technologies.

41 North delivers the DBA, Executive MBA and the Digital Excellence Post-Graduate Certificate. 41 North focuses on leadership in the digital age and the assessment and management of new technologies. Skaityti mažiau

Akreditacijos