Verslo administravimo daktaras - DBA Online

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Verslo administravimo daktaras - „DBA Online“ vyresniesiems vadovams siūlo profesinį daktaro laipsnį arba teisės ir daktaro laipsnį suteikiantį verslo ir vadybos atitikmenį. Tai yra aukščiausias profesinių ir akademinių žinių lygis, kartu su gebėjimu šias žinias pritaikyti kuriant ir vertinant naujus svarbių problemų sprendimus. Šveicarijos vadybos mokykla yra tarptautiniu mastu akredituota verslo mokykla, kurios pagrindinis miestelis yra Romoje, Italijoje.

119474_01.jpg

Kodėl verta daryti DBA?

DBA studijos yra vienas iš sudėtingiausių ir daugiausiai galimybių teikiančių aukštojo mokslo lygių. Šveicarijos vadybos mokykla (SSM) sukūrė puikias gydytojų programas. Šios programos pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios absolventams sukuria reikšmingų vertybių, neapsiribojant vien tik apdovanojimu suteiktu gydytojo laipsniu.

Mūsų kandidatus į gydytojus palaiko individualiai tiek SSM profesoriai, tiek kviestiniai profesoriai iš įvairių tarptautinių universitetų.

Kaip tai veikia?

Jūs prisijungsite prie DBA Online su konkrečiu verslo iššūkiu, kuriam reikia praktinio sprendimo: pvz., Kaip sukurti greitą, pritaikomą organizaciją; kaip pasitelkti elgesio mokslą siekiant pagerinti strateginių sprendimų priėmimą; kaip pasitelkti talentų valdymą, norint suburti verslininkų armiją.

„DBA Online“ struktūra yra skirta padėti jums plėtoti savo mąstymą, įvardyti iššūkį ir įgyvendinti, vertinti bei komunikuoti sprendimus, kurie turi realų, praktinį poveikį.

Trukmė

DBA Online trukmė yra 4 semestrai (2 metai) ir jai reikia įsigyti 120 ECTS, padalytą taip:

 • 30 ECTS kreditų atlikus 5 tyrimų metodų modulius (6 ECTS kreditai vienam moduliui)
 • 90 ECTS kreditų per daktaro disertaciją

Pradžios data

SSM siūlo atvirą registracijos politiką, kuri reiškia, kad norint prisijungti prie „DBA Online“ programos nereikia laukti priėmimo, tačiau galite pradėti priimti sprendimą.

Studijų būdas

DBA Online programa yra pagrįsta į praktiką orientuotu ir ištęstiniu studijų modeliu. Studijos vietoje, internetinis mokymasis, mišrus mokymasis, nuotolinis mokymasis derinami su darbu pagrįstomis studijomis, kurias palaiko metodinis ugdymas arba kurias prižiūri fakultetas ir dėstytojai.

Moduliai

 • Tyrimo metodai
 • Lyderystė 360 laipsnių
 • Kiekybiniai metodai ir apklausos dizainas
 • Kokybiniai metodai
 • Esminiai įrankiai
 • Disertacija

119476_04.jpg

Patekimo reikalavimai

Baigtas magistro laipsnis (arba lygiavertis) arba ilgalaikė profesinė patirtis (atvykimo į darbą būdas) ir įrodymai apie tam tikras kompetencijas kiekvienu konkrečiu atveju; anglų ir (arba) vokiečių kalbos žinių įrodymas.

Atsiliepimai

"Aš esu dirbantis žmogus ir įstojau į SSM kaip suaugęs studentas, nes norėjau užsiimti verslo administracija. SSM teikia tokius mokymus, kokių man reikia. Užsiėmimai vyksta nedidelėmis grupėmis šeimos atmosferoje, kur studentai ir dėstytojai bendrauja su Turiu padėkoti dėstytojams už dėmesį, skiriamą kiekvienam iš mūsų klasėje. Tai padėjo sukurti pasitikėjimą savimi. Tikiuosi tęsti savo profesinį tobulėjimą SSM. "
Jazzi F. G
SSM DBA studentas


"BA (Hons) programa Šveicarijos vadybos mokykloje yra puiki. Dėstytojai perduoda visas reikalingas žinias ir dalijasi patirtimi, kurios reikia norint sėkmingai dirbti konkurencinėje aplinkoje. Jei sunkiai mokotės klasėje, o laisvalaikiu Jūs nuolat kandidatuojate į įdomų darbą, jums nebus sunku susirasti darbą. Studijų metu man buvo pasiūlytos dvi pareigos. Nusprendžiau priimti naują iššūkį JK. Nepaisant pasikeitusios šalies, aš ir toliau studijuoju Šveicarijos mokykloje. Valdymas, Roma per nuotolinį mokymąsi. Aš rekomenduočiau bakalauro laipsnį (SS).
Ricardo Gotthilfas
SSM bakalauras


"Aš nuvykau į Šveicarijos vadybos mokyklą Romoje, siekdamas dvigubo bakalauro laipsnio programos, ir esu tikras, kad džiaugiuosi, jog tai padariau! Klasių dydžiai buvo puikūs, mokytojai paslaugūs ir įsidarbinau dar prieš baigdamas mokslus. Dabar esu karjera, kurią myliu ir negalėčiau būti laimingesnė “.
Joanas Chemironas
Pasaulinės maisto programos HRM konsultantas - SSM absolventas


"Kaip studentas, ilgą laiką studijavęs Amerikoje, pastebėjau, kad yra daugybė studentų, kurie jau gali padaryti tai, ką jau darau. SSM man suteikia tą papildomą žingsnį į priekį mano gyvenime ir mano karjeroje, ko aš negalėjau paprašyti. niekur kitur!"
Masaharu Kakumoto
SSM BA (Hons) studentas

Prašymą ar bet kokius klausimus, kuriuos turite, pateikite šiuo el. Pašto adresu: info@ssm.swiss. Galite atsisiųsti mūsų paraiškos formą ir rasti visas paraiškų teikimo procedūras mūsų svetainėje adresu https://ssm.swiss/doctor-of-business-administration-dba/.

Kita informacija

 • Pradžia: atidarykite registraciją
 • Pabaigos data: po baigimo (maždaug 2–3 metai)
 • Paraiškų pateikimo terminas: Nėra
 • Gyvenvietė: Tas pats, kaip ir kiti (Roma, Italija)
 • Kalba: Anglų
 • Studijų rūšis: Kombinuotosios arba Internetinės
 • Trukmė: 2-3 metai
 • Siūloma visą ir ne visą darbo dieną
 • Mokestis už mokslą: 30000 €
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Skaityti daugiau

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Skaityti mažiau