118443_UAEUlogo2.jpg

Apžvalga

DBA yra ketverių metų mišrioji neakivaizdinė programa, susidedanti iš dviejų etapų. Pirmąjį etapą sudaro dvejų metų kursinis darbas, apimantis tyrimų filosofiją, kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus, mokslinius tyrimus verslo funkcijoms palaikyti, literatūros apžvalgą

Programos uždaviniai

 • Įgalinimas vyresniesiems vadovams tobulinti savo profesinę praktiką ir įnešti pažangiausių žinių pasirinktoje studijų srityje.
 • Gamina į mokslinius tyrimus orientuotus specialistus, turinčius pažangias lyderystės ir pokyčių valdymo galimybes.
 • Leidimas absolventams grįžti į savo organizacijas padidino supratimą ir koncepcinį mąstymą aukščiausio lygio verslo valdyme.
 • Konkurencinio pranašumo didinimas vadovams ir jų organizacijoms, dalyvaujant diskusijose su mokslo ir praktikos specialistais, kurie yra patys geriausi.

Programos mokymosi rezultatai

DBA programa turi penkias pagrindines sritis:

 • Bendravimo įgūdžiai
 • Kritinis mąstymas ir problemų sprendimas.
 • Autonomija, komandinis darbas ir lyderystė.
 • Etinis ir pilietinis įsitraukimas.
 • Disciplinos žinios.

Šie 10 programos mokymosi rezultatų (PLO) nurodo, ką DBA absolventai galės padaryti baigę programą

PLO1.1 A

Parengti pristatymus žodžiu, kad būtų galima veiksmingai ir be patarimų bendrauti, naudojant technologijas, palaikančias informacijos pateikimą žodžiu, kai to reikia akademiniams ir profesiniams bendraamžiams. ('Sukurti' 'kategorija peržiūrėtoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO1.2

Rašykite efektyviai, kad galėtumėte perduoti labai sudėtingus ir įvairius dalykus ekspertų auditorijai. („Sukurti“ kategorija pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO2.1

Taikykite įvaldytų įgūdžių ir metodų spektrą, įskaitant sintezę, vertinimą, planavimą ir refleksiją, reikalingus kritiškai išplėsti ir iš naujo apibrėžti profesinę praktiką ir žinias. (Taikoma kategorija pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO2.2

Taikykite pažangiausius įgūdžius kurdami novatoriškus kritinių problemų sprendimus, naudodamiesi ekspertų įgūdžiais, demonstruodami intelekto savarankiškumą. (Taikoma kategorija pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO3.1

Elkitės su autoritetu, kūrybiškumu, savarankiškumu, savarankiškumu, moksliniu ir profesiniu sąžiningumu. („Kurti“ kategorija pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje)

PLO3.2

Parodykite sugebėjimus, susijusius su profesionaliu kolegų grupių ir komandų vadovavimu. (Taikoma kategorija pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO4.1

Įvertinti nuosekliai ir jautriai valdyti įvairias etines problemas labai sudėtingas aplinkybes ir padaryti teisingus sprendimus. („Vertinant“ kategoriją pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO4.2

Išnagrinėti sudėtingus socialinius ir kultūrinius lyderystės kontekstus. („Analizuojant“ kategoriją pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO5.1

Įvertinkite verslo srities tyrimų ir praktikos būklę ir išryškinkite galimus indėlius į šią sritį. („Vertinant“ kategoriją pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

PLO5.2

Kurkite naujas srities žinias, naudodamiesi nepriklausomais tyrimais, novatoriškais ir kūrybingais praktiniais iššūkių kylančios verslo problemos sprendimais, konceptualizuodami, projektuodami, įgyvendindami ir pritaikydami tyrimų procesus sudėtingame kontekste. („Sukurti“ kategorija pataisytoje „Bloom“ taksonomijoje).

Priėmimas į DBA

Priėmimas į JAEU DBA programą bus atrankinio pobūdžio. Svarbus reikalavimas yra tas, kad priimti studentai galėtų vykdyti doktorantūros veiklą. DBA Priėmimo komitetas, kurį sudaro CBE fakulteto nariai kartu su DBA programos koordinatoriumi, įvertins kiekvieną kandidatą, kad nustatytų jo tinkamumą priimti į kursus.

Minimalūs priėmimo reikalavimai

Toliau pateikiami minimalūs priėmimo į DBA programą JAEU reikalavimai.

 • Magistro laipsnis iš akredituoto universiteto, kurį pripažino JAE Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija, srityje, atitinkančioje akademinę sritį, į kurią teikiama paraiška.
 • Mažiausias kaupiamasis GPA, lygus 4,0 ar lygiavertei, magistro laipsnyje, įgytame akredituotame universitete, pripažintame JAE Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos.
 • IELTS akademinio egzamino ar lygiaverčio egzamino balas - 6,0 ar didesnis; paraiškos pateikimo metu ir iš mūsų patvirtintų centrų šis balas turi būti jaunesnis nei dveji metai (patvirtinimo prašome kreiptis į priėmimo skyrių).
 • Mažiausiai penkerių metų bendroji darbo patirtis vadovaujančiojo / valdymo lygyje iki magistro arba po jo.

Mokymas ir mokesčiai

Mokesčiai

Mokestis už kredito valandą

Iš viso

Kursinis darbas

8400

201 600

Disertacijos tyrimas

2100

50.400

Paraiškos mokestis

500

Iš viso mokesčių

252 500

Mokėjimo informacija yra tokia

1 metai - du semestrai 100 800

Dvi įmokos: kiekvieną įmoką reikia atlikti iki kiekvieno semestro pradžios

 • 1 semestras: 50 400 AED
  - 2 semestras: 50 400 AED

2 metai - du semestrai 100 800

Dvi įmokos: kiekvieną įmoką reikia atlikti iki kiekvieno semestro pradžios

 • 1 semestras: 63 000 AED
  - 2 semestras: 37 800 AED
 • 3 metai 25 200

  Studentai, nepabaigę disertacijos 4 metų pabaigoje, turės sumokėti 25 000 AED tęstinį mokestį per metus.

  4 metai 25 200

  Studentai, nepabaigę disertacijos 4 metų pabaigoje, turės sumokėti 25 000 AED tęstinį mokestį per metus.

  Daugiau informacijos

  Naudingos nuorodos

  Programa mokoma:
  • Anglų

  Peržiūrėti 22 daugiau kursų UAEU United Arab Emirates University »

  Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 3, 2019
  Šis kursas yra Campus based
  Start Date
  Rgp. 2020
  Duration
  4 metų
  Ištęstinės
  Dieninės
  Price
  8,400 AED
  Deadline
  Kov. 30, 2020
  Fall intake deadline.
  Pagal vietas
  Pagal datą
  Start Date
  Rgp. 2020
  Galutinis paraiškų davimo terminas
  Kov. 30, 2020
  Fall intake deadline.

  Rgp. 2020

  Location
  Galutinis paraiškų davimo terminas
  Kov. 30, 2020
  Fall intake deadline.
  End Date