Verslo administravimo doktorantas

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Pakelkite savo karjerą į kitą lygį išlaikydami sveiką darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą!

Iššaukiantis, lankstus ir globalus

Europos daktaro laipsnis, akcentuojantis verslo tyrimus ir jų pritaikymą pramonėje.

Įgyti žinomo universiteto trokštamą daktaro laipsnį yra daugelio profesionalų svajonė! Tam reikia atsidavimo ir įsipareigojimo priimti vieną reikšmingiausių sprendimų gyvenime. DBA programa yra baigtas daktaro laipsnis, tačiau yra nedaug prieštaraujančių akademinės krypties doktorantui. laipsnį. DBA specializuojasi efektyviai panaudojant pagrindinę profesinę patirtį vykdant numanomus pramonės tyrimus.

Šis laipsnis yra sukurtas ir suteikiamas bendradarbiaujant su Universidad Catolica De Murcia (UCAM) (Ispanija), kurį „Times Higher Education Ranking-2019“ už kokybišką švietimą įtraukė į 10 geriausių Europos universitetų. Galutinį laipsnį išduoda UCAM, kuris bus įteiktas Ispanijos universitete vykusiame sušaukime.

Programa suteiks besimokantiems reikalingų įgūdžių prisidėti prie taikomųjų mokslų kūrimo ir sklaidos valdymo ir verslo administravimo srityse. Tyrimo kelionė palengvinama naudojant gerai išvystytus skaitmeninius išteklius, asmeninį auklėtoją ir tyrimų vadovo palaikymą. Ši mokymosi ir tyrimų patirtis kelia iššūkį sustiprinti kritinę ir analitinę patirtį. Išsiugdysite mokslinių tyrimų įgūdžius, kad taptumėte savo srities ekspertu, turinčiu įrodytą gebėjimą mąstyti už rėmų. Programa sukurta taip, kad atitiktų vyresniųjų vadovų užimtumą, užtikrinant, kad nebūtų pažeista darbo, asmeninio ir mokymosi pusiausvyra.

141824_pexels-photo-2182969.jpeg

Apie universitetą

UCAM yra privatus katalikų universitetas, turintis 20 metų istoriją ir turintis daugiau nei 16 000 studentų, be kitų prestižinių titulų siūlantis 33 žinomus Europos oficialius bakalauro, 45 magistro ir 66 daktaro laipsnius.

Įkurtas 1996 metais, UCAM yra visiškai akredituotas Europos universitetas, turintis aiškią misiją: suteikti studentams žinių ir įgūdžių tarnauti visuomenei, prisidėti prie tolesnio žmogaus žinių plitimo atliekant mokslinius tyrimus ir plėtrą. UCAM suteikia studentams galimybę ugdyti savo įgūdžius realiame pasaulyje. Aukščiausios klasės miestelio infrastruktūra, laboratorijos ir studijos kartu su praktinio mokymosi komponentais paruoš studentus pritaikyti įgytas žinias.

Studentai turi atlikti praktiką valstybinėje ar privačioje įstaigoje, kur jie paragaus būsimos kompetencijos srities. UCAM, glaudžiai bendradarbiaudama su tokiomis įmonėmis kaip „Coca-Cola“, „Danone“, „Vodafone“ ir „Siemens“, įsteigė daugiau nei penkiasdešimt tyrimų grupių, suteikdama kai kuriems studentams galimybę prisidėti akademiškai.

UCAM yra vienas iš pirmųjų universitetų, pritaikiusių programas Europos švietimo kokybės sistemai pagal Bolonijos procesą.

Kas yra DBA?

Verslo administravimo daktaras (DBA) yra mišrus neakivaizdinis profesinis daktaro laipsnis, turintis tarptautinę apimtį ir reputaciją, skirtas sustiprinti vykdomąją ir profesinę praktiką taikant patikimą teoriją ir kruopščiai tiriant realius ir sudėtingus verslo ir vadybos klausimus.

Tai padidina besimokančiųjų gebėjimą plėtoti žinių teoriją, jų pritaikymą versle. Pagrindinis programų aspektas yra asmeninių, konsultacinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymas griežtų ir aktualių tyrimų kontekste.

Kas turėtų apsvarstyti DBA?

Verslo administravimo daktaras yra vedamas noro įžiebti tikrus pokyčius savo įmonėse ar srityse priimant duomenimis pagrįstą sprendimą. Programa bus ypač naudinga patyrusiems C lygio vadovams, vyresniesiems vadovams, padalinių vadovams, konsultantams, vadybos pedagogams ir verslininkams. DBA patirtis kelia iššūkį besimokančiajam tobulinti kritinę ir analitinę patirtį. Išlavinsite savo mokslinių tyrimų įgūdžius, kad taptumėte savo srities ekspertu, turinčiu įrodytą gebėjimą mąstyti už rėmų.

DBA ir daktaro laipsniai - vienodi, bet skirtingi

DBA yra vykdomojo lygio programa, skirta dirbantiems profesionalams, turintiems didelę vadovavimo patirtį, taip pat magistro laipsnį, kurie nori žengti tolesnę karjerą. DBA yra ir griežtas, ir aktualus, nes prisideda prie verslo ir vadybos teorijos, praktikos ir tyrimų. DBA programa yra visavertis daktaro laipsnis, tačiau, priešingai nei daktaro laipsnyje, daugiausia dėmesio skiriama profesinei patirčiai.

Ph.D. programa skirta tiems, kurie domisi karjera, orientuota į mokslinius tyrimus akademinėje aplinkoje.

Paverskite savo verslo patirtį žiniomis ir padarykite realią įtaką savo verslui ateityje.

Programos struktūra

Programa siūlo gerai struktūrizuotus kursinius darbus, skirtus kurti mokslinių tyrimų kompetencijas. Vėliau atliekamas mokslinių tyrimų projektas, kurio tikslas - parodyti įgūdžius ir žinias, įgytas pradiniame kurso darbe, prisidedant prie esamos verslo praktikos tobulinimo ir tobulinimo.

DBA yra sudaryta dviem etapais.

1 etapas: Jį sudaro penki moduliai, dėstomi 1 metais, prisidedantys prie 60 ECTS kreditų.

2 etapas: sėkmingai baigę 1 etapą, besimokantieji pasiekia baigiamąjį „Praktika grįstą darbą“, kurį reikia atlikti per dvejus metus nuo tyrimo pradžios.

Didžiausia tyrimo trukmė yra 3 metai, o minimalus laikotarpis - 1 metai.

Ankstyvo išėjimo apdovanojimas

Sėkmingi 1 etapo studentai bus apdovanoti vadybos filosofijos magistru (MPhil), kurį suteiks Universidad Catolica De Murcia, Ispanija, jei studentas nuspręs išeiti nebaigęs baigiamojo darbo.

Trukmė

Mokymosi etapas - 1 metai

Tyrimo etapas - 2 metai

Nors mokslinių tyrimų laikotarpis yra dveji metai, besimokantysis gali jį pratęsti dar vieneriems metams. Ambicingas studentas netgi gali atlikti tyrimą per vienerius metus, taip pat atsižvelgdamas į savo tvarkaraštį.

Informacija apie modulį

1 metai

Pirmųjų metų tikslas - suteikti teorinį ir praktinį tyrimo metodikos pagrindą pažangiems empiriniams tyrimams valdymo srityje. Vėlesnė Pirmųjų metų dalis yra pritaikyti žinias ir supratimą apie tyrimo metodiką tikram bandomajam tyrimui ir bendram disertacijos pasiūlymui bei apmąstyti savo, kaip mokslininko, rezultatus.

 • M1. Tyrimo metodika ir metodai - 10 ECTS
 • M2. Šiuolaikinio valdymo tyrimų klausimai - 10 ECTS
 • M3. Tarpinis tyrimų projektas (bandomasis tyrimas) - 10 ECTS
 • M4. Tyrimo projekto projektavimas (disertacijos pasiūlymas) - 20 ECTS
 • M5. Tobulėjimas kaip tyrėjas (individualus apmąstymas) - 10 ECTS

2 ir 3 metai

II ir III kurso tikslas - atlikti visavertį pirminį tyrimą prižiūrint gidui. Šie dveji metai naudojami išsamiam darbui, atitinkančiam daktaro lygiu reikalingų tyrimų lūkesčius, parengti.

 • M6. Praktika paremtas darbas - 120 ECTS

Vadybos filosofijos magistras

Ankstyvo išėjimo apdovanojimas

Besimokantieji, sėkmingai baigę vienerius metus su 60 ECTS kreditų, galės gauti vadybos filosofijos magistro laipsnį (M.Phil) iš Universidad Catolica De Murcia, Ispanija. Tai taikoma, jei besimokantysis nusprendžia baigti kursą nebaigęs galutinio tyrimo. Už išėjimo apdovanojimą taikomas papildomas 3000,00 USD sertifikato mokestis (be vienerių metų mokesčio).

Besimokančiajam bus leidžiama atnaujinti savo tyrimą vėliau, jei jis nori tęsti savo DBA ne vėliau kaip per 5 metus nuo išėjimo dienos. Norint suteikti M.Phil laipsnį, reikia sėkmingai baigti šiuos modulius:

 • M1. Tyrimo metodika ir metodai - 10 ECTS
 • M2. Šiuolaikinio valdymo tyrimų klausimai - 10 ECTS
 • M3. Tarpinis tyrimų projektas (bandomasis tyrimas) - 10 ECTS
 • M4. Tyrimo projekto projektavimas (disertacijos pasiūlymas) - 20 ECTS
 • M5. Tobulėjimas kaip tyrėjas (individualus apmąstymas) - 10 ECTS

Priėmimo procesas

Tinkamumas

Pateikus paraišką, Priėmimo komanda ją patikrins, kad patikrintų jūsų tinkamumą programai. Jei turite teisę, jums bus suplanuotas interviu su programos Interviu skydeliu.

Po patvirtinimo pokalbis bus suplanuotas su komisija. Tarptautiniams kandidatams procesas bus vykdomas telefonu / „skype“ / „zoom“ būdu. Rezultatai bus paskelbti per savaitę po pokalbio.

Priėmimo kriterijai

 • A- Kandidatai turi turėti pripažintų institucijų MBA arba magistro laipsnį arba jam prilygintą kvalifikaciją.
 • B- Kandidatai turi turėti ne mažesnę kaip trejų metų darbo patirtį vadovavimo lygiu.
 • C- Kandidatai turi gerai mokėti rašytinę ir sakytinę anglų kalbą. Anglų kalba: 6,0 IELTS arba lygiavertis.

Rinkliava

 • 1 metai - 7000,00 USD
 • 2 metai - 3500,00 USD
 • 3 metai - 3500,00 USD

20% lojalumo nuolaida Vestfordo švietimo grupės institucijų MBA absolventams.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... Skaityti daugiau

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Skaityti mažiau
Šardža , Lagosas , Jungtiniai Arabų Emyratai internete , Keiptaunas , Kuveito miestas , Rijadas , Johanesburgas , Dammam , Bahreinas internete , Akra , Torontas , Dubajus , Kanada internete , Nigerija internete , Torontas , Keiptaunas , Abu Dabis , Malaizija internete , Amanas , JK internete + 19 Daugiau Mažiau