Verslo administravimo doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Trukmė (metai): 3
 • Apdovanotas kvalifikacinis laipsnis: verslo administravimo filosofijos daktaras
 • Kvalifikacijos lygis: daktaro laipsnis (3-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: anglų ir graikų
 • Studijų forma: dieninės ar neakivaizdinės studijos
 • Mažiausias ECTS kreditas: 180

Programos profilis

Doktorantūros studijų doktorantūros studijų programa, vedanti į filosofijos daktaro laipsnį.

Kursas apima atitinkamą aktyvaus dalyvavimo mokymosi stilių, o dalyviai skatinami kurti žinias ir įgūdžius per grupinius ir individualius projektus, pradedant nuo savo darbo pristatymo iki aktyvių kritikos užduočių.

Doktorantūroje yra tik vienas kursas: mokslinių tyrimų filosofija, metodika ir metodai. Mokomasis modulis teikia nuolatines gaires apie nebaigtą darbą. Tai pad ÷ s palaikyti atitinkamų standartų pasiekimą, kai darbas bus pl ÷ tojamas ir aptariamas kaip vykstantis ir kartojamas kandidatų ir paskaitų procesas. Po to studentai turi tęsti, užpildydami ir pateikdami galutinę užduoties įvertinimą. Be to, doktorantas 803 (tyrimo filosofija, metodologijos ir metodikos kursai) turi vertinamą prezentaciją (vyksta prieš fakultetą ir klasę) ir užduotis. Tai garantuoja, kad studentai gaus visą reikalingą pagalbą ir gaires. Tikimasi, kad dėstomas kursas bus įvertintas per 7500 žodžių ilgio paskyrimą, po kurio eina disertacija, kuri yra maždaug 80 000 žodžių (įskaitant dalį iš užduoties iš mokomo kurso).

Studentai gali būti paprašyti sekti papildomus magistro programų kursus, priklausomai nuo jo poreikių, suderinus su priežiūros komanda.

Karjeros galimybės

N / A

Prieiga prie tolesnių studijų

N / A

Vertinimas

Studentai turėtų išlaikyti visus vertinamus darbo programos reikalavimus (pristatymas, priskyrimas, galutinis pasiūlymo patvirtinimas, disertacija viva egzaminas). Nėra egzamino raštu. Studentai turi perduoti metinį vertinimą iš DPPC.

Baigimo reikalavimai

Sėkmingai baigę programos reikalavimus ir išlaikyti "Viva" egzaminą.

Mokymosi rezultatai

 1. Plėtoti reikšmingą indėlį į teorines žinias ir praktiką;
 2. Pateikite pažvelgti į mokslinių tyrimų ir tyrimų metodus, supraskite nepriklausomo tyrėjo vaidmenį, galintį sukurti ir įgyvendinti gerai apgalvotą mokslinių tyrimų planą, skirtą konkrečiam tikslui ir tikslams pasiekti;
 3. Sukurti, aiškinti ir taikyti žinias atliekant mokslinius tyrimus, kurie nusipelno publikavimo;
 4. Įgyti ir parodyti supratimą apie esminę žinių grupę esamų verslo koncepcijų ir procesų priešakyje;
 5. Konceptualizuoti, kurti ir įgyvendinti esminį mokslinių tyrimų projektą, kuris sukuria naujas žinias, kurios prisideda prie teorijos ir praktikos;
 6. Sukurti ir įgyvendinti tinkamas mokslinių tyrimų filosofijas, metodikas ir metodus.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau