Verslo administravimo doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Edinburgh Business School yra Heriot-Watt universiteto Edinburgh Business School .

Edinburgh Business School padeda dirbti profesionalams tapti verslo lyderiais daugiau nei 25 metus, siūlo aukštos kokybės ir prieinamas verslo magistro programas. Mūsų populiariausi internetiniai MBA , magistrantūros , DBA ir doktorantūros programos paskatino daugiau nei 20 000 absolventų karjeros. Mūsų studentai matė didesnius atlyginimus, įgijo akcijų savo įmonėse, o daugelis pradėjo savo verslą.

Būkite vienas geriausių pasaulyje tiriamųjų verslo sprendimų praktikų.

" Edinburgh Business School doktorantūros programa vienija aukščiausios klasės akademikų, griežtai apmoko tyrimo metodus pasaulinei praktikų bendruomenei. Tai suteikia unikalią galimybę lankstiems nuotolinio mokymosi DBA ir doktorantūros studijoms su parama Edinburgo, Dubajus, Vokietijoje ir kitose tarptautinėse bazėse. "

Profesorius Abigail Marks, tyrimų ir doktorantūros programų direktorius

Susipažinkite su Dr. Jeanette Vinke, DBA

Norite sužinoti daugiau?

Programos struktūra

Suplanuotos padėti studentams naudoti mokslinių tyrimų metodus, kad būtų galima apibrėžti, įgyvendinti ir įvertinti galimus sprendimus labai realiems verslo klausimams, DBA ir doktorantūros studijų programą sudaro du etapai: kurso etapas ir tyrimų etapas.

Kursų etapas suteiks jums žinių ir patirties, reikalingos jūsų disertacijos temai ir supratimui apie tyrimo procesą. Tyrimo stadija susideda iš dviejų etapų, mentorystės etapo ir prižiūrimos fazės; Užbaigus šias užduotis, jūs pateikiate savo baigiamąjį darbą egzaminui, kuris vyksta žodine gynyba.

Pasirengę taikyti?

Norėdami pradėti savo doktorantūros programą, turite turėti ne mažiau kaip penkerių metų vadovavimo patirtį ir gerai mokėti anglų kalbą. Taip pat turite pateikti peržiūrai:

  • paraiškos forma
  • dvi nuorodos
  • oficialus jūsų magistro laipsnio stenograma.

Taikyti dabar .

Norite sužinoti daugiau?

Klauskite tiesiai apie šią programą.

Arba pasikalbėkite su konsultantu 44 (0) 131 451 3090

El. Paštas: dbaenquiries@ebs.hw.ac.uk

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Skaityti daugiau

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Skaityti mažiau
Edinburge , Dubajus , Putradžaja + 2 Daugiau Mažiau