Vertimo studijų filosofijos daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vertimas, nors ir sena praktika, kaip senas skirtingų kalbų egzistavimas žmonijoje, tampa vis labiau socialiai svarbus daugiakalbėje ir globalizuotoje Afrikos visuomenėje ir ekonomikoje.

Vertimo studijų filosofijos daktaras yra pažangus moksliniais tyrimais pagrįstas studijų kursas, skirtas pasirengti kandidatams reikšmingai prisidėti atliekant mokslinius tyrimus, universitetinį išsilavinimą ir konsultantus šioje dinamiškoje ir besiplečiančioje srityje. Tai trunka 3-4 metus ir kainuoja 90 000 000 USD (900 USD) per semestrą. Reikalavimas yra magistro laipsnis, kurio minimalus VPS yra 3,0. Priėmimai vyksta kiekvieną rugsėjį.

flags

Priėmimo sąlygos

Kad būtų priimtas į AIU doktorantūros programą, pareiškėjas turi turėti magistro laipsnį AIU arba AIU Senato pripažintoje institucijoje. Be to, kad turi magistro laipsnį, magistro studijose pareiškėjas privalo turėti mažiausiai B kaupiamąjį vidurkį ir įrodyti gebėjimą atlikti akademinius tyrimus. Bus taikomi minimalūs specialiosios programos reikalavimai.

Išimtiniais atvejais Senatas, remdamasis bet kurios mokyklos rekomendacija, gali priimti doktorantūros programą kandidatus, turinčius magistro laipsnį, su sąlyga, kad tokie kandidatai, remdamiesi atliktu tyrimu, profesiniu ir akademiniu darbu, gali įrodyti, kad turi gerą kvalifikaciją atlikti daktaro darbą.

Kada taikyti

Paraiškos įprastoms programoms paprastai baigiamos gruodžio 15 d., Jei vartojama sausio mėnesį, balandžio 15 d. - gegužės mėn., O rugpjūčio 15 d. - rugsėjo mėn.

Norint, kad tarptautiniai studentai būtų priimami priimant rugsėjį, jūsų prašymo forma turėjo būti išsiųsta iki balandžio mėn., O sausio mėn. - iki rugsėjo, o dėl priėmimo į balandį - iki sausio.

Jei norite dalyvauti mokyklose, jūsų paraiška turėtų mus pasiekti ne vėliau kaip kovo 10 d. Balandžio atostogų, liepos 10 d. - rugpjūčio atostogų ir lapkričio 10 d. - gruodžio atostogų metu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Skaityti daugiau

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Skaityti mažiau