Viešojo administravimo daktaro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Viešojo administravimo departamento doktorantūros programa suteikia studentams turtingą ir įvairiapusį išsilavinimą, suderintą su praktinių tyrimų mokymu ir kursų, nukreiptų į jūsų konkrečias interesų sritis, deriniu.

Doktorantūros mokymo tikslas yra suteikti asmenims galimybę disciplinuotai atlikti tyrimus papildyti viešojo administravimo ir susijusių sričių žinias. Kai praktikuojantys profesionalai įgyja daktaro laipsnį, jie turėtų pripažinti poreikį įrodyti esminius tyrimų įgūdžius ir nuolat bendrauti su mokslinių tyrimų fakultetu, kurdami ir vykdydami disertacijos projektus.

Absolventų atsiliepimai

"Kaip doktorantūros programa, UIC pasirodė puikus pasirinkimas. Fakultetai yra nepaprastai prieinami ir aš vis dar palaikau ryšį su keliais fakulteto nariais. Kursai yra maži ir studentai sudaro tvirtus ryšius. Įstojusi į darbo rinką, nuolat susiradau kitų universitetų, kurie žinojo UIC reputaciją finansų valdymo srityje, taip pat programos dėstytojų. Iš viso gavau tris akademinio darbo kadencijas pagal kadenciją, kiekviename darbo pasiūlyme dalyvavo kažkas, kas turi ryšį. su kuo nors iš UIC. Aš nuoširdžiai rekomenduočiau UIC visiems, norintiems išvykti į viešojo administravimo daktaro laipsnį ". Andrew Crosby | Daktaras AlumnusSponsored by Google Chromebooks Anete Lūsiņa / Unsplash

Reikalavimai laipsniui

Reikalingos ne mažiau kaip 96 semestro valandos kursų, baigiančių bakalaureatą. Tie, kurie turi viešojo administravimo magistro laipsnį iš UIC ar lygiavertės programos, paprastai gaus ne daugiau kaip 32 semestro valandas link laipsnio reikalavimo. Sukauptas pažymių vidurkis yra ne mažesnis kaip 3,00 (A = 4,00) visuose UIC magistrantūros studijų kursuose.

Specializacijos:

 • Visuomenės ir ne pelno valdymas: Visuomenės ir ne pelno valdymo specializacija parengia studentus atlikti agentūrų valdymo tyrimus visais vyriausybės lygiais ir ne pelno organizacijomis. Nors žinių apie valdymą šiuose sektoriuose labai reikia pasisemti iš žinių apie valdymą privačiame sektoriuje, viešasis valdymas iš esmės skiriasi dėl viešojo valdymo konteksto ir visuomenės vertybių. Nors ne pelno siekiančios agentūros nėra valstybinės organizacijos, jos susiduria su tokiais pat poreikiais ir spaudimu, kurie vis dar skiriasi nuo visuomeninių organizacijų.
  Visi daktarai Studentai, pasirinkę šią specializacijos sritį, privalo pasirūpinti PA 527, Viešojo valdymo teorija
 • Finansų valdymas: Finansų valdymo specializacija parengia studentus atlikti vyriausybių finansų administravimo ir fiskalinės politikos tyrimus, pirmiausia valstybiniu ir vietos lygiu. Tai labai plati tyrimų sritis, turinti teorinių pagrindų viešųjų finansų, politologijos, vadybos ir apskaitos srityse. Besimokant specializacija skiriamas šių sričių teorijų ir tyrimų taikymas viešojo sektoriaus kontekste, siekiant paveikti vyriausybės politiką ir valdymo sprendimus, taip pat sustiprinti žinias platesnėje viešojo administravimo srityje.
  Visi daktarai Studentai, pasirinkę šią specializacijos sritį, privalo imtis „PA 554“, pažengusio finansų valdymo seminaro.
 • Tyrimo metodai: Tyrimo metodų specializacija parengia studentus naudoti apklausas, kad būtų galima atlikti tyrimus visose viešojo ir ne pelno administravimo srityse, taip pat atlikti metodinius apklausos metodų naudojimo tyrimus. Nors apklausų planavimas ir analizė yra įgūdžiai, kuriuos galima panaudoti daugelyje esminių studijų sričių ir sričių, studentai ypač daug dėmesio skiria apklausų naudojimui tyrinėjant mokslininkams, vyriausybei ir ne pelno siekiančioms organizacijoms.
  Visi daktarai Studentai, pasirinkę šią specializacijos sritį, privalo pasirūpinti PA 578, Apklausos, Viešoji nuomonė ir Viešoji politika.
 • Miesto valdymas ir tinklai: Miesto valdymo ir tinklų specializacija parengia studentus tyrinėti organizacinių struktūrų, per kurias kuriamos, įgyvendinamos ir vertinamos vietinės ir regioninės viešosios paslaugos / politika, įvairovę. Miestų politikos klausimai peržengia tradicines jurisdikcijos ribas ir reikalauja integruoti įvairių sektorių ir skirtingo masto veikėjus. Miestų / regionų valdymas vykdomas per daugybę ir persidengiančių vyriausybių, ne pelno organizacijų ir pelno siekiančių organizacijų tinklus. Ši specializacija tiria vyriausybinių tinklų formavimą ir valdymą, taip pat jų gebėjimą spręsti iššūkius, su kuriais susiduria viso pasaulio bendruomenės. Miestų valdymo tyrimai remiasi literatūra apie bendradarbiavimo valdymą, vietos valdžios institucijas, tinklų mokslą, politologiją ir viešąją politiką.
  Visi daktarai Studentai, pasirinkę šią specializacijos sritį, privalo pasirūpinti PA 562, Vietos, miesto ir regionų institucijos bei viešoji politika.

Priėmimas

Kandidatai svarstomi individualiai, atsižvelgiant į geresnius akademinius rezultatus ir pažadus dėl būsimų laimėjimų. Kandidatai privalo pateikti įrodymus, kad yra baigę statistikos kursus absolventams. Studentai, turintys šios srities trūkumų, privalės imtis papildomų kursinių darbų, kaip nurodė programos direktorius. Toks kursinis darbas nebus taikomas laipsnio reikalavimams. Pareiškėjas, norintis įstoti į programą su baigtu magistro laipsniu, privalo turėti visų bakalaurų kursų suvestinį balų vidurkį 3,00 (A = 4,00) ir 3,5 viso bakalauro studijų kurso darbo. Pareiškėjas turi pateikti tris asmenų, susipažinusių su jo akademiniais pasiekimais ar profesine patirtimi, rekomendacinius laiškus. Kandidatai taip pat privalo pateikti absolventų įrašų egzamino (GRE) bendruosius balus. Visi kandidatai turėtų turėti balus, kurie jiems priskiria 50-ąjį procentilį už kiekvieną GRE dalį, o tai apytiksliai yra 150 balų tiek žodine, tiek kiekybine dalimis. Jei pareiškėjas nepateikia minimalaus GRE balo, lygaus 150 kiekvienai GRE daliai, o GPA - 3,5, kandidatą vis tiek gali svarstyti daktaras. Komitetas. Komitetas apžvelgs visus įrodymus, kad daug žadama įtraukti, bet neapsiribojant absolvento pažymėjimo tendencija, magistrantūros programos rūšimi, brandžia darbo patirtimi.

Paraiškų teikimo tvarka

1 veiksmas: užpildykite absolventų paskyrimo paraišką . Per 3 - 5 darbo dienas nuo internetinės paraiškos pateikimo gausite el. Laišką, kuriame patvirtinsite, kad gavote paraišką, taip pat nurodote, kad galite prisijungti prie sistemos, kad galėtumėte įkelti papildomą paraiškos medžiagą.

2 veiksmas: sumokėkite paraiškos mokestį (-ius)

3 žingsnis: Pateikę paraišką internetu, ši medžiaga turėtų būti įkelta elektroniniu būdu. Turėtumėte gauti el. Laišką su paraiškos santrauka, kurioje bus nuoroda, kur įkelsite savo dokumentus.

 • Įkelkite visų institucijų, kuriose įgijote laipsnius, nuorašų kopijas ir visų kitų kolegijų ir universitetų, dalyvavusių per pastaruosius aštuonerius metus, nuorašus. (Nesiųskite spausdintų nuorašų; jie nebus priimami. Studentai turėtų prašyti registratoriaus išrašytų nuorašų ir nuskaityti bei nusiųsti juos internetinėje paraiškų teikimo sistemoje. Negalime įkelti nuorašų studentų vardu.)
 • Bent trys buvę dėstytojai ar vadovai. Laiškus turėtų parašyti kažkas, kas gali kalbėti apie jūsų sugebėjimą sėkmingai mokytis ir atlikti mokslinius tyrimus.
  • Reikės pateikti el. Pašto adresus. Sistema išsiųs automatiškai sugeneruotą el. Laišką su nuoroda į tai, kur jie galės nusiųsti savo rekomendacinius laiškus. Jei turite daugiau nei 3 rekomendacinius laiškus, kuriuos norėtumėte pateikti, rašykite Sarah McDonald el. Paštu smcdon1@uic.edu. Sarai reikės prisijungti prie jūsų programos, kad pridėtumėte papildomą elementą.

 • Vieno ar dviejų puslapių asmeninis pareiškimas. Savo pareiškime nurodykite pagrindines ir antrines specializacijos sritis, kuriomis norite tęsti programą. Šios sritys turėtų atitikti programos siūlomas specializacijos ir fakulteto žinias. Jei reikia, vėliau galėsite pakeisti savo specializacijos sritį. Specializacijos sritis galite peržiūrėti šiame tinklalapyje: Ph.D. Specializacijos sritys Prašome į savo asmeninį pareiškimą įtraukti:
 • Koks yra jūsų išsilavinimas ir akademiniai interesai?
 • Kodėl nusprendėte studijuoti viešąjį administravimą magistrantūroje?
 • Kokie yra tavo profesiniai tikslai?
 • Kaip veikia daktaras ar viešajame administravime tinka jūsų trumpalaikiams ir ilgalaikiams profesinės karjeros planams?
 • Kurie fakulteto nariai nori dirbti katedroje?
 • Tęsti
 • Rašymo pavyzdys
 • Pavyzdys gali būti kurso ar leidinio straipsnis, tačiau jame turėtų būti atkreiptas dėmesys į šiuolaikinę viešojo administravimo problemą tokiu būdu, kuris parodytų pareiškėjo sugebėjimą tobulėti daktaro laipsnyje. programa. Kandidatai taip pat gali parašyti 3–5 puslapių esė
 • Naujausi testų (mažiau nei penkerių metų) balai, gauti iš aukštojo mokslo studijų egzamino (GRE), pateikiami per ETS, į mūsų institucijos 1851 m. Kodą. Tarptautiniai studentai turi pateikti TOEFL balus arba pretenduoti į TOEFL atsisakymą. Pateikite savo TOEFL balus į mūsų įstaigos 1851 kodą.
 • Prašymas gauti absolventų paskyrimo formą
 • Formos viršuje aiškiai nurodykite, ar norite asistento, ar stipendijos. Dauguma daktarų Kandidatai, norintys gauti asistentus, gauna juos iš fakulteto stipendijų arba viename iš septynių kolegijos mokslinių tyrimų centrų, norėdami dirbti su mokslinių tyrimų projektais. Vyresnysis daktaras studentai gauna mokymo asistentų pareigas, kartais būna ir bendrųjų asistentų.

Aukščiau išvardyta medžiaga turi būti įkelta per elektroninę pateikimo sistemą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many way ... Skaityti daugiau

What do we think we're doing? The short answer is that we are trying to make the places we live better for everyone. That can mean different things to different people and there are certainly many ways to go about it. And that's really why there is a UIC CUPPA. Skaityti mažiau