Keystone logo
Argentina

Studijuoti Doktorantūra į Argentina 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  154
 • Komunalinių paslaugų dalis

  13
 • Interneto prenumerata

  17
 • Vietinis transportas

  14

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  4
 • Pusė vietinio alaus

  2

Vizų reikalavimai

Studentams, gyvenantiems ilgiau nei 90 dienų.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza

Kaina ir valiuta

USD 150

Argentinos studento vizos kainos priklauso nuo jūsų tautybės ir gali būti apie 150 USD. Taip pat yra 100–160 USD abipusiškumo mokestis. Studentai turi sumokėti abipusiškumo mokestį internetu prieš išvykdami į Argentiną.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Dauguma piliečių gali atvykti į Argentiną iki 90 dienų be vizos. Norėdami sužinoti, ar norint patekti į Argentiną jums reikia vizos, eikite į vyriausybės imigracijos puslapį: http://www.migraciones.gov.ar/accesible/?visas.

Visi tarptautiniai studentai, studijuojantys magistrantūros programas Argentinoje, trunkančias ilgiau nei 90 dienų, turi gauti studento vizą. Visi studentai turi atvykti į šalį turėdami pasą, kuris galioja ne trumpiau kaip 6 mėnesius po paskutinės studijų datos.

Kur galite pateikti paraišką?

Argentina / Argentinos konsulatas

Studentai paprastai atvyksta į Argentiną kaip turistai, o atvykę į Argentiną pereina į studento vizą. Prašymai ir dokumentai turės būti pateikti asmeniškai pokalbio dėl vizos datą.

Taip pat galite pateikti prašymą savo šalyje per Argentinos konsulatą.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Atvykę į Argentiną turėsite pateikti paraišką dėl vietos policijos įrašo Argentinoje, susitarti dėl susitikimo vykti į imigraciją ir per pirmąsias 30 dienų pateikti prašymą studento vizai gauti. Jūsų priėmimo koordinatorius gali susitarti dėl susitikimo iš anksto. Labai svarbu laikytis susitikimo ir atvykti laiku. Taip pat gali tekti išversti kai kuriuos dokumentus į ispanų kalbą.

Norėdami gauti studento vizą Argentinoje, jums reikės:

 • Galiojantis pasas su Argentinos turistinės vizos antspaudu.
 • Įstojimą į universitetą patvirtinantis laiškas. Universitetas tai suteiks jums atvykus.
 • Policijos pažyma, rodanti, kad Argentinoje neturite teistumo. Tai gausite vieną kartą šalyje, padedami ISA darbuotojų (apytikslė kaina yra 60 AR, mokama vietine valiuta).
 • Mokėjimas už AR 900 studento vizos tvarkymo mokestį, mokamas tik grynaisiais.

Studentai, kurie ketina studijuoti Argentinoje ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui, prieš išvykdami į Argentiną turi gauti policijos ataskaitą / gero elgesio pažymėjimą. Atvykę į Argentiną dokumentą turėsite išversti sertifikuoto vertėjo.

Atsižvelgiant į jūsų pilietybę, studijų vietą ir numatomą buvimo trukmę, taip pat gali tekti pateikti kitus dokumentus, pavyzdžiui:

 • Jūsų gimimo liudijimo patvirtintos kopijos
 • Įrodymas, kad pakankamai lėšų padengti išlaidoms Argentinoje
 • Pakankamų ispanų kalbos žinių įrodymas

Kada turėtumėte kreiptis?

Pareiškėjai, kurie kreipiasi dėl Argentinos studento vizos savo gimtojoje šalyje, yra raginami pateikti prašymą bent 30 dienų iki kelionės.

Standartinė studento viza galios šešis mėnesius, bet jei jūsų kursas yra ilgesnis, galite gauti iki metų galiojančią vizą, jei pateiksite nuosprendžių registro patikrinimą savo gimtojoje šalyje. Tikslūs reikalavimai skiriasi priklausomai nuo pilietybės, todėl svarbu pasiteirauti savo šalies ambasadoje dėl papildomos informacijos.

Apdorojimo laikas

30 Days

Darbo galimybes

Jūs galite dirbti legaliai su studento viza Argentinoje.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą gali būti atmestas, jei negalite įrodyti, kad turite reikalingų lėšų, arba jei pateiksite neteisingus ar neišsamius dokumentus.