Keystone logo
Ekvadoras

Geriausi universitetai Doktorantūra Programos į Ekvadoras 2024

Įstaigų skaičius: 9
  • Ecuador, Ekvadoras

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Quito, Ekvadoras

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey, Meksika
  • Buenavista, Meksika
  • + 36 Daugiau

  „Tecnológico de Monterrey“ yra privati, ne pelno siekianti, nepriklausoma institucija, nesusijusi su politinėmis ir religinėmis partijomis. Ji buvo įkurta 1943 m. Meksikos verslininko Eugenio Garza Sada vizijos dėka. Ji turi 31 miestelį, 21 būstinę ir tarptautinius ryšių biurus. Jos tikslas - mokyti lyderius, turinčius verslumo, žmogiško jausmo ir aukšto konkurencingumo lygio.

  • Los Vergeles, Ekvadoras

  State University of Milagro , atsižvelgdamas į įsipareigojimą tarnauti Milagro, regiono ir šalies visuomenei, parodo savo institucinį potencialą, susistemintą iš pagrindinių universiteto funkcijų, laikomų jo esme. Mokymą, suprantamą kaip pagrindinį veiksmą vykdant akademinį gyvenimą, remia žmonių komanda, turinti mokymą ir pašaukimą priimti iššūkį mokant žmones, turinčius kritinį sąmoningumą ir socialinį jausmą. Tyrimai, žinių generatorius ir šalies problemų sprendimo būdai įrodomi kuriant mokslinius projektus, indeksuojamas publikacijas, nacionalinius ir tarptautinius straipsnius bei mokslo žurnalus. Ryšys su bendruomene suprantamas kaip technologijų perdavimas ir žinių pritaikymas veiksmingam visuomenės problemų sprendimui.

  • Guayaquil, Ekvadoras

  Universitad Tecnológica Empresarial de Guayaquil yra skirtas teikti kompetencijos švietimą, skatinti formuojamuosius-taikomuosius tyrimus ir plėtoti daugelio disciplinų lyderius. Studentams, norintiems ištirti problemines struktūras, su kuriomis susiduria šalis ir verslo pasaulis, „Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil“ siūlo neprilygstamą patirtį per mūsų tyrimų kryptis.

  • Loja, Ekvadoras

  Privačią Lojos technikos universitetą 1971 m. Gegužės 3 d. Įkūrė Ekvadoro jūrininkų asociacija (AME) ir pripažino Ekvadoro valstybė pagal Vykdomąjį dekretą 646, paskelbtą 1971 m. Gegužės 5 d. Oficialiame registre Nr. kaip autonominis juridinis asmuo, saugomas tarp Šventojo Sosto ir Ekvadoro švenčiamo „Modus Vivendi“, atsižvelgiant į Bažnyčios normas jos organizacijoje ir vyriausybėje. Universiteto mentorius ir pirmasis kancleris buvo maristas brolis Santiago Fernándezas García, o pirmasis UTPL rektorius - inžinierius Alejo Valdivieso, kuris buvo paskirtas pagrindine universiteto valdžia 1971 m. Spalio 3 d. UTPL yra autonominė institucija. , turintis socialinį ir visuomeninį tikslą, kuris teikia, plėtoja mokslinius ir administracinius laisvės tyrimus ir dalyvauja šalies plėtros planuose. Nuo 1976 m. Ji yra nuotolinio mokymo modulio pradininkė, suteikianti galimybę įgyti aukštąjį kokybišką išsilavinimą. 1997 m. Lojos vyskupija perdavė Kristaus Atpirkėjo institutui, misionieriams ir ideologiniams misionieriams vadovauti Universitetui, kad jie galėtų jam vadovauti visiškai savarankiškai ir laikydamiesi Idente charizmos.

  • Valencia, Ispanija
  • Barcelona, Ispanija
  • + 4 Daugiau

  VIU yra technologinis universitetas su interneto klasėje ir audiovizualinės mokymo. Per kompiuterio ekraną ir iš bet kur pasaulyje, / klasės studentai gauna realaus laiko per interaktyvius vaizdo konferencijų, kurios teikia geriausius tarptautinius ekspertus.

  • Brattleboro, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Washington, DC, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 13 Daugiau

  SIT Graduate Institute siūlo tarptautinius magistro laipsnius, sertifikatus ir profesinio tobulėjimo programas konfliktų transformacijos, tarptautinio švietimo, darnaus vystymosi ir TESOL srityse. Nuo 1964 m. SIT rengia specialistus sėkmingai dirbti tarpkultūrinėje ir tarptautinėje aplinkoje.

  • Guayaquil, Ekvadoras

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...