Keystone logo

Geriausi universitetai Doktorantūra Programos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

Įstaigų skaičius: 4013
  • Chicago

  „Illinois Tech“ užima 1 vietą Ilinojaus valstijoje tarp privačių kolegijų pagal investicijų grąžą (po pagalbos, „PayScale“) ir yra 44-oje vietoje geriausios kainos ir kokybės santykio mokykla Jungtinėse Valstijose (US News & World Report). Illinois Tech absolventai pasiekia 92,8% užimtumo lygį per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (2021 m. klasėje). Tarp jos absolventų yra mobiliojo telefono išradėjas, brūkšninių kodų technologijos pradininkas ir „Amazon Alexa“ vyriausiasis mokslininkas, be kitų lyderių.

  • Royalton

  Ugdyti studentus įvairialypėje bendruomenėje, kuri skatina asmeninį augimą ir leidžia jiems įgyti puikių profesinių įgūdžių ir aukštų etinių vertybių, kurių dėka gali dirbti teisininkais, aplinkosaugos ir kitais specialistais vis labiau technologinėje ir tarpusavyje priklausomoje globalioje visuomenėje.

  • Athens

  Kalbant apie jūsų išsilavinimą, svarbu lankstumas. Štai kodėl OHIO galite pasirinkti išskirtinai internetinę programą. Pasirinkite iš daugybės sertifikatų ar asocijuotų studijų programų, pagreitintų bakalauro laipsnių ar magistro programų, kad baigtumėte laipsnį per OHIO Online™

  • Boston

  Ar mėgsti filmus? Socialinė žiniasklaida? Žinios? Pasakoti istorijas? Keičiasi mintys – o gal istorija? Bostono universiteto komunikacijos koledžas (COM) skirtas jums.

  • University Heights

  JCU suteikia jums ugdomąjį kelią į priekį, kad taptumėte įkvėptu lyderiu, turinčiu žinių, charakterio ir širdies tarnauti didesniam gėriui. GYVENIMUI.

  • Squirrel Hill North

  Carnegie Mellon universiteto Šiuolaikinių kalbų katedroje dirba apdovanojimus pelnę mokytojai ir tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai. Mūsų moksliniai tyrimai ir mokymas skatina kalbų mokymąsi, gilina kultūrinį supratimą per literatūros ir kultūros studijas ir pabrėžia pažangiausias technologijas patobulintą mokymąsi. Mes siūlome įvairias bakalauro ir magistrantūros studijų programas aštuoniomis kalbomis (arabų, kinų, prancūzų, vokiečių, italų, japonų, rusų ir ispanų) tokiose srityse kaip literatūros ir kultūros studijos, taikomoji kalbotyra ir antrosios kalbos įgijimas (SLA), įtraukiantis. technologijas, vertimą ir lokalizavimą.

  • Buffalo

  Nuosekliai priskiriamas prie geriausių institucijų šiaurės rytuose, Canisius yra magistro lygio kolegija ir vienas iš 27 jėzuitų kolegijų ir universitetų šalyje. Įkurta 1870 m., Canisius siūlo bakalauro, magistrantūros ir ikiprofesines programas, išsiskiriančias glaudžiu studentų ir dėstytojų bendradarbiavimu ir kuravimu. Mes ruošiame studentus intelektualiniam tyrinėjimui, tarnystei ir vadovavimui pagal pagrindinę mokymo programą, pagrįstą laisvaisiais menais ir įvairia mokymosi patirtimi.

  • Livonia

  Schoolcraft College yra bendruomenės koledžas, įsikūręs Livonijoje, Mičigano valstijoje, Detroito metropolinės zonos dalyje. Laukiame studentų iš daugiau nei 42 skirtingų pasaulio šalių. Mes siūlome pasaulinio lygio išsilavinimą kartu su prieinamomis studijų išlaidomis, mažomis klasėmis, entuziastingais profesoriais ir individualia pagalba. „ Schoolcraft College “ siūlo daugiau nei 60 asocijuotų studijų programų, nesvarbu, ar jūsų pomėgiai yra verslas, sveikatos priežiūra, inžinerija ar bet kas kita, čia rasite savo poreikius. Studentai gali įgyti asocijuotą laipsnį ir pradėti karjerą arba pereiti į ketverių metų kolegiją ar universitetą, kad baigtų bakalauro laipsnį. Mūsų partnerystė su daugeliu privačių ir viešųjų institucijų Mičigane sukuria lengvą perdavimo procesą.

  • Coral Gables

  Praėjus devyniems dešimtmečiams nuo įkūrimo 1929 m., University of Miami Patti and Allan Herbert Business School yra pasiruošę atsakyti į revoliucinio mąstymo ir principingo vadovavimo raginimą, kai siekiame iš naujo apibrėžti verslo švietimą XXI amžiuje. Viso pasaulio visuomenėms grumstant su didžiuliais ekonominiais, technologiniais ir aplinkosaugos pokyčiais bei iššūkiais, manome, kad principingi lyderiai turi taikyti tvaraus augimo, teisingos plėtros ir etiškos verslo praktikos koncepcijas, kad pasaulis taptų geresnis ir klestintis.

  • Lewiston

  Lewis-Clark State College kviečia studentus DARYTI DAUGIAU per edukacinę patirtį, kurioje akcentuojamas praktinis mokymasis, mažas klasių dydis, dėstytojų meistriškumas, studentų ir dėstytojų sąveika ir sėkmė baigus studijas. Įkurtas 1893 m. ir įsikūręs Lewiston mieste, Aidaho valstijoje, šiltas ir draugiškas LC valstijos miestelis suteikia unikalią ir saugią mokymosi aplinką, apsuptą LC slėnio grožio.

  • Portland

  University of Western States (UWS) siūlo pasaulinio lygio integruotą sveikatos priežiūros išsilavinimą ir pateikia įrodymais pagrįstą požiūrį į sveikatą ir gerovę. Mūsų absolventai teikia aukštos kokybės sveikatos priežiūrą, pagrįstą mokslu, specialisto įgūdžiais ir žiniomis bei paciento ar kliento pageidavimais ir patirtimi.

  • Madison
  • Teaneck
  • Vancouver
  • + 2 Daugiau

  Didžiausias privatus universitetas Naujajame Džersyje, FDU, yra ne pelno siekianti, ne sektantiška, daugiakampė institucija. Įkurtas 1942 m., FDU gavo ketverių metų statusą 1948 m., o patvirtinimą kaip universitetą 1956 m. Universitetas siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro studijų programų, įskaitant farmacijos, slaugos praktikos, klinikinės psichologijos ir mokyklos psichologijos doktorantūros programas; ir AACSB akredituota verslo mokykla. Studijų programos siūlomos dviejuose Naujojo Džersio miesteliuose ir dviejose FDU vietose už JAV ribų: Wroxton College, Oksfordšyre, Anglijoje, ir Vankuverio miestelyje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.

  • Boston

  University of Massachusetts Boston yra nacionaliniu mastu pripažintas miesto valstybinių universitetų kompetencijos pavyzdžiu. Vaizdingas pakrantės miestelis, iš kurio lengvai pasieksite Bostono centrą, yra šalia John F. Kennedy bibliotekos ir Prezidento muziejaus, Sandraugos muziejaus ir Masačusetso valstijos archyvų bei Edvardo M. Kenedžio instituto JAV Senatui.

  • Fairfax

  Virdžinijos Sandraugos nacionaliniame sostinės regione įsteigtas viešas, visapusiškas mokslinių tyrimų universitetas, esame novatoriška ir įtrauki akademinė bendruomenė, pasiryžusi sukurti teisingesnį, laisvesnį ir klestintį pasaulį.

  • Stephenville
  • Crowley
  • Midlothian
  • + 2 Daugiau

  Pagrindinis miestelis Stephenvilyje, valanda į pietvakarius nuo Fort Verto, Tarleton State University siūlo Teksaso A&M universiteto sistemos laipsnio vertę ir savo asmeninį dėmesį, individualias galimybes, istoriją, tradicijas ir bendruomenę.