Keystone logo
Olandija

Geriausi universitetai Doktorantūra Programos į Olandija 2023

Įstaigų skaičius: 109
  • Tilburg, Olandija
  • Utrecht, Olandija

  TIAS verslo ir visuomenės mokykla yra Tilburgo universiteto ir Eindhoveno technologijos universiteto verslo mokykla, skirta vadovų mokymui. Tai vieta lyderiams, profesionalams ir vadovams, kurie nori pokyčių, kaip ir jūs; norėdami gauti kuo daugiau naudos iš savęs ir sukurti poveikį savo organizacijoje ir su ja.

  • Wageningen, Olandija

  Maisto teisės ir reguliavimo reikalų specializacija yra Vageningeno universiteto ir tyrimų, Nyderlandų, maisto saugos magistrantūros programa. Programa siūlo unikalų požiūrį į maisto teisės aktus, nes joje derinamos techninės ir teisinės žinios, siekiant paskatinti studentų karjerą ir prisidėti prie būsimų teisinių pokyčių maisto sistemose. Laukiami įvairių sričių studentai, įskaitant teisės, socialinių ir gamtos mokslų išsilavinimą turinčius studentus. Kursai apima ES ir tarptautinius maisto teisės aktus, lyginamuosius maisto įstatymus, maisto sistemų reglamentavimą ir teisinę transformaciją ir daug daugiau! Unikalus techninių ir teisinių žinių derinys suteikia mūsų studentams įgūdžių, kurie daro juos konkurencingus šiandieninėje darbo rinkoje, rinkinį. Mūsų absolventai pasirenka įvairius karjeros kelius, įskaitant konsultacijas, vyriausybines organizacijas (pvz., ES, PSO ir FAO), maisto tikrinimo tarnybas, advokatų kontoras ir akademines bendruomenes.

  • Rotterdam, Olandija
  • Bilbao, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Europos postindustrinių miestų universitetas (UNIC) buvo įkurtas 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

  • Amsterdam, Olandija
  • Breukelen, Olandija

  Nyenrode verslo universitetas, vienintelis privatus mokslinių tyrimų (lygmens) universitetas Nyderlanduose, buvo įkurtas 1946 m. garsių tarptautinių korporacijų, tokių kaip Philips, AkZo Nobel ir Unilever, verslo lyderių. Remdamasi savo pagrindinėmis vertybėmis – lyderyste, verslumu ir valdymu, „Nyenrode“ ugdo lyderius, turinčius žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam ateities tarptautiniame verslo pasaulyje. „Nyenrode“ siūlo intensyvų akademinį išsilavinimą, taip pat trumpalaikes ir ilgalaikes verslo, vadybos, apskaitos, kontrolės ir mokesčių teisės programas dviejose miestelių vietose – Amsterdame ir Breukelene.

  • Breda, Olandija

  Bredos taikomųjų mokslų universitetas yra vidutinio dydžio, valstybės finansuojamas aukštojo mokslo institutas. Mūsų institute studijuoja daugiau nei 7000 olandų ir tarptautinių studentų iš maždaug 100 šalių. Siūlome profesinio ir akademinio lygio bakalauro ir magistro programas žaidimų, žiniasklaidos, viešbučių, patalpų, logistikos, pastatytos aplinkos, turizmo ir laisvalaikio bei renginių srityse.

  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas yra geriausias tarptautinis universitetas Ispanijoje, kurio miesteliai yra Madride ir Segovijoje. Pripažinta kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje, IE formuoja lyderius, skatinančius inovacijas ir pokyčius organizacijose, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje technologijos ir įvairovė vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant pasaulinę viziją, verslumo mąstymą ir humanistinį požiūrį.

  • Amsterdam, Olandija

  Amsterdamo verslo mokykla yra aukštą reitingą turinčio Amsterdamo universiteto dalis ir siūlo keletą verslo ir finansų vykdomųjų programų. Tarptautinių finansų vykdomasis magistras yra trigubai akredituotas ir 2021 m. FT reitinge # 2. Įsikūręs pačiame Amsterdamo centre!

  • Haarlem, Olandija

  Bendradarbiaujant įkurta institucija Haarlem Campus siūlo studentams novatoriškas mokymo ir mokymosi koncepcijas, skatinančias profesinį ir asmeninį augimą. Haarlem Campus įkūrė du patyrę aukštojo mokslo advokatai. Pirmaujantis privačių universitetų tinklas Vokietijoje, SRH grupė ir taikomųjų mokslų universitetas, vadinamas Global School for Entrepreneurship, skatinantis judrią, motyvuojančią ir novatorišką mokymosi kultūrą. Dešimtmečių patirtis švietimo, tyrimų ir žinių perdavimo verslumo sąlygomis leido sukurti optimizuotas akademines programas, sukurtas taip, kad būtų galima geriausiai pasirengti norimai darbo sričiai.

  • Amsterdam, Olandija

  Skirdami tarpkultūriniam švietimui pasauliniu požiūriu, mes padedame būsimiems vadovams išnaudoti visą savo potencialą, kiekviename žingsnyje parinkdami tinkamą programą ir vadovaudamiesi.

  • Amsterdam, Olandija

  VU Žiemos mokykla 2022 m. sausio 10–14 dienomis siūlo savaitės internetinių kursų ciklą. Žiemos programa yra prieinama magistrantams, doktorantams ir profesionalams. Nesvarbu, ar esate siekiantis duomenų analitikas, aistringas skaičiuoti skaičius, besikuriantis rašytojas, ar filosofas mėgėjas, trokštantis spręsti didelius klausimus – mes turime kažką jums! Iš viso yra 19 kursų, kurių kiekvienas išsamiai apima vieną temą.

  • The Hague, Olandija
  • Amsterdam, Olandija

  „Horeca“ yra santrumpa, reiškianti viešbučio (Ho) restorano (Re) kavinę (Ca). „ Horeca Academy įkūrė olandų „Horeca Academie“. „Horeca Academie“ siūlo švietimą ir mokymą maitinimo specialistams. Olandijos „Horeca Academie“ buvo įkurta 2011 m. Ir specializuojasi virėjų bei maitinimo specialistų rengime. 2018 m. Olandijos „ Horeca Academy pirmoji Nyderlanduose pristatė virėjo mokymą anglų kalba. Šis mokymas ypač skirtas Olandijoje gyvenantiems žmonėms, kurie dar nepakankamai gerai moka olandų kalbą. Tokiu būdu kiekvienas gali įgyti gerą išsilavinimą ir išmokti europietiškos maisto gaminimo technikos.

  • Amsterdam, Olandija

  Dėl ilgametės patirties ir plataus akcininkų tinklo Inter College Business School puikiai siūlo į praktiškumą orientuotą verslo administravimo programą verslininkams, verslininkams. Inter College Campus yra senajame miesto centre. Jis įsikūręs netoli besikuriančių įmonių, verslo ir kultūros paveldo. Studijos Amsterdame yra jaudinantis papildomas „Inter College“ patirties aspektas, o daugiau nei 200 studentų, baigusių BBA programas, dažnai gyvena mieste ir studijas derina su verslo pradžia, kuria garsėja Amsterdamas. Mes visi esame susiję su talentu ir ryžtingumu. Sunkiai dirbti ir nepasiduoti. Nukristi ir vėl keltis. „Inter College“ tiki talentu ir suteikia tinkamus įrankius, kad šis talentas būtų ryžtingas.

  • Vlissingen, Olandija
  • Middelburg, Olandija

  HZ University of Applied Sciences yra Nyderlandų pietvakariuose. Turime apie 4800 nacionalinių ir tarptautinių studentų, todėl esame nedidelis universitetas su asmeniniu požiūriu. HZ siūlo aukštos kokybės studijų programas. Nuo 2011 m., taigi, pastaruosius vienuolika metų, HZ patenka į geriausių Nyderlandų daugiadisciplinių taikomųjų mokslų universitetų trejetuką.

  • Stockholm, Švedija
  • Helsinki, Suomija
  • + 5 Daugiau

  Mūsų dvigubo laipsnio programos sujungia puikų techninį išsilavinimą su naujovių ir verslumo mokymu, taip pat stažuotėmis įmonėse, pramonės partneriuose ir miestuose visoje Europoje.

  • The Hague, Olandija

  Jei ieškote bakalauro laipsnio programos, tuomet at?jote ? reikiam? viet? THUAS. Mes turime daugiau nei 65 bakalauro studij? programas, kuri? tipas ir trukm? skiriasi. Daugelis j? yra ketveri? met? programos, nors kai kurias galima sutrumpinti iki trej? met? studij?. Nemaža dalis mokoma angl? kalba. Jums tinkamiausias variantas priklauso nuo j?s? pageidavim? ir ankstesnio išsilavinimo. Kelion?s pabaigoje jums bus suteiktas taikom?j? moksl? universiteto diplomas.