Keystone logo
Singapūras

Geriausi universitetai Doktorantūra Programos į Singapūras 2023

Įstaigų skaičius: 64
  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas yra geriausias tarptautinis universitetas Ispanijoje, kurio miesteliai yra Madride ir Segovijoje. Pripažinta kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje, IE formuoja lyderius, skatinančius inovacijas ir pokyčius organizacijose, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje technologijos ir įvairovė vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant pasaulinę viziją, verslumo mąstymą ir humanistinį požiūrį.

  • 463, Singapūras

  SUSS suteikia taikomąjį išsilavinimą, skirtą tiek ką tik baigusiems mokyklą, tiek suaugusiems besimokantiems socialinių mokslų ir disciplinų, turinčių didelį poveikį žmogaus ir bendruomenės vystymuisi, srityje.

  • Lille, Prancūzija
  • Nice, Prancūzija
  • + 3 Daugiau

  EDHEC verslo mokykla ruošia tarptautinius talentus pasaulinei karjerai. Žinomas dėl savo akademinės kompetencijos ir aukščiausio lygio verslo išsilavinimo, mūsų misija yra paruošti lyderius sėkmingai dirbti sudėtingoje verslo aplinkoje, kuri reikalauja judrumo, naujovių ir socialinės atsakomybės. Glaudus EDHEC ryšys su pasaulinėmis įmonėmis leidžia mums pasiūlyti unikalių įžvalgų ir galimybių mūsų studentams ir suteikti transformacinį verslo išsilavinimą, kuriame mūsų sėkmė yra mūsų absolventų sėkmė.

  • Lausanne, Šveicarija
  • Singapore, Singapūras
  • + 1 Daugiau

  EHL Hospitality Business School, įkurta 1893 m. kaip Ecole Hôtelière de Lausanne, yra Šveicarijos svetingumo ugdymo metodų pionierė ir nustato meistriškumo standartus. Šiandien EHL sujungia šveicariškas akademinio griežtumo ir pramonės praktikos vertybes su kūrybiškumu ir naujovėmis, siekdama į klientą orientuoto svetingumo vadybos laipsnio, kuris paruošia absolventus vadovauti ateičiai ir valdyti pagarbą bei empatiją.

  • Singapore, Singapūras

  Asian International College (AIC) siekia užmegzti ryšį su pasaulio piliečių bendruomene, kuri turi bendrą požiūrį į mokymąsi ir yra suinteresuota būti šiandienos žinių ekonomikos lyderiais, kad būtų pasirengusi ateičiai. Besimokantieji prisijungia prie AIC programų ne tik norėdami būti „mokomi“, bet ir mąstyti, dalyvauti ir kurti.

  • Singapore, Singapūras

  Singapūro vadybos institutas (SIM) yra viena iš pirmaujančių regiono švietimo ir mokymosi visą gyvenimą įstaigų, pripažinta už tai, kad asmenys ir įmonės mokosi klestėti įvairiais gyvenimo etapais. Panaudodama naujas žinias, įgūdžius ir technologijas, SIM suteikia įgūdžiais pagrįstą mokymosi patirtį, leidžiančią studentams, specialistams ir įmonėms mokytis visą gyvenimą ir klestėti visą gyvenimą.

  • Singapore, Singapūras

  Duke-NUS Medical School buvo įkurta bendradarbiaujant dviem pasaulinio lygio institucijoms: Duke universitetui ir Singapūro nacionaliniam universitetui (NUS), siekiant suteikti naujovišką švietimą ir paveikius tyrimus, kurie pagerintų medicinos praktiką Singapūre ir už jos ribų. .

  • Singapore, Singapūras

  Įkurta 2005 m., Fizinių ir matematikos mokslų mokykla (SPMS) yra Nanyango technologijos universiteto Mokslo kolegijos mokykla. Mes siūlome bakalauro bakalauro (Hons) ir antrosios pakopos studijų programas trijose pagrindinėse srityse: chemijos ir biologinės chemijos; Matematikos mokslai; fizika ir taikomoji fizika

  • Singapore, Singapūras

  Daugiau nei 50 metų NUS verslo mokykla pasiūlė griežtą, aktualų ir naudingą verslo išsilavinimą iškiliems studentams iš viso pasaulio. Tais pačiais metais, kai Singapūras įgijo nepriklausomybę, įkurta NUS verslo mokykla šiandien yra tarp pirmaujančių pasaulio verslo mokyklų. Jis pasižymi tuo, kad siūlo geriausias pasaulinio verslo žinias su giliomis Azijos įžvalgomis, ruošia studentus vesti Azijos verslą į tarptautinę sėkmę ir padėti pasauliniam verslui pasisekti Azijoje.

  • Singapore, Singapūras

  Rutgers Business School Asia Pacific yra Naujo Džersio valstijos universiteto (JAV) „Rutgers“ dukterinė įmonė. „Rutgers“ siūlo aukštos reitingo verslo administravimo magistro (EMBA) ir tiekimo grandinės valdymo magistro programas (MS SCM) talentingiems profesionalams Singapūre. Be EMBA ir MS SCM programų, mes siūlome atviro priėmimo ir pritaikytas vadovų švietimo programas tiek asmenims, tiek korporacijoms.

  • Singapore, Singapūras

  National University of Singapore (NUS), užimantis pirmąją vietą Azijoje ir 11 -ą vietą pasaulyje (QS Global World Ranking 2021), yra pavyzdinis Singapūro universitetas. NUS siūlo visuotinį požiūrį į švietimą, mokslinius tyrimus ir verslumą, daugiausia dėmesio skiriant Azijos perspektyvoms ir kompetencijai. Turime 17 fakultetų trijuose miesteliuose Singapūre, taip pat 12 NUS užjūrio kolegijų visame pasaulyje. Mūsų daugiadisciplininis ir realaus pasaulio požiūris į švietimą, mokslinius tyrimus ir verslumą leidžia mums glaudžiai bendradarbiauti su pramone, vyriausybėmis ir akademine visuomene, siekiant išspręsti esmines ir sudėtingas Azijai ir pasauliui aktualias problemas.

  • Singapore, Singapūras

  Viskas prasidėjo 1925 m. Įkūrus „Embry-Riddle Company“ Lunken oro uoste Sinsinatyje (Ohajas). Tada kitą pavasarį įmonė atidarė „Embry-Riddle“ aviacijos mokyklą. Tai, kas prasidėjo kaip paprastas lėktuvų pilotų mokymo planas, išsivystė į patikimą universitetą 1970 m. Šiandien „Embry-Riddle Worldwide Campus“ veikia visame pasaulyje pripažinta mokymosi sistema, apimanti mokymą internetu ir tiesioginį mokymą, taip pat švietimo priemonių tinklas, skirtas remti studentų pažangą JAV, visame pasaulyje ir dabar Singapūre.

  • Singapore, Singapūras

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, Singapūras

  Londono verslo ir finansų mokykloje (LSBF) Singapūre mes vertiname sėkmę pagal mūsų studentų, dėstytojų ir absolventų poveikį regionui. „LSBF“ Singapūre, apdovanotas už savo kompetenciją mokymo programoje ir vertinime „Education Investor Asia Awards 2018“ apdovanojimuose, suteikia studentams reikiamas žinias ir įgūdžius per šešis unikalius mokymosi objektus - Profesinio ugdymo mokyklą, Verslo mokyklą, Svetingumo mokyklą, Anglų mokyklą, Kinijos verslo departamentas, taip pat vykdomosios plėtros ir internetinis skyrius.

  • Tokyo, Japonija
  • Singapore, Singapūras

  Waseda Business School (WBS) siekia paremti tuos, kurie siekia aukštesnio karjeros laiptelio, ir tuos, kurie planuoja pradėti naują karjerą studijuodami verslo mokykloje. Mūsų visuomenė šiandien sparčiai keičiasi. Pasaulis globalizuojasi, paeiliui atsiranda naujų technologijų, keičiasi rinka. Norint išgyventi pasaulinėje konkurencinėje aplinkoje, vadybos žinios apie pasaulinį standartą yra būtinos.