Keystone logo
Tailandas

Studijuoti Doktorantūra į Tailandas 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  330
 • Komunalinių paslaugų dalis

  21
 • Interneto prenumerata

  15
 • Vietinis transportas

  28

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  2

Vizų reikalavimai

Neimigracinė viza ED (išsilavinimas) – šio tipo viza išduodama pretendentams, norintiems studijuoti, dalyvauti seminare, mokymuose ar stažuotis Tailande.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Neimigracinė viza ED (išsilavinimas)

Kaina ir valiuta

USD 80

Studento vizos kaina priklauso nuo šalies ir gali būti apie 80 USD. Mokestis gali keistis.

Už vizą galima atsiskaityti tik grynaisiais arba ambasadoje, arba siunčiant reikiamą pinigų sumą paštu. Vizos kaina priklauso nuo to, ar tai vienkartinė, ar daugkartinė viza. Mokesčiai taip pat skiriasi įvairiose šalyse, priklausomai nuo valiutos.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Norėdami studijuoti Tailande, visi užsieniečiai turi kreiptis dėl studento vizos.

Atkreipkite dėmesį: norint turėti studento vizą, turite išklausyti bent tris kursus Tailande. Tačiau rekomenduojama lankyti keturis kursus, kad turėtumėte tvirtus studijų Tailande įrodymus.

Kur galite pateikti paraišką?

Tailando ambasada arba generalinis konsulatas

Prašymą išduoti vizą turite pateikti tik Tailando ambasadoje arba generaliniame konsulate savo gimtojoje / gyvenamojoje šalyje arba nurodytoje Tailando ambasadoje.

Jei esate Tailande su 60 dienų turistine viza, galite pakeisti savo vizą neišvykdami iš šalies per pirmąsias 30 vizos dienų – kitų 30 dienų gali prireikti jūsų neimigracijos ED vizai apdoroti. Turistinė viza bet kuriuo atveju turi galioti dar mažiausiai 21 dieną. Jei ne, turėsite išvykti iš Tailando, kad prašytumėte vizos iš užsienio. Netoliese yra Laosas, Kambodža, Malaizija ir Singapūras.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Paprastai kreipiantis dėl studento vizos reikia pateikti šiuos dokumentus:

 • Pasas arba kelionės dokumentas, galiojantis ne trumpesnis kaip 6 mėn
 • Visiškai užpildyta vizos prašymo forma
 • Naujausia (4 x 6 cm.) pareiškėjo nuotrauka
 • Rekomendacinis laiškas, skirtas konsulatui
 • Atitinkamo akademinio instituto / organizacijos sutikimo raštas
 • Norintiems studijuoti privačioje institucijoje, reikalingas oficialus Tailando švietimo ministerijos ar kitų atitinkamų padalinių raštas, patvirtinantis užsienio studentų priėmimą, ir atitinkamo akademinio instituto registracijos pažymėjimo kopija.
 • Akademinis įrašas ir studento ID (jei šiuo metu studijuoja)
 • Norintiems dalyvauti seminaruose, mokymuose ar stažuotėse, taip pat reikalingas atitinkamos organizacijos rekomendacinis laiškas, adresuotas konsulatui.

Jūs turite patvirtinti savo vizą per pirmąsias 90 dienų šalyje, neatsižvelgiant į jūsų vizos tipą.

Kada turėtumėte kreiptis?

Prireiks mažiausiai keturių darbo dienų, kol ambasada išnagrinės jūsų paraišką, kai ją atnešite. Tai skiriasi įvairiose šalyse, todėl daugiau informacijos kreipkitės į Tailando ambasadą arba konsulatą savo šalyje.

Studento viza galioja 3 mėnesius. Šios vizos turėtojai gali prašyti pratęsti buvimą Imigracijos biure ir jiems gali būti suteiktas toks pratęsimas vieneriems metams nuo pirmojo atvykimo į Tailandą datos.

Nepriklausomai nuo to, kiek laiko būsite Tailande, kas 90 dienų turite pranešti Imigracijos biurui ir nurodyti savo dabartinį adresą. Tai paprasta forma, kurią reikia užpildyti ir nėra jokio mokesčio.

Apdorojimo laikas

4 Days

Darbo galimybes

Jums neleidžiama dirbti, kai esate Tailande su studento viza. Jei gausite oficialų darbą su atitinkama viza ir leidimu dirbti, galite mokytis ir pagal šią vizą, bet ne atvirkščiai.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Jūsų prašymas išduoti vizą, be kita ko, gali būti atmestas, jei neklausote reikiamo kursų skaičiaus arba pateikiate neteisingus ar neišsamius dokumentus.