Keystone logo

25 Verslo administravimo doktorantūra Programos į Šveicarija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Verslo administravimo doktorantūra
  • Šveicarija
Studijų sritys
    Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Verslo administravimo doktorantūra Programos į Šveicarija

Siekiama sukurti analitinį, mokslinių tyrimų ir švietimo gebėjimus kandidatams, kurie jau turi MBA, magistro ar kitas su verslu susijusios magistro 's laipsnį, Verslo administravimo (DBA) gydytojo yra Capstone pasiekimas atveria duris į vadovaujančias pareigas ar etatiniu profesorių universitetuose. DBA programos yra prieinamos ne visą darbo dieną ar visu etatu universitetuose ir verslo mokyklų Šveicarijoje. Taigi, kai kurie darbo specialistai ras jie galėtų toliau dirbti ir siekti DBA tuo pačiu metu Šveicarijoje.

Vienas iš pagrindinių elementų DBA programos disertacijos ar darbas projektas. Nepriklausomas tyrimas Projektas padeda DBA kandidatai universitetų Šveicarijoje plėtoti savo profesines žinias per tyrimų ir analizės reikšmingų teorinių ar praktinių verslo koncepcijas.Pavyzdžiai kai kurių DBA mokslinių tyrimų sričių gali apimti socialinio poveikio valdymo, tarptautinio verslo, marketingo, verslumo, tiekimo grandinės valdymo, vadovavimo ar globalizacija. Be to, mokslinių tyrimų projektą, DBA studentų Šveicarijoje taip pat dalyvaus seminaruose ir pratybose, suteikiant daugiau galimybių išplėsti vadovavimo, sprendimų priėmimo ir valdymo įgūdžius.

Jūs galite paprašyti daugiau informacijos iš Šveicarijos universitetų vos dviem paspaudimais naudojant žemiau esančią nuorodą. Jei jums gali būti domina taikant į DBA programos universitete ar verslo mokykloje Šveicarijoje, tiesiog spustelėkite, norėdami sužinoti daugiau.